Tani wynajem aut Palma de Mallorca, Hiszpania

Palma de Mallorca, Hiszpania – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Palma de Mallorca, Majorka, Hiszpania
2 sie — 9 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Palma de Mallorca, Majorka, Hiszpania
pon 2.8
Południe
pon 9.8
Południe
Wiek kierowcy:

Palma de Mallorca, Hiszpania oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

22 zł - 106 zł

Wszystkie typy samochodów

37 zł - 250 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Palma de Mallorca, Hiszpania wynosi 57 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 63%, zaczynającymi się już od 22 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 59% tańszy niższe od średnich cen w mieście Palma de Mallorca. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Palma de Mallorca zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Palma de Mallorca, Hiszpania wynosi 92 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 66%, zaczynającymi się już od 32 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 34% tańszy niższe od średnich cen w mieście Palma de Mallorca. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Palma de Mallorca zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Palma de Mallorca, Hiszpania wynosi 223 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 33%, zaczynającymi się już od 150 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 38% droższe niższe od średnich cen w mieście Palma de Mallorca. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Palma de Mallorca zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Palma de Mallorca, Hiszpania wynosi 63 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 61%, zaczynającymi się już od 25 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 54% tańszy niższe od średnich cen w mieście Palma de Mallorca. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Palma de Mallorca zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Palma de Mallorca, Hiszpania wynosi 154 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 53%, zaczynającymi się już od 74 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 11% droższe niższe od średnich cen w mieście Palma de Mallorca. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Palma de Mallorca zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Palma de Mallorca, Hiszpania wynosi 252 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 318 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 45% droższe niższe od średnich cen w mieście Palma de Mallorca. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Palma de Mallorca zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Luksusowy) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Palma de Mallorca, Hiszpania wynosi 161 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 70%, zaczynającymi się już od 49 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 14% droższe niższe od średnich cen w mieście Palma de Mallorca. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Palma de Mallorca zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Kabriolet) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
Record Go

131 zł/dzień

15 sie – 21 sie
Kia Rio Hatchback
Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
Goldcar Rental SP

134 zł/dzień

5 wrz – 12 wrz
Citroen C2
Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
Record Go

142 zł/dzień

16 sie – 23 sie
Citroen C2

Wypożyczalnie samochodów Palma de Mallorca

Palma de Mallorca, Hiszpania - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
4 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

9,3

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

8,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

8,0
3 lokalizacji
Opis

Czystość

9,0

Komfort

9,0

Ogólnie

9,0

Odbiór/Zwrot

9,0

Jakość a cena

7,5
2 lokalizacji
Opis

Czystość

9,3

Komfort

9,3

Ogólnie

8,6

Odbiór/Zwrot

7,3

Jakość a cena

8,6
3 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort

8,0

Ogólnie

8,0

Odbiór/Zwrot

8,0

Jakość a cena

8,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

9,2

Komfort

9,2

Ogólnie

7,6

Odbiór/Zwrot

6,4

Jakość a cena

7,6

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Atrakcje w pobliżu:

Playa de Palma2,0 km
Cala Major Beach10,7 km

Atrakcje w pobliżu:

Cala Major Beach2,6 km
Playa de Palma8,9 km

Atrakcje w pobliżu:

Cala Major Beach2,5 km
Playa de Palma8,9 km

Palma de Mallorca, Hiszpania — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Palma de Mallorca

Wynajem samochodów Palma de Mallorca

W tym roku lipiec to miesiąc, w którym użytkownicy momondo szukali samochodu w mieście Palma de Mallorca 6 605 razy.

Palma de Mallorca – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Palma de Mallorca – Dollar, Enterprise i Thrifty są jednymi z wielu wypożyczalni samochodów, które zmieniły swoje procedury czyszczenia pojazdów w związku z pandemią koronawirusa. Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości samochodów, ale teraz dokładają dodatkowych starań, by zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zapoznaj się z listą dostępnych opcji w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Każda wypożyczalnia kieruje się własnymi zasadami odwołania rezerwacji. W wynikach wyszukiwania momondo zawsze zaznaczamy, jeśli dana wypożyczalnia pobiera opłatę za anulowanie wynajmu samochodu. W mieście Palma de Mallorca działają topowe wypożyczalnie takie jak Dollar, Enterprise i Thrifty – sprawdź, czy oferują one darmową rezygnację z wynajmu.

Palma de Mallorca – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu sierpień?

Wypożyczenie kabrioletu to najlepszy sposób na zwiedzanie miast takich jak Palma de Mallorca (szczególnie w pogodę, jaką gwarantuje sierpień!). Prawdopodobieństwo deszczu lub niskich temperatur jest wtedy o wiele niższe, bo sierpień w tym mieście cechują średnie temperatury w wysokości 23 °C, a średnie opady wynoszą 50 mm. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 152 zł dziennie w mieście Palma de Mallorca.

Ile wypożyczalni ma OK RENT A CAR na terenie miasta Palma de Mallorca?

W mieście Palma de Mallorca, Hiszpania najwięcej wypożyczalni ma OK RENT A CAR . W 6 punktach wynajmu wypożyczenie samochodu kosztuje zwykle 52 zł za dzień.

Palma de Mallorca, Hiszpania – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Palma de Mallorca. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 100 km/h, a na autostradach – do 120 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Palma de Mallorca, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Palma de Mallorca, Hiszpania - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu lipiec?

lipiec to miesiąc, w którym temperatura w mieście Palma de Mallorca wynosi średnio 25 °C a przewidywane opady 0 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

lipiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Palma de Mallorca – lipiec należy do miesięcy, w których panują wysokie temperatury, a prawdopodobieństwo wystąpienia opadów jest niewielkie, w związku z czym momondo poleca wynajem samochodu typu kabriolet, aby w pełni wykorzystać tę korzystną pogodę.

Czy pogoda w mieście Palma de Mallorca jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Baleary?

Baleary to region w którym średnie temperatury (lipiec) wahają się w granicach 25 °C, a opady 5 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Palma de Mallorca.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Palma de Mallorca

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Palma de Mallorca

Majorka – sprawdź więcej wypożyczalni samochodów

Majorka – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Alcúdia, Cala Millor czy Cala Ratjada

Zacznij planować swoją podróż do: Palma de Mallorca