Informacje
Najnowsze oferty
Porównanie samochodów
Katalog wypożyczalni
FAQ (Często zadawane pytania)

Wynajem samochodów Tampa, Floryda

Tampa, Floryda – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wiek kierowcy: 26-65
pon. 20.5
pon. 27.5

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Najlepsze oferty samochodów
Najlepsze oferty samochodów
Zobacz oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.
Przejrzyste ceny
Przejrzyste ceny
Wyświetlamy ceny całkowite, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Rezerwuj elastycznie
Rezerwuj elastycznie
Znajdź samochody z bezpłatnym odwołaniem i zwiększonymi środkami czystości.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Tampa, Floryda – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Tampa, Floryda – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa kompaktowa77 zł/dzień
Klasa średnia83 zł/dzień
Klasa standardowa164 zł/dzień
Klasa wyższa-średnia135 zł/dzień
Minivan192 zł/dzień
SUV klasy wyższej205 zł/dzień
Klasa premium190 zł/dzień
Auto luksusowe242 zł/dzień
Kabriolet243 zł/dzień
SUV Premium266 zł/dzień
Kompaktowy SUV90 zł/dzień
Średni SUV140 zł/dzień
Standardowy SUV168 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Tampa, Floryda oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Tampa – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Mały samochodów

138 zł - 220 zł

Wszystkie typy samochodów

147 zł - 264 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (mały samochód) w mieście Tampa, Stanów Zjednoczonych wynosi 176 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 23%, zaczynającymi się już od 138 zł za dzień. Wynajem auta typu mały samochód jest zazwyczaj 12% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Tampa. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Tampa zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (mały samochód) w mieście Tampa znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średni samochód) w mieście Tampa, Stanów Zjednoczonych wynosi 184 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 22%, zaczynającymi się już od 144 zł za dzień. Wynajem auta typu średni samochód jest zazwyczaj 8% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Tampa. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Tampa zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średni samochód) w mieście Tampa znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duży samochód) w mieście Tampa, Stanów Zjednoczonych wynosi 215 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 17%, zaczynającymi się już od 180 zł za dzień. Wynajem auta typu duży samochód jest zazwyczaj 8% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Tampa. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Tampa zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (duży samochód) w mieście Tampa znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Tampa, Stanów Zjednoczonych wynosi 194 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 27%, zaczynającymi się już od 142 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 3% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Tampa. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Tampa zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Tampa znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Tampa, Stanów Zjednoczonych wynosi 188 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 20%, zaczynającymi się już od 228 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 6% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Tampa. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Tampa zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (van) w mieście Tampa znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy samochód) w mieście Tampa, Stanów Zjednoczonych wynosi 108 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 38%, zaczynającymi się już od 150 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy samochód jest zazwyczaj 46% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Tampa. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Tampa zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (luksusowy samochód) w mieście Tampa znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (kabriolet) w mieście Tampa, Stanów Zjednoczonych wynosi 207 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 13%, zaczynającymi się już od 181 zł za dzień. Wynajem auta typu kabriolet jest zazwyczaj 4% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Tampa. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Tampa zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (kabriolet) w mieście Tampa znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Volkswagen Golf
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

77 zł/dzień

12 cze - 14 cze
Volkswagen Golf

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Tampa

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Tampa.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Tampa jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Tampa można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni SURPRICE CAR RENTAL . Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 70 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Tampa to 81 zł/dzień.

Która wypożyczalnia w mieście Tampa ma najwięcej punktów wynajmu?

Wypożyczalnia Enterprise Rent-A-Car ma najwięcej punktów wynajmu w mieście Tampa. Ich liczba to 20.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Tampa?

Większość osób korzystających z momondo wypożycza samochód Chrysler Pacifica w mieście Tampa, natomiast drugim najpopularniejszym modelem jest Ford Mustang Convertible (zgodnie z naszymi danymi). Średnia cena wypożyczenia Chrysler Pacifica to 295 zł za dzień. Osoby korzystające z naszej strony znalazły oferty wynajmu Chrysler Pacifica w mieście Tampa już za 151 zł za dzień. Z kolei wynajem Ford Mustang Convertible w mieście Tampa kosztuje zazwyczaj 264 zł za dzień, jednak można znaleźć oferty już za 183 zł za dzień.

Tampa – wypożyczalnie samochodów

Tampa, Floryda - wszystkie największe wypożyczalnie

Alamo

2 lokalizacje
Opis

Czystość

9,1

Komfort lotu

8,9

Ogólnie

8,8

Odbiór/zwrot

9,0

Value

8,4

Enterprise Rent-A-Car

20 lokalizacji
Opis

Czystość

7,8

Komfort lotu

7,9

Ogólnie

7,6

Odbiór/zwrot

7,7

Value

7,5

Sixt

2 lokalizacje
Opis

Czystość

7,7

Komfort lotu

7,9

Ogólnie

7,3

Odbiór/zwrot

7,4

Value

7,3

Thrifty

4 lokalizacje
Opis

Czystość

7,2

Komfort lotu

7,4

Ogólnie

6,7

Odbiór/zwrot

6,7

Value

6,8

Ace

1 lokalizacja
Opis

Czystość

6,6

Komfort lotu

6,4

Ogólnie

6,1

Odbiór/zwrot

6,2

Value

6,2

Hertz

10 lokalizacji
Opis

Czystość

6,6

Komfort lotu

6,7

Ogólnie

6,1

Odbiór/zwrot

6,2

Value

6,2

Budget

6 lokalizacji
Opis

Czystość

6,8

Komfort lotu

6,9

Ogólnie

6,1

Odbiór/zwrot

6,1

Value

6,1

Avis

7 lokalizacji
Opis

Czystość

6,6

Komfort lotu

6,9

Ogólnie

5,7

Odbiór/zwrot

5,8

Value

5,9

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Tampa

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Tampa.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Fox

Popularne typy samochodów

SUV, Intermediate, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

143 zł

Najpopularniejszy model

Chrysler Pacifica
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Tampa znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Fox. Pozostałe popularne firmy to Thrifty i Dollar
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Tampa oferowały następujące typy samochodów: SUV, Intermediate, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Tampa to 143 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 177 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Tampa w ciągu ostatnich 7 dni był Chrysler Pacifica. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Ford Mustang Convertible.

Tampa – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Tampa - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Tampa, Floryda - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Czerwiec?

Wypożyczenie samochodu na weekend (Czerwiec) w mieście Tampa kosztuje średnio 132 zł, a tańsze oferty zaczynają się od ok. 106 zł. Najniższa znaleziona cena wynajmu samochodu na tydzień to 298 zł, a więcej opcji było dostępnych w okolicach średniej, czyli 298 zł.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Każda wypożyczalnia kieruje się własnymi zasadami odwołania rezerwacji. W wynikach wyszukiwania momondo zawsze zaznaczamy, jeśli dana wypożyczalnia pobiera opłatę za anulowanie wynajmu samochodu. W mieście Tampa działają topowe wypożyczalnie takie jak Enterprise Rent-A-Car, Dollar i Thrifty – sprawdź, czy oferują one darmową rezygnację z wynajmu.

Tampa – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Czerwiec?

Ze średnimi temperaturami wynoszącymi 28 °C oraz opadami w okolicach 180 mm, Czerwiec to miesiąc, w którym warto rozważyć wynajem samochodu klasy standard, podróżując do miasta Tampa. Auta klasy standard dobrze radzą sobie z przypadającymi na ten czas dużymi wahaniami temperatur i opadami, dlatego ich wynajem cieszy się dużą popularnością wśród osób wybierających ten kierunek podróży. Wynajem samochodu z klasy Klasa standardowa kosztuje średnio 223 zł dziennie w mieście Tampa.

Tampa, Floryda – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

40 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Tampa. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 120 km/h, a na autostradach – do 120 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Tampa, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu Toyota RAV4 w mieście Tampa?

Tampa, FL - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Maj?

Jeśli interesuje Cię Tampa, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu Maj wynosi tam 26 °C, a opady 53 mm.

Czy pogoda w mieście Tampa jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Floryda?

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Tampa i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. Floryda to średnie temperatury w granicach 25 °C i opady rzędu 98,3 mm.

samochody w: Tampa – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Tampa – ceny są odświeżane codziennie.

samochody w: Tampa – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Tampa – liczba dostępnych operatorów to 117 (dane na maja 2024).

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Tampa?

W zależności od kraju minimalny wiek kierowcy może być inny (dotyczy to również: Tampa). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Żeby wypożyczyć samochód za granicą, musisz zazwyczaj mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z regulaminem wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Tampa: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Tampa: aby wynająć samochód w tym miejscu, wszyscy kierowcy muszą przedstawić ważne pełne prawo jazdy. Jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka otrzymania grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zalecamy potwierdzenie tych informacji z wypożyczalnią, w której dokonujesz rezerwacji.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Tampa – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Wybór momondo do znalezienia samochodów na wynajem ma sens, ponieważ nasz serwis jest szybki i bezpłatny. Znajdujemy wszystkie ceny i zasady wynajmu samochodów, a Ty po prostu wybierasz tę ofertę, która jest najlepsza dla Ciebie i Twojej podróży.

Tampa – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

Dzięki zastosowaniu filtrów momondo ułatwia znalezienie odpowiedniego samochodu. Niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, typ samochodu, udogodnienia czy zasady, momondo umożliwia zawężenie wyszukiwania za pomocą tych i innych filtrów, aby znaleźć najlepiej dopasowaną ofertę.

Tampa – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, niezależnie od miejsca wyjazdu, momondo umożliwia użycie filtrów wyszukiwania i znalezienie ofert z bezpłatnym odwołaniem.

Tampa – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Dogodne zasady tankowania to jedna z opcji dostępnych podczas wyszukiwania samochodów na momondo pozwalająca na wyświetlenie tylko interesujących Cię wyników.

Tampa – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, na momondo można wyszukiwać samochodów na wynajem z usługą dokładnego czyszczenia.

Tampa – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Tak, momondo umożliwia wyszukiwanie ofert wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Tampa)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
pon. 20.5
Południe
pon. 27.5
Południe
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Tampa – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Często wypożyczane rodzaje aut w Tampie