Wypożyczalnie samochodów Chicago, Illinois

Chicago, IL tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Chicago, IL, Stany Zjednoczone
25 kwi — 2 maj
Zwrot w miejscu odbioru
Chicago, IL, Stany Zjednoczone
ndz 25.4
Południe
ndz 2.5
Południe

Chicago — kiedy najlepiej wypożyczyć auto?

Wszystkie

127 zł - 435 zł

Rodzinny

117 zł - 280 zł

Ekonomiczna

124 zł - 201 zł

Najtańszym miesiącem na wypożyczenie auta jest lutego. Cena jest wówczas o 28% niższa niż w pozostałych miesiącach. Najdroższy jest natomiast czerwca. Jeśli szukasz określonego typu samochodu, lutego jest miesiącem, w którym auta klasy ekonomicznej są najtańsze. Jeśli zależy Ci na dodatkowym miejscu dla Twojej rodziny, lutego to najtańszy miesiąc na wypożyczenie aut z większą liczbą siedzeń (6+). Cena wynajmu samochodu zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.


Wypożyczalnie samochodów Chicago

Chicago, IL - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Dobry – 6.8

Ocena bazuje na 1071 opiniach

Ocena: Znakomity – 8.6

Ocena bazuje na 933 opiniach

Ocena: Znakomity – 8.0

Ocena bazuje na 813 opiniach

Ocena: Dobry – 7.2

Ocena bazuje na 506 opiniach

Ocena: Dobry – 7.2

Ocena bazuje na 289 opiniach

Ocena: Dobry – 7.2

Ocena bazuje na 126 opiniach

Ocena: Dobry – 7.1

Ocena bazuje na 199 opiniach

Ocena: Dobry – 7.1

Ocena bazuje na 557 opiniach


Chicago, IL — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Chicago-O’Hare

Wynajem samochodów Chicago

W tym miesiącu 326 osób szukało samochodu na wynajem w mieście Chicago.

Chicago – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Chicago – Alamo, Enterprise i Avis są jednymi z wielu wypożyczalni samochodów, które zmieniły swoje procedury czyszczenia pojazdów w związku z pandemią koronawirusa. Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości samochodów, ale teraz dokładają dodatkowych starań, by zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zapoznaj się z listą dostępnych opcji w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Chicago, Illinois - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu maj?

Wypożyczenie samochodu na weekend (maj) w mieście Chicago może kosztować zaledwie 136 zł – średnie ceny wynajmu to 362 zł. maj: średnie ceny tygodniowego wynajmu samochodu w mieście Chicago to 168 zł, a najtańsze oferty zaczynają się od 72 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Chicago?

Chicago – najtańszy wynajem oferuje National, ze średnią ceną za dzień 302 zł i z odbiorem w 3 wypożyczalniach w mieście. Najtańsza oferta National znaleziona przez użytkowników momondo wynosi 24 zł.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Chicago. Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Chicago – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu maj?

Większość wybierających się do miasta Chicago stawia na wynajem samochodu klasy standard – maj, ze średnimi temperaturami w wysokości 21°C i średnimi opadami w okolicach 89 mm, to miesiąc, w którym właśnie tego typu auta sprawdzają się najlepiej. Samochody klasy standard dobrze radzą sobie na mokrych drogach i przy niskich temperaturach. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 167 zł dziennie w mieście Chicago.

Ile wypożyczalni ma Hertz na terenie miasta Chicago?

Hertz ma 15 punktów wynajmu. Użytkownicy momondo znajdują zazwyczaj oferty za średnio 209 zł za dzień, wynajmując samochód z tej wypożyczalni.

Chicago, IL – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

40 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Chicago. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 120 km/h, a na autostradach – do 120 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Chicago, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Chicago, IL - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu kwiecień?

kwiecień to miesiąc, w którym temperatura w mieście Chicago wynosi średnio 9°C a przewidywane opady 86 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

kwiecień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Chicago – kwiecień to czas, kiedy panujące warunki atmosferyczne nie wpływają na decyzję o wynajęciu poszczególnych typów pojazdów. Z naszych danych wynika, że użytkownicy momondo często wyszukują konkretnych modeli samochodów, starając się znaleźć idealny samochód na wynajem w mieście Chicago. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Chicago i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Hyundai Accent, Ford Focus i Dodge Grand Caravan.

Czy pogoda w mieście Chicago jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Illinois?

kwiecień to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Illinois waha się w granicach 10°C, a opady wynoszą 88,5 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Chicago.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Chicago

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Chicago

Zacznij planować swoją podróż do: Chicago