Informacje
Najnowsze oferty
Porównanie samochodów
Katalog wypożyczalni
FAQ (Często zadawane pytania)

Wynajem samochodów Chicago, Illinois

Chicago, Illinois – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Chicago, IL, Stany Zjednoczone
5 mar — 12 mar
Chicago, IL, Stany Zjednoczone
wt. 5.3
Południe
wt. 12.3
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Chicago

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Chicago.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Chicago jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Chicago można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni Goldcar Rental SP. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 51 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Chicago to 60 zł/dzień.

Która wypożyczalnia w mieście Chicago ma najwięcej punktów wynajmu?

Wypożyczalnia Enterprise Rent-A-Car ma najwięcej punktów wynajmu w mieście Chicago. Ich liczba to 28.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Chicago?

Osoby, które wypożyczają auto w mieście Chicago, najczęściej wybierają Ford Mustang Convertible w średniej cenie 426 zł za dzień. Drugim najpopularniejszym wyborem jest Nissan Pathfinder, za który zapłacić trzeba zazwyczaj ok. 312 zł za dzień. Znaleziono też oferty wypożyczenia Ford Mustang Convertible w mieście Chicago już za 255 zł za dzień, a Nissan Pathfinder za 184 zł/dzień.

Chicago, Illinois – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Chicago, Illinois – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa ekonomiczna147 zł/dzień
Klasa kompaktowa134 zł/dzień
Klasa średnia133 zł/dzień
Klasa standardowa135 zł/dzień
Klasa wyższa-średnia134 zł/dzień
Minivan192 zł/dzień
SUV klasy wyższej191 zł/dzień
Klasa premium170 zł/dzień
Auto luksusowe177 zł/dzień
Kompaktowy SUV126 zł/dzień
Średni SUV128 zł/dzień
Standardowy SUV133 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Chicago, Illinois oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Chicago – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Mały cars

182 zł - 355 zł

Wszystkie typy samochodów

190 zł - 378 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (mały car) w mieście Chicago, Stanów Zjednoczonych wynosi 257 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 30%, zaczynającymi się już od 182 zł za dzień. Wynajem auta typu mały car jest zazwyczaj 10% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Chicago. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chicago zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (mały car) w mieście Chicago znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średni car) w mieście Chicago, Stanów Zjednoczonych wynosi 278 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 35%, zaczynającymi się już od 181 zł za dzień. Wynajem auta typu średni car jest zazwyczaj 3% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Chicago. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chicago zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średni car) w mieście Chicago znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duży car) w mieście Chicago, Stanów Zjednoczonych wynosi 300 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 28%, zaczynającymi się już od 217 zł za dzień. Wynajem auta typu duży car jest zazwyczaj 6% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Chicago. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chicago zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (duży car) w mieście Chicago znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Chicago, Stanów Zjednoczonych wynosi 268 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 38%, zaczynającymi się już od 167 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 6% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Chicago. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chicago zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Chicago znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Chicago, Stanów Zjednoczonych wynosi 402 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 44%, zaczynającymi się już od 228 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 30% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Chicago. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chicago zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (van) w mieście Chicago znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (pick-up) w mieście Chicago, Stanów Zjednoczonych wynosi 244 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 13%, zaczynającymi się już od 213 zł za dzień. Wynajem auta typu pick-up jest zazwyczaj 15% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Chicago. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chicago zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy car) w mieście Chicago, Stanów Zjednoczonych wynosi 197 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 17%, zaczynającymi się już od 233 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy car jest zazwyczaj 31% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Chicago. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chicago zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (luksusowy car) w mieście Chicago znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (kabriolet) w mieście Chicago, Stanów Zjednoczonych wynosi 351 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 22%, zaczynającymi się już od 277 zł za dzień. Wynajem auta typu kabriolet jest zazwyczaj 20% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Chicago. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chicago zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Toyota Corolla
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

134 zł/dzień

29 kwi - 6 maj
Toyota Corolla
Ford Fiesta
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

147 zł/dzień

29 kwi - 6 maj
Ford Fiesta

Chicago – wypożyczalnie samochodów

Chicago, Illinois - wszystkie największe wypożyczalnie

Alamo

3 lokalizacje
Opis

Czystość

8,5

Komfort lotu

8,5

Ogólnie

8,2

Odbiór/zwrot

8,1

Value

7,9

Enterprise Rent-A-Car

28 lokalizacji
Opis

Czystość

7,9

Komfort lotu

8,1

Ogólnie

7,7

Odbiór/zwrot

7,6

Value

7,4

National

3 lokalizacje
Opis

Czystość

7,9

Komfort lotu

7,9

Ogólnie

7,5

Odbiór/zwrot

7,5

Value

7,2

Sixt

6,8
OK
1 opinia3 lokalizacje
Opis

Czystość

7,7

Komfort lotu

7,5

Ogólnie

6,8

Odbiór/zwrot

7,0

Value

7,0

Avis

11 lokalizacji
Opis

Czystość

7,1

Komfort lotu

7,3

Ogólnie

6,4

Odbiór/zwrot

6,3

Value

6,2

Payless

2 lokalizacje
Opis

Czystość

7,7

Komfort lotu

7,4

Ogólnie

6,3

Odbiór/zwrot

6,3

Value

6,5

Budget

10 lokalizacji
Opis

Czystość

7,0

Komfort lotu

7,0

Ogólnie

6,0

Odbiór/zwrot

6,2

Value

6,0

Hertz

18 lokalizacji
Opis

Czystość

6,7

Komfort lotu

6,7

Ogólnie

5,9

Odbiór/zwrot

5,9

Value

6,0

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Chicago

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Chicago.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Dollar

Popularne typy samochodów

SUV, Intermediate, Standard

Najtańszy samochód na wynajem

155 zł

Najpopularniejszy model

Mazda Mazda3
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Chicago znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Dollar. Pozostałe popularne firmy to Budget i Europcar
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Chicago oferowały następujące typy samochodów: SUV, Intermediate, Standard.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Chicago to 155 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 257 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Chicago w ciągu ostatnich 7 dni był Mazda Mazda3. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Jeep Patriot.

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Chicago – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Chicago Center for the Performing Arts23,1 km

Atrakcje w pobliżu:

Chicago Center for the Performing Arts14,5 km

Atrakcje w pobliżu:

Chicago Center for the Performing Arts124,1 km

Chicago – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Chicago – najpopularniejsze hotele
Congress Plaza Hotel

Congress Plaza Hotel

520 South Michigan Avenue, Chicago, IL, United States

0,3 km od centrum miasta

Warwick Allerton - Chicago

Warwick Allerton - Chicago

701 North Michigan Avenue, Chicago, IL, United States

2,2 km od centrum miasta

River Hotel

River Hotel

75 East Wacker Drive, Chicago, IL, United States

1,4 km od centrum miasta

citizenM Chicago Downtown

citizenM Chicago Downtown

80 East Wacker Place, Chicago, IL, United States

1,3 km od centrum miasta

Hyatt Regency Chicago

Hyatt Regency Chicago

151 East Wacker Drive, Chicago, IL, United States

1,4 km od centrum miasta

Club Quarters Hotel Wacker at Michigan, Chicago

Club Quarters Hotel Wacker at Michigan, Chicago

75 East Wacker Drive, Chicago, IL, United States

1,3 km od centrum miasta

Swissotel - Chicago

Swissotel - Chicago

323 East Wacker Drive, Chicago, IL, United States

1,4 km od centrum miasta

Cambria Hotel Chicago Loop - Theatre District

Cambria Hotel Chicago Loop - Theatre District

32 West Randolph Street, Chicago, IL, United States

1,0 km od centrum miasta

Eurostars Magnificent Mile

Eurostars Magnificent Mile

660 North State Street, Chicago, IL, United States

2,1 km od centrum miasta

Radisson Blu Aqua Hotel, Chicago, IL

Radisson Blu Aqua Hotel, Chicago, IL

221 North Columbus Drive, Chicago, IL, United States

1,3 km od centrum miasta

Hotel Felix

Hotel Felix

111 West Huron Street, Chicago, IL, United States

2,2 km od centrum miasta

21c Museum Hotel Chicago

21c Museum Hotel Chicago

55 East Ontario Street, Chicago, IL, United States

1,9 km od centrum miasta

The Godfrey Hotel Chicago

The Godfrey Hotel Chicago

127 West Huron, at Lasalle, Chicago, IL, United States

2,2 km od centrum miasta

Palmer House a Hilton Hotel

Palmer House a Hilton Hotel

17 East Monroe Street, Chicago, IL, United States

0,5 km od centrum miasta

The Allegro Royal Sonesta Hotel Chicago Loop

The Allegro Royal Sonesta Hotel Chicago Loop

171 West Randolph Street, Chicago, IL, United States

1,1 km od centrum miasta

Freehand Chicago

Freehand Chicago

19 East Ohio Street, Chicago, IL, United States

1,9 km od centrum miasta

Selina Chicago

Selina Chicago

100 East Chestnut Street, Chicago, IL, United States

2,5 km od centrum miasta

Kinzie Hotel

Kinzie Hotel

20 West Kinzie Street, Chicago, IL, United States

1,5 km od centrum miasta


Chicago – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Chicago - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Chicago, Illinois - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Marzec?

Wypożyczenie samochodu na weekend (Marzec) w mieście Chicago może kosztować zaledwie 149 zł – średnie ceny wynajmu to 191 zł. Marzec: średnie ceny tygodniowego wynajmu samochodu w mieście Chicago to 218 zł, a najtańsze oferty zaczynają się od 152 zł.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Chicago. Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Chicago – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Marzec?

Większość wybierających się do miasta Chicago w miesiącu Marzec stawia na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Efektywne spalanie oraz fakt, że świetnie sprawdzają się na mokrej nawierzchni, sprawiają, że auta klasy ekonomicznej są świetną opcją wynajmu przy średnich opadach wynoszących 86 mm oraz średniej temperaturze wysokości 9 °C. Wynajem samochodu z klasy Klasa ekonomiczna kosztuje średnio 153 zł dziennie w mieście Chicago.

Chicago, Illinois – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

40 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Chicago. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 120 km/h, a na autostradach – do 120 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Chicago, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu Jeep Compass w mieście Chicago?

Chicago, IL - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Luty?

Luty to miesiąc, w którym temperatura w mieście Chicago wynosi średnio -2 °C a przewidywane opady 46 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

Czy pogoda w mieście Chicago jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Illinois?

Luty to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Illinois waha się w granicach -3 °C, a opady wynoszą 42,3 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Chicago.

samochody w: Chicago – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Chicago – ostatnia aktualizacja cen miała miejsce dzisiaj.

samochody w: Chicago – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Chicago – aktualnie (dane na lutego 2024) dostępnych jest 116 operatorów.

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Chicago?

Minimalny wiek kierowców różni się w zależności od kraju (dotyczy to również: Chicago). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Zasadniczo, aby wynająć samochód za granicą, musisz mieć 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z polityką wybranej wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Chicago: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Chicago: aby wynająć samochód w tym miejscu, wszyscy kierowcy muszą posiadać ważne pełne prawo jazdy. Jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka ewentualnej grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zalecamy dodatkową weryfikację z wybraną firmą wynajmującą samochody, w której dokonano rezerwacji.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Chicago – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Wybór momondo do znalezienia samochodów na wynajem ma sens, ponieważ nasz serwis jest szybki i bezpłatny. Znajdujemy wszystkie ceny i zasady wynajmu samochodów, a Ty po prostu wybierasz tę ofertę, która jest najlepsza dla Ciebie i Twojej podróży.

Chicago – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

momondo pomaga znaleźć najlepsze oferty wynajmu samochodów, umożliwiając filtrowanie wyników według ceny, liczby pasażerów, cech samochodu, miejsca odbioru, zwrotu i wielu innych czynników.

Chicago – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Oczywiście! momondo oferuje filtry wyszukiwania umożliwiające znalezienie wypożyczalni samochodów z opcją bezpłatnego odwołania.

Chicago – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Dogodne zasady tankowania to jedna z opcji dostępnych podczas wyszukiwania samochodów na momondo pozwalająca na wyświetlenie tylko interesujących Cię wyników.

Chicago – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, momondo pokaże Ci oferty obejmujące dokładne czyszczenie samochodów do wynajęcia w tym miejscu.

Chicago – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Tak, momondo umożliwia wyszukiwanie ofert wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Chicago)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Najlepsze oferty samochodów
Najlepsze oferty samochodów
Zobacz oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.
Przejrzyste ceny
Przejrzyste ceny
Wyświetlamy ceny całkowite, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Rezerwuj elastycznie
Rezerwuj elastycznie
Znajdź samochody z bezpłatnym odwołaniem i zwiększonymi środkami czystości.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Chicago – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu


Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
Samochody w Chicago
wt. 5.3
Południe
wt. 12.3
Południe
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.