Tani wynajem aut Chicago, Illinois

Chicago, IL – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Chicago, IL, Stany Zjednoczone
5 sie — 12 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Chicago, IL, Stany Zjednoczone
czw 5.8
Południe
czw 12.8
Południe
Wiek kierowcy:

Chicago, Illinois oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

119 zł - 245 zł

Wszystkie typy samochodów

188 zł - 394 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Chicago, Stany Zjednoczone wynosi 197 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 40%, zaczynającymi się już od 119 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 28% tańszy niższe od średnich cen w mieście Chicago. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chicago zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Chicago, Stany Zjednoczone wynosi 292 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 29%, zaczynającymi się już od 210 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 8% droższe niższe od średnich cen w mieście Chicago. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chicago zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Chicago, Stany Zjednoczone wynosi 244 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 29%, zaczynającymi się już od 175 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 10% tańszy niższe od średnich cen w mieście Chicago. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chicago zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Chicago, Stany Zjednoczone wynosi 246 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 32%, zaczynającymi się już od 169 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 10% tańszy niższe od średnich cen w mieście Chicago. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chicago zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Chicago, Stany Zjednoczone wynosi 289 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 59%, zaczynającymi się już od 119 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 7% droższe niższe od średnich cen w mieście Chicago. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chicago zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Chicago, Stany Zjednoczone wynosi 155 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 221 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 43% tańszy niższe od średnich cen w mieście Chicago. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chicago zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Luksusowy) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Chicago, Stany Zjednoczone wynosi 405 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 36%, zaczynającymi się już od 263 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 34% droższe niższe od średnich cen w mieście Chicago. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Chicago zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Kabriolet) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Avis

173 zł/dzień

16 wrz – 23 wrz
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
Avis

178 zł/dzień

16 wrz – 23 wrz
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Avis

226 zł/dzień

16 wrz – 23 wrz
Chevrolet Sonic Sedan

Wypożyczalnie samochodów Chicago

Chicago, IL - wszystkie największe wypożyczalnie
3 lokalizacji
Opis

Czystość

8,7

Komfort

8,8

Ogólnie

8,6

Odbiór/Zwrot

8,5

Jakość a cena

8,3
28 lokalizacji
Opis

Czystość

8,3

Komfort

8,3

Ogólnie

8,0

Odbiór/Zwrot

8,0

Jakość a cena

7,8
10 lokalizacji
Opis

Czystość

7,5

Komfort

7,6

Ogólnie

7,0

Odbiór/Zwrot

6,9

Jakość a cena

7,0
11 lokalizacji
Opis

Czystość

7,4

Komfort

7,5

Ogólnie

6,9

Odbiór/Zwrot

6,8

Jakość a cena

6,8
2 lokalizacji
Opis

Czystość

7,7

Komfort

7,4

Ogólnie

6,9

Odbiór/Zwrot

6,7

Jakość a cena

6,9
2 lokalizacji
Opis

Czystość

7,3

Komfort

7,3

Ogólnie

7,0

Odbiór/Zwrot

6,6

Jakość a cena

7,3
15 lokalizacji
Opis

Czystość

7,2

Komfort

7,2

Ogólnie

6,6

Odbiór/Zwrot

6,5

Jakość a cena

6,7
5 lokalizacji
Opis

Czystość

7,1

Komfort

7,0

Ogólnie

6,6

Odbiór/Zwrot

6,3

Jakość a cena

6,7

Chicago, IL — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Chicago-O’Hare

Wynajem samochodów Chicago

W tym miesiącu 326 osób szukało samochodu na wynajem w mieście Chicago.

Chicago – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Chicago – Alamo, Enterprise i Budget są jednymi z wielu wypożyczalni samochodów, które zmieniły swoje procedury czyszczenia pojazdów w związku z pandemią koronawirusa. Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości samochodów, ale teraz dokładają dodatkowych starań, by zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zapoznaj się z listą dostępnych opcji w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Chicago, Illinois - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu sierpień?

Wypożyczenie samochodu na weekend (sierpień) w mieście Chicago może kosztować zaledwie 140 zł – średnie ceny wynajmu to 372 zł. sierpień: średnie ceny tygodniowego wynajmu samochodu w mieście Chicago to 173 zł, a najtańsze oferty zaczynają się od 74 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Chicago?

Chicago – najtańszy wynajem oferuje National, ze średnią ceną za dzień 311 zł i z odbiorem w 3 wypożyczalniach w mieście. Najtańsza oferta National znaleziona przez użytkowników momondo wynosi 24 zł.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Chicago. Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Chicago – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu sierpień?

Większość wybierających się do miasta Chicago stawia na wynajem samochodu klasy standard – sierpień, ze średnimi temperaturami w wysokości 18 °C i średnimi opadami w okolicach 81 mm, to miesiąc, w którym właśnie tego typu auta sprawdzają się najlepiej. Samochody klasy standard dobrze radzą sobie na mokrych drogach i przy niskich temperaturach. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 172 zł dziennie w mieście Chicago.

Ile wypożyczalni ma Hertz na terenie miasta Chicago?

Hertz ma 15 punktów wynajmu. Użytkownicy momondo znajdują zazwyczaj oferty za średnio 214 zł za dzień, wynajmując samochód z tej wypożyczalni.

Chicago, IL – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

40 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Chicago. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 120 km/h, a na autostradach – do 120 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Chicago, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Chicago, IL - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu lipiec?

lipiec to miesiąc, w którym temperatura w mieście Chicago wynosi średnio 23 °C a przewidywane opady 94 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

lipiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Chicago – lipiec należy do miesięcy, w których panują wysokie temperatury, a prawdopodobieństwo wystąpienia opadów jest niewielkie, w związku z czym momondo poleca wynajem samochodu typu kabriolet, aby w pełni wykorzystać tę korzystną pogodę.

Czy pogoda w mieście Chicago jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Illinois?

lipiec to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Illinois waha się w granicach 23 °C, a opady wynoszą 101,5 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Chicago.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Chicago

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Chicago

Zacznij planować swoją podróż do: Chicago