Wypożyczalnie samochodów Umeå, Szwecja

Umeå, Szwecja tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Umeå, Szwecja
26 kwi — 3 maj
Zwrot w miejscu odbioru
Umeå, Szwecja
pon 26.4
Południe
pon 3.5
Południe

Wypożyczalnie samochodów Umeå

Umeå, Szwecja - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Dobry – 7.2

Ocena bazuje na 2 opiniach

Ocena: OK – 4.8

Ocena bazuje na 1 opinii


Umeå, Szwecja — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Umeå

Wynajem samochodów Umeå

W tym miesiącu 5 użytkowników momondo szukało wynajmu samochodu w mieście Umeå.

Umeå – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wpożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości aut. Jeśli Twój kierunek podróży to Umeå, pamiętaj o tym, że wypożyczalnie w tym miejscu zaostrzyły przepisy dotyczące czyszczenia pojazdów, by zapewnić wynajmującym jak największe bezpieczeństwo. Wypożyczalnie samochodów, które przeprowadzają dokładne czyszczenie aut, to Sixt, Hertz i Europcar. Zapoznaj się z informacjami o każdej z dostępnych opcji. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Umeå. Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Umeå, Szwecja – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Podróżujący do miasta Umeå powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 60 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Umeå, można poruszać się z prędkością do 100 km/h, a na autostradach – do 120 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

kwiecień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Umeå – kwiecień to okres, kiedy pogoda nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące aut na wynajem, wyszukując idealny pojazd w mieście Umeå.


Samochody w innych miastach - Szwecja

Szwecja – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Sztokholm, Goteburg czy Malmö

Zacznij planować swoją podróż do: Umeå