Wypożyczalnie samochodów Goteburg, Szwecja

Goteburg, Szwecja tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Goteburg, Szwecja
22 kwi — 29 kwi
Zwrot w miejscu odbioru
Goteburg, Szwecja
czw 22.4
Południe
czw 29.4
Południe

Wypożyczalnie samochodów Goteburg

Goteburg, Szwecja - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Znakomity – 10.0

Ocena bazuje na 1 opinii

Ocena: Znakomity – 9.3

Ocena bazuje na 5 opiniach

Ocena: Znakomity – 8.6

Ocena bazuje na 2 opiniach

Ocena: Znakomity – 8.0

Ocena bazuje na 9 opiniach

Ocena: Znakomity – 8.0

Ocena bazuje na 2 opiniach


Goteburg, Szwecja — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Goteburg Göteborg-Landvetter

Wynajem samochodów Goteburg

W tym miesiącu 68 osób szukało samochodu na wynajem w mieście Goteburg.

Goteburg – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czyszczenia pojazdów. Avis, Sixt i Hertz jako jedne z wielu wypożyczalni wprowadzają dokładne czyszczenie, aby zapewnić kompleksową dezynfekcję aut. Jeśli Goteburg to Twój kierunek podróży, sprawdź na naszej stronie, czy ta opcja jest dostępna podczas wynajmu samochodu w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Goteburg?

Podczas wizyty w mieście Goteburg najlepsze ceny oferuje Europcar. Średnie ceny wynajmu w tej wypożyczalni wynoszą 387 zł za dzień i są dostępne w 6 punktach wynajmu.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Wypożyczalnie działające w mieście Goteburg, w tym popularne wypożyczalnie takie jak Avis, Sixt czy Hertz, zazwyczaj dają możliwość rezygnacji z wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Choć momondo nie ma wpływu na zasady anulowania rezerwacji ustalane przez wypożyczalnie, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu najtańszego auta na wynajem na Twoją następną podróż.

Goteburg – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu maj?

Ze średnimi temperaturami wynoszącymi 15°C oraz opadami w okolicach 50 mm, maj to miesiąc, w którym warto rozważyć wynajem samochodu klasy standard, podróżując do miasta Goteburg. Auta klasy standard dobrze radzą sobie z przypadającymi na ten czas dużymi wahaniami temperatur i opadami, dlatego ich wynajem cieszy się dużą popularnością wśród osób wybierających ten kierunek podróży. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 177 zł dziennie w mieście Goteburg.

Ile wypożyczalni ma Europcar na terenie miasta Goteburg?

W mieście Goteburg, Szwecja najwięcej punktów wynajmu samochodów ma Europcar (6 wypożyczalni). Użytkownicy momondo, szukający samochodów na wynajem w Europcar Goteburg, Szwecja, zwykle znajdują oferty za 387 zł/dzień.

Goteburg, Szwecja – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Goteburg wynoszą 60 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 100 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 120 km/h.

Goteburg, Szwecja - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu kwiecień?

kwiecień to miesiąc, w którym temperatura w mieście Goteburg wynosi średnio 5°C a przewidywane opady 40 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

kwiecień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Goteburg – kwiecień to okres, w którym pogoda zazwyczaj nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące wynajmowanych samochodów w mieście Goteburg. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Goteburg i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Ford Focus, Opel Corsa i Audi A1 Sportback.

Czy pogoda w mieście Goteburg jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Västra Götaland?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 5°C i opady w granicach 40 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Goteburg.


Samochody w innych miastach - Szwecja

Szwecja – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Sztokholm, Umeå czy Malmö

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Goteburg

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Goteburg

Zacznij planować swoją podróż do: Goteburg