Wypożyczalnie samochodów Luleå, Szwecja

Luleå, Szwecja tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Luleå, Szwecja
26 kwi — 3 maj
Zwrot w miejscu odbioru
Luleå, Szwecja
pon 26.4
Południe
pon 3.5
Południe

Wypożyczalnie samochodów Luleå

Luleå, Szwecja - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Znakomity – 8.0

Ocena bazuje na 1 opinii


Luleå, Szwecja — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Luleå Kallax

Wynajem samochodów Luleå

W tym roku kwiecień to miesiąc, w którym użytkownicy momondo szukali samochodu w mieście Luleå 1 raz.

Luleå – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Luleå – Avis, Sixt i Dollar są jednymi z wielu wypożyczalni samochodów, które zmieniły swoje procedury czyszczenia pojazdów w związku z pandemią koronawirusa. Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości samochodów, ale teraz dokładają dodatkowych starań, by zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zapoznaj się z listą dostępnych opcji w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni działających w mieście Luleå daje możliwość darmowej rezygnacji z wynajmu. momondo informuje, czy dana wypożyczalnia samochodów – na przykład Avis, Sixt czy Dollar – pobierze opłatę za odwołanie wynajmu samochodu, gdy musisz na ostatnią chwilę zmienić plan swojego wyjazdu.

Luleå, Szwecja – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Luleå wynoszą 60 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 100 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 120 km/h.

Luleå, Szwecja - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu kwiecień?

Podróżujący do miasta Luleå w takim miesiącu jak kwiecień mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 0°C i opadów rzędu 20 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

kwiecień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

W mieście Luleå kwiecień to okres, w którym najczęściej występują minusowe temperatury, opady śniegu oraz lód na drogach. Najlepszym rodzajem samochodu na wynajem będzie w związku z tym SUV z napędem na cztery koła w przypadku podróży do miasta Luleå.

Czy pogoda w mieście Luleå jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Norrbotten?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 0°C i opady w granicach 20 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Luleå.


Samochody w innych miastach - Szwecja

Szwecja – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Sztokholm, Goteburg czy Umeå

Zacznij planować swoją podróż do: Luleå