Wypożyczalnie samochodów Vaxjo

Vaxjo tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Vaxjo, Szwecja
22 sty — 29 sty
Zwrot w miejscu odbioru
Vaxjo, Szwecja
pt 22.1
Południe
pt 29.1
Południe

Vaxjo — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Ronneby Kallinge

Wynajem samochodów Vaxjo

W tym miesiącu 10 użytkowników momondo szukało wynajmu samochodu w mieście Vaxjo.

Vaxjo – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wpożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości aut. Jeśli Twój kierunek podróży to Vaxjo, pamiętaj o tym, że wypożyczalnie w tym miejscu zaostrzyły przepisy dotyczące czyszczenia pojazdów, by zapewnić wynajmującym jak największe bezpieczeństwo. Wypożyczalnie samochodów, które przeprowadzają dokładne czyszczenie aut, to Sixt, Avis i Hertz. Zapoznaj się z informacjami o każdej z dostępnych opcji. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Vaxjo?

Vaxjo – najtańszy wynajem aut oferuje Hertz, jeśli wynajmujesz samochód w jednej z 3 wypożyczalni w mieście. Najlepsza cena za dzień znaleziona na momondo wynosi 89 zł, ale koszt wynajmu to zwykle wydatek rzędu 150 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

W większości przypadków wypożyczalnie nie pobierają opłaty za odwołanie wynajmu samochodu. Na momondo łatwo sprawdzisz, czy wybrana wypożyczalnia samochodów w mieście Vaxjo oferuje darmową rezygnację z wynajmu auta.

Ile wypożyczalni ma Hertz na terenie miasta Vaxjo?

W mieście Vaxjo najwięcej punktów wynajmu samochodów ma Hertz (3 wypożyczalnie). Użytkownicy momondo, szukający samochodów na wynajem w Hertz Vaxjo, zwykle znajdują oferty za 150 zł/dzień.

Vaxjo – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Podróżujący do miasta Vaxjo powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 60 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Vaxjo, można poruszać się z prędkością do 100 km/h, a na autostradach – do 120 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

styczeń – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Vaxjo – styczeń to okres, w którym pogoda zazwyczaj nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące wynajmowanych samochodów w mieście Vaxjo.


Samochody w innych miastach - Szwecja

Szwecja – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Sztokholm, Goteburg czy Umeå

Zacznij planować swoją podróż do: Vaxjo

  • Sprawdź najnowsze informacje o lotach do: Vaxjo

    Sprawdź najlepszy czas na podróż, najniższe ceny i najpopularniejsze linie lotnicze.

    Znajdź loty do: Vaxjo
  • Zacznij planować swoją podróż

    Sprawdź najlepsze hotele w najpopularniejszych dzielnicach miasta Vaxjo

    Znajdź hotele w: Vaxjo