Tani wynajem aut Ateny, Grecja

Ateny, Grecja – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Ateny, AT, Grecja
4 sie — 11 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Ateny, AT, Grecja
śr 4.8
Południe
śr 11.8
Południe
Wiek kierowcy:

Ateny, Grecja – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Goldcar Rental SP

90 zł/dzień

12 wrz – 24 wrz
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Goldcar Rental SP

114 zł/dzień

2 wrz – 7 wrz
Chevrolet Sonic Sedan

Ateny, Grecja oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

37 zł - 193 zł

Wszystkie typy samochodów

74 zł - 429 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Ateny, Grecja wynosi 79 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 54%, zaczynającymi się już od 37 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 52% tańszy niższe od średnich cen w mieście Ateny. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Ateny zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Ateny, Grecja wynosi 147 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 54%, zaczynającymi się już od 69 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 10% tańszy niższe od średnich cen w mieście Ateny. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Ateny zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Ateny, Grecja wynosi 202 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 50%, zaczynającymi się już od 102 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 19% droższe niższe od średnich cen w mieście Ateny. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Ateny zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Ateny, Grecja wynosi 147 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 48%, zaczynającymi się już od 78 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 10% tańszy niższe od średnich cen w mieście Ateny. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Ateny zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Ateny, Grecja wynosi 197 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 52%, zaczynającymi się już od 97 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 18% droższe niższe od średnich cen w mieście Ateny. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Ateny zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
Goldcar Rental SP

89 zł/dzień

12 wrz – 24 wrz
Kia Rio Hatchback
Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
Goldcar Rental SP

91 zł/dzień

2 wrz – 11 wrz
Kia Rio Hatchback
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Goldcar Rental SP

93 zł/dzień

2 wrz – 11 wrz
Chevrolet Sonic Sedan

Wypożyczalnie samochodów Ateny

Ateny, Grecja - wszystkie największe wypożyczalnie
3 lokalizacji
Opis

Czystość

8,9

Komfort

8,7

Ogólnie

8,8

Odbiór/Zwrot

8,7

Jakość a cena

8,7
6 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort

8,0

Ogólnie

8,0

Odbiór/Zwrot

8,0

Jakość a cena

8,0
3 lokalizacji
Opis

Czystość

8,2

Komfort

6,5

Ogólnie

7,2

Odbiór/Zwrot

6,7

Jakość a cena

8,0
3 lokalizacji
Opis

Czystość

7,4

Komfort

7,0

Ogólnie

6,7

Odbiór/Zwrot

6,1

Jakość a cena

5,9
11 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

6,0

Ogólnie

6,0

Odbiór/Zwrot

4,0

Jakość a cena

6,0
10 lokalizacji
Opis

Czystość

6,0

Komfort

4,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/Zwrot

2,0

Jakość a cena

2,0
12 lokalizacji
10 lokalizacji

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Atrakcje w pobliżu:

Plac Sindagma19,0 km
Świątynia Ateny Nike19,6 km
Omonia Square19,7 km

Atrakcje w pobliżu:

Plac Sindagma154,1 km
Świątynia Ateny Nike154,6 km
Omonia Square154,9 km

Atrakcje w pobliżu:

Omonia Square134,0 km
Plac Sindagma135,1 km
Świątynia Ateny Nike135,3 km

Ateny, Grecja — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Ateny Eleftherios V.

Wynajem samochodów Ateny

W tym roku lipiec to miesiąc, w którym użytkownicy momondo szukali samochodu w mieście Ateny 2 016 razy.

Ateny – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Ateny – Enterprise, Budget i Europcar są jednymi z wielu wypożyczalni samochodów, które zmieniły swoje procedury czyszczenia pojazdów w związku z pandemią koronawirusa. Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości samochodów, ale teraz dokładają dodatkowych starań, by zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zapoznaj się z listą dostępnych opcji w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Ateny, Grecja - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu sierpień?

Wypożyczenie samochodu na weekend (sierpień) w mieście Ateny może kosztować zaledwie 24 zł – średnie ceny wynajmu to 78 zł. Użytkownicy szukający w mieście Ateny auta na wynajem na tydzień (sierpień) znaleźli średnie ceny wysokości 43 zł, jednak dla wybranych dat i typów samochodów były dostępne także oferty za jedyne 9 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Ateny?

Najniższe ceny za dzień wynajmu oferuje zwykle Goldcar Rental SP. Wynajem auta w mieście Ateny kosztuje średnio 77 zł za dzień. Najtańsza oferta znaleziona w ich wypożyczalni w mieście wynosi 7 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość współpracujących z nami wypożyczalni z miasta Ateny nie pobiera opłaty za rezygnację z wynajmu samochodu. Oznacza to, że jeśli Twoje plany nagle ulegną zmianie, wybrana przez Ciebie wypożyczalnia (np. Enterprise, Firefly czy Centauro) da Ci możliwość darmowego odwołania rezerwacji (w zależności od tego, kiedy została ona dokonana).

Ateny – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu sierpień?

sierpień to miesiąc, w którym temperatury oscylują wokół 24 °C, czyli idealnej temperatury na wynajem kabrioletu. Średnia wysokość opadów w mieście Ateny wynosi wtedy 10 mm – kabriolet to świetny pomysł na przemieszczanie się po mieście w taką pogodę. Pamiętaj, by na wszelki wypadek sprawdzić dokładną prognozę pogody tuż przed przyjazdem. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 336 zł dziennie w mieście Ateny.

Ile wypożyczalni ma Hertz na terenie miasta Ateny?

Ateny, Grecja oferuje 11 punktów wynajmu prowadzone przez Hertz. Średni dzienny koszt wypożyczenia auta wynosi 391 zł.

Ateny, Grecja – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Ateny wynoszą 50 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 90 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 130 km/h.

Ateny, Grecja - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu lipiec?

lipiec to miesiąc, w którym temperatura w mieście Ateny wynosi średnio 28 °C a przewidywane opady 5 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

lipiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Ateny – lipiec należy do miesięcy, w których panują wysokie temperatury, a prawdopodobieństwo wystąpienia opadów jest niewielkie, w związku z czym momondo poleca wynajem samochodu typu kabriolet, aby w pełni wykorzystać tę korzystną pogodę.

Czy pogoda w mieście Ateny jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Attyka?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 28 °C i opady w granicach 5 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Ateny.


Samochody w innych miastach - Grecja

Grecja – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Korfu, Chania (Kreta) czy Saloniki

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Ateny

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Ateny

Zacznij planować swoją podróż do: Ateny