Wynajem samochodów Ateny, Attyka

Ateny, Attyka – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Ateny, Attyka, Grecja
18 sie — 25 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Ateny, Attyka, Grecja
czw. 18.8
Południe
czw. 25.8
Południe
Wiek kierowcy:

Ateny, Attyka – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Ateny, Attyka – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

29 zł/dzień

5 wrz - 15 wrz
Kia Sportage
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

5 zł/dzień

21 wrz - 4 paź
Renault Clio
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

36 zł/dzień

26 paź - 30 paź
Kia Sportage
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

18 zł/dzień

9 lis - 12 lis
Seat Leon
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

15 zł/dzień

9 lis - 12 lis
Renault Clio
Vauxhall Mokka
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

6 zł/dzień

4 wrz - 14 wrz
Vauxhall Mokka
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

13 zł/dzień

9 lis - 12 lis
Seat Leon

Ateny, Attyka oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Ateny – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

39 zł - 245 zł

Wszystkie typy samochodów

90 zł - 576 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Ateny, Grecji wynosi 102 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 63%, zaczynającymi się już od 39 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 62% tańszy niższe od średnich cen w mieście Ateny. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Ateny zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Ateny znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Ateny, Grecji wynosi 205 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 62%, zaczynającymi się już od 78 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 24% tańszy niższe od średnich cen w mieście Ateny. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Ateny zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Ateny, Grecji wynosi 377 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 65%, zaczynającymi się już od 134 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 29% droższe niższe od średnich cen w mieście Ateny. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Ateny zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Ateny, Grecji wynosi 197 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 54%, zaczynającymi się już od 92 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 27% tańszy niższe od średnich cen w mieście Ateny. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Ateny zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Ateny znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Ateny, Grecji wynosi 330 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 55%, zaczynającymi się już od 149 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 19% droższe niższe od średnich cen w mieście Ateny. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Ateny zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Ateny, Grecji wynosi 355 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 49%, zaczynającymi się już od 183 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 25% droższe niższe od średnich cen w mieście Ateny. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Ateny zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Ateny, Grecji wynosi 339 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 80%, zaczynającymi się już od 69 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 21% droższe niższe od średnich cen w mieście Ateny. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Ateny zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

5 zł/dzień

21 wrz - 4 paź
Renault Clio
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

13 zł/dzień

9 lis - 12 lis
Seat Leon

Ateny – wypożyczalnie samochodów

Ateny, Attyka - wszystkie największe wypożyczalnie
3 lokalizacje
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

9,0
3 lokalizacje
Opis

Czystość

9,1

Komfort lotu

9,1

Ogólnie

9,1

Odbiór/zwrot

9,7

Value

9,4
10 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

6,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/zwrot

2,0

Value

2,0
12 lokalizacji
12 lokalizacji
10 lokalizacji
6 lokalizacji
6 lokalizacji

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Ateny

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Ateny.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Goldcar Rental SP

Popularne typy samochodów

Economy, Mini, Intermediate

Najtańszy samochód na wynajem

87 zł

Najpopularniejszy model

Citroen C3
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Ateny znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Goldcar Rental SP. Pozostałe popularne firmy to AbbyCar Car Rentals i Drive Car Rental
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Ateny oferowały następujące typy samochodów: Economy, Mini, Intermediate.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Ateny to 87 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 172 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Ateny w ciągu ostatnich 7 dni był Citroen C3. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Class Compact Car.

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Ateny – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Plac Sindagma19,0 km
Akropol19,5 km
Świątynia Ateny Nike19,6 km
Omonia Square19,7 km

Atrakcje w pobliżu:

Plac Sindagma154,1 km
Akropol154,5 km
Świątynia Ateny Nike154,6 km
Omonia Square154,9 km

Atrakcje w pobliżu:

Omonia Square134,0 km
Plac Sindagma135,1 km
Świątynia Ateny Nike135,3 km
Akropol135,4 km

Ateny – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Ateny – najpopularniejsze hotele

Ateny – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Ateny - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Najniższe ceny za dzień wynajmu oferuje zwykle Rhodium. Wynajem auta w mieście Ateny kosztuje średnio 79 zł za dzień. Najtańsza oferta znaleziona w ich wypożyczalni w mieście wynosi 9 zł za dzień.

Większość współpracujących z nami wypożyczalni z miasta Ateny nie pobiera opłaty za rezygnację z wynajmu samochodu. Oznacza to, że jeśli Twoje plany nagle ulegną zmianie, wybrana przez Ciebie wypożyczalnia (np. Enterprise, Avance Rent a Car czy Firefly) da Ci możliwość darmowego odwołania rezerwacji (w zależności od tego, kiedy została ona dokonana).

Wrzesień to miesiąc, w którym temperatury oscylują wokół 20 °C, czyli idealnej temperatury na wynajem kabrioletu. Średnia wysokość opadów w mieście Ateny wynosi wtedy 48 mm – kabriolet to świetny pomysł na przemieszczanie się po mieście w taką pogodę. Pamiętaj, by na wszelki wypadek sprawdzić dokładną prognozę pogody tuż przed przyjazdem. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 402 zł dziennie w mieście Ateny.

Ateny, Grecja oferuje 12 punktów wynajmu prowadzone przez Hertz. Średni dzienny koszt wypożyczenia auta wynosi 237 zł.

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Ateny wynoszą 50 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 90 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 130 km/h.

Sierpień to miesiąc, w którym temperatura w mieście Ateny wynosi średnio 28 °C a przewidywane opady 7 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 28 °C i opady w granicach 7 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Ateny.


Wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach w pobliżu miasta Ateny

Zarezerwuj samochód na którymś z najpopularniejszych lotnisk w pobliżu miasta Ateny

Ateny – popularne samochody na wynajem

Ateny – wypożycz jeden z tych popularnych typów samochodów

Grecji – sprawdź więcej wypożyczalni samochodów

Grecji – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów

Zacznij planować swoją podróż do: Ateny


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Wybór momondo do znalezienia samochodów na wynajem ma sens, ponieważ nasz serwis jest szybki i bezpłatny. Znajdujemy wszystkie ceny i zasady wynajmu samochodów, a Ty po prostu wybierasz tę ofertę, która jest najlepsza dla Ciebie i Twojej podróży.

Po wyszukaniu ofert wynajmu samochodów momondo wyświetli wyniki i umożliwi znalezienie najlepszej oferty przy użyciu naszych filtrów; możesz zawęzić wyszukiwanie według typu pojazdu, ceny, agencji i wielu reguł, mogących mieć zastosowanie.

Tak, możesz wyszukać wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie, korzystając z filtrów na momondo.

Tak, dogodne zasady tankowania to jeden z filtrów wyszukiwania oferowanych przez momondo dla wszystkich lokalizacji.

Tak, momondo pokaże Ci oferty obejmujące dokładne czyszczenie samochodów do wynajęcia w tym miejscu.

Oczywiście. Możesz przefiltrować oferty wynajmu samochodów na momondo, by wyświetlić tylko te bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.