Tani wynajem aut Korfu, Grecja

Korfu, Grecja – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Korfu, II, Grecja
26 paź — 2 lis
Zwrot w miejscu odbioru
Korfu, II, Grecja
wt 26.10
Południe
wt 2.11
Południe
Wiek kierowcy:

Korfu, Grecja – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia
Mini Hatch
lub podobny (Kabriolet)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
GREEN MOTION

79 zł/dzień

14 lis – 21 lis
Mini Hatch
Hyundai Accent
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
GREEN MOTION

41 zł/dzień

10 lis – 17 lis
Hyundai Accent
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

58 zł/dzień

14 lis – 21 lis
Chevrolet Sonic Sedan

Korfu, Grecja oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

29 zł - 176 zł

Wszystkie typy samochodów

99 zł - 337 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Korfu, Grecja wynosi 69 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 58%, zaczynającymi się już od 29 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 58% tańszy niższe od średnich cen w mieście Korfu. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Korfu zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Korfu, Grecja wynosi 139 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 11%, zaczynającymi się już od 125 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 15% tańszy niższe od średnich cen w mieście Korfu. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Korfu zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Korfu, Grecja wynosi 211 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 37%, zaczynającymi się już od 134 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 23% droższe niższe od średnich cen w mieście Korfu. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Korfu zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Korfu, Grecja wynosi 153 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 5%, zaczynającymi się już od 146 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 7% tańszy niższe od średnich cen w mieście Korfu. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Korfu zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Korfu, Grecja wynosi 232 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 43%, zaczynającymi się już od 134 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 31% droższe niższe od średnich cen w mieście Korfu. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Korfu zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Korfu, Grecja wynosi 141 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 7%, zaczynającymi się już od 132 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 14% tańszy niższe od średnich cen w mieście Korfu. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Korfu zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Kabriolet) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Hyundai Accent
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
GREEN MOTION

41 zł/dzień

10 lis – 17 lis
Hyundai Accent
Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
GREEN MOTION

41 zł/dzień

10 lis – 17 lis
Kia Rio Hatchback
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
GREEN MOTION

42 zł/dzień

10 lis – 17 lis
Chevrolet Sonic Sedan

Wypożyczalnie samochodów Korfu

Korfu, Grecja - wszystkie największe wypożyczalnie
3 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

3,9
3 lokalizacji
Opis

Czystość

4,7

Komfort

4,3

Ogólnie

4,3

Odbiór/Zwrot

4,7

Jakość a cena

4,3
11 lokalizacji
5 lokalizacji
5 lokalizacji
4 lokalizacji
4 lokalizacji
3 lokalizacji

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Atrakcje w pobliżu:

Stara Forteca2,8 km

Atrakcje w pobliżu:

Stara Forteca105,8 km

Atrakcje w pobliżu:

Stara Forteca76,9 km

Korfu, Grecja — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Korfu Ioannis Kapodistrias

Wynajem samochodów Korfu

W tym miesiącu 113 osób szukało samochodu na wynajem w mieście Korfu.

Korfu – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czyszczenia pojazdów. Budget i Europcar jako jedne z wielu wypożyczalni wprowadzają dokładne czyszczenie, aby zapewnić kompleksową dezynfekcję aut. Jeśli Korfu to Twój kierunek podróży, sprawdź na naszej stronie, czy ta opcja jest dostępna podczas wynajmu samochodu w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Korfu, Grecja - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Listopad?

Wypożyczenie samochodu na weekend (Listopad) w mieście Korfu kosztuje średnio 74 zł, a tańsze oferty zaczynają się od ok. 44 zł. 64 zł to normalna cena wynajmu auta na tydzień w mieście Korfu, jednak w miesiącu Listopad zdarzają się ceny wysokości 16 zł (w zależności od szczegółów wynajmu).

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Korfu?

Najniższe ceny za dzień wynajmu oferuje zwykle AbbyCar Car Rentals. Wynajem auta w mieście Korfu kosztuje średnio 73 zł za dzień. Najtańsza oferta znaleziona w ich 2 wypożyczalniach w mieście wynosi 31 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni działających w mieście Korfu daje możliwość darmowej rezygnacji z wynajmu. momondo informuje, czy dana wypożyczalnia samochodów – na przykład Autocandia, Budget czy Europcar – pobierze opłatę za odwołanie wynajmu samochodu, gdy musisz na ostatnią chwilę zmienić plan swojego wyjazdu.

Korfu – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Listopad?

Odwiedzającym miasto Korfu w miesiącu takim jak Listopad polecamy wypożyczenie samochodu klasy ekonomicznej. Nie polecamy aut klasy ekonomicznej do jazdy na oblodzonej lub zaśnieżonej powierzchni – samochody te świetnie za to radzą sobie w czasie deszczu i umiarkowanych temperatur. W tym czasie średnie temperatury w mieście zwykle wynoszą około 11 °C a opady oscylują w granicach 122 mm – będą to więc idealne warunki na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Wynajem samochodu z klasy Ekonomiczna kosztuje średnio 79 zł dziennie w mieście Korfu.

Ile wypożyczalni ma GREEN MOTION na terenie miasta Korfu?

W mieście Korfu, Grecja najwięcej punktów wynajmu samochodów ma GREEN MOTION (3 wypożyczalnie). Użytkownicy momondo, szukający samochodów na wynajem w GREEN MOTION Korfu, Grecja, zwykle znajdują oferty za 126 zł/dzień.

Korfu, Grecja – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Wynajmując auto w mieście Korfu, pamiętaj, że obowiązujący tam limit prędkości to 50 km/h. Ograniczenia prędkości poza obszarem miejskim i na autostradach wynoszą odpowiednio 90 km/h i 130 km/h. Zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych, ponieważ na niektórych obszarach miasta Korfu mogą obowiązywać inne limity prędkości.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Korfu?

Samochody Fiat Panda i Ford Ka to najczęściej wypożyczane opcje w mieście Korfu (według naszych danych). Ceny za wypożyczenie Fiat Panda w mieście Korfu zależą od wypożyczalni, jednak zazwyczaj wynoszą ok. 49 zł/dzień, choć można znaleźć oferty już za 16 zł/dzień. Ceny za wynajem Ford Ka również mogą się różnić, jednak średnio wynoszą 59 zł/dzień, z okazjami już od 16 zł/dzień.

Korfu, Grecja - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Październik?

Październik to miesiąc, w którym temperatura w mieście Korfu wynosi średnio 18 °C a przewidywane opady 76 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

Październik – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Korfu – Październik to miesiąc, w którym panują zazwyczaj wysokie temperatury, w związku z czym momondo poleca wynajem kabrioletu, aby w pełni wykorzystać sprzyjające warunki.

Czy pogoda w mieście Korfu jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Wyspy Jońskie?

Wyspy Jońskie to region w którym średnie temperatury (Październik) wahają się w granicach 19 °C, a opady 85 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Korfu.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Korfu

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Korfu

Zacznij planować swoją podróż do: Korfu