Wynajem samochodów Korfu, Wyspy Jońskie

Korfu, Wyspy Jońskie – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Korfu, Wyspy Jońskie, Grecja
18 sie — 25 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Korfu, Wyspy Jońskie, Grecja
czw. 18.8
Południe
czw. 25.8
Południe
Wiek kierowcy:

Korfu, Wyspy Jońskie – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Korfu, Wyspy Jońskie – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

38 zł/dzień

1 paź - 8 paź
Kia Sportage
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

34 zł/dzień

7 paź - 14 paź
Fiat 500
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

18 zł/dzień

7 paź - 14 paź
Renault Clio
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

45 zł/dzień

19 paź - 26 paź
Seat Leon
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

27 zł/dzień

21 paź - 28 paź
Renault Clio
Vauxhall Mokka
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

45 zł/dzień

21 paź - 28 paź
Vauxhall Mokka
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

21 zł/dzień

21 paź - 28 paź
Seat Leon
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

16 zł/dzień

21 paź - 28 paź
Fiat 500

Korfu, Wyspy Jońskie oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Korfu – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

38 zł - 299 zł

Wszystkie typy samochodów

52 zł - 693 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Korfu, Grecji wynosi 124 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 70%, zaczynającymi się już od 38 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 58% tańszy niższe od średnich cen w mieście Korfu. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Korfu zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Korfu znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Korfu, Grecji wynosi 247 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 42%, zaczynającymi się już od 144 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 15% tańszy niższe od średnich cen w mieście Korfu. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Korfu zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Korfu, Grecji wynosi 399 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 51%, zaczynającymi się już od 196 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 28% droższe niższe od średnich cen w mieście Korfu. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Korfu zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Korfu, Grecji wynosi 282 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 36%, zaczynającymi się już od 181 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 3% tańszy niższe od średnich cen w mieście Korfu. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Korfu zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Korfu znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Korfu, Grecji wynosi 374 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 52%, zaczynającymi się już od 181 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 23% droższe niższe od średnich cen w mieście Korfu. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Korfu zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Korfu, Grecji wynosi 260 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 25%, zaczynającymi się już od 196 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 11% tańszy niższe od średnich cen w mieście Korfu. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Korfu zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Korfu, Grecji wynosi 249 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 48%, zaczynającymi się już od 131 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 14% tańszy niższe od średnich cen w mieście Korfu. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Korfu zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

16 zł/dzień

21 paź - 28 paź
Fiat 500

Korfu – wypożyczalnie samochodów

Korfu, Wyspy Jońskie - wszystkie największe wypożyczalnie
5 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

6,0
3 lokalizacje
Opis

Czystość

8,0

Komfort lotu

8,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

8,0

Value

6,0
3 lokalizacje
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

3,9
3 lokalizacje
Opis

Czystość

1,9

Komfort lotu

1,9

Ogólnie

1,9

Odbiór/zwrot

1,9

Value

1,9
11 lokalizacji
5 lokalizacji
4 lokalizacje
4 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Korfu

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Korfu.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

GREEN MOTION

Popularne typy samochodów

Mini, Economy, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

124 zł

Najpopularniejszy model

Skoda Citigo
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Korfu znalezioną na momondo jest w tym miesiącu GREEN MOTION . Pozostałe popularne firmy to AbbyCar Car Rentals i Kings Rental Corfu
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Korfu oferowały następujące typy samochodów: Mini, Economy, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Korfu to 124 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 257 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Korfu w ciągu ostatnich 7 dni był Skoda Citigo. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Suzuki Celerio.

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Korfu – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Stara Forteca2,8 km

Atrakcje w pobliżu:

Stara Forteca105,8 km

Atrakcje w pobliżu:

Stara Forteca76,9 km

Korfu – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Korfu – najpopularniejsze hotele

Korfu – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Korfu - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Wypożyczenie samochodu na weekend (Wrzesień) w mieście Korfu kosztuje średnio 431 zł, a tańsze oferty zaczynają się od ok. 186 zł. 222 zł to normalna cena wynajmu auta na tydzień w mieście Korfu, jednak w miesiącu Wrzesień zdarzają się ceny wysokości 77 zł (w zależności od szczegółów wynajmu).

Najniższe ceny za dzień wynajmu oferuje zwykle SURPRICE CAR RENTAL . Wynajem auta w mieście Korfu kosztuje średnio 185 zł za dzień. Najtańsza oferta znaleziona w ich 11 wypożyczalniach w mieście wynosi 28 zł za dzień.

Większość wypożyczalni działających w mieście Korfu daje możliwość darmowej rezygnacji z wynajmu. momondo informuje, czy dana wypożyczalnia samochodów – na przykład Enterprise, Alma Car Hire czy Autocandia – pobierze opłatę za odwołanie wynajmu samochodu, gdy musisz na ostatnią chwilę zmienić plan swojego wyjazdu.

Biorąc pod uwagę średnie – dla miesiąca Wrzesień – temperatury wysokości 18 °C i opady wysokości 76 mm, kabriolet to najlepszy pomysł na wynajem samochodu w mieście Korfu. Wypożyczenie kabrioletu to rewelacyjny sposób na zwiedzenie okolicy w słoneczne dni. Pamiętaj jednak, by sprawdzić prognozę pogody tuż przed przyjazdem i ewentualnie nieco zmienić swoje plany wynajmu samochodu. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 533 zł dziennie w mieście Korfu.

W mieście Korfu, Grecja najwięcej punktów wynajmu samochodów ma Enterprise (5 wypożyczalni). Osoby korzystające z momondo, które szukają samochodów na wynajem w Enterprise Korfu, Grecja, zwykle znajdują oferty za 343 zł/dzień.

Wynajmując auto w mieście Korfu, pamiętaj, że obowiązujący tam limit prędkości to 50 km/h. Ograniczenia prędkości poza obszarem miejskim i na autostradach wynoszą odpowiednio 90 km/h i 130 km/h. Zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych, ponieważ na niektórych obszarach miasta Korfu mogą obowiązywać inne limity prędkości.

Sierpień to miesiąc, w którym temperatura w mieście Korfu wynosi średnio 26 °C a przewidywane opady 19 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

Wyspy Jońskie to region w którym średnie temperatury (Sierpień) wahają się w granicach 26 °C, a opady 14,5 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Korfu.


Wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach w pobliżu miasta Korfu

Zarezerwuj samochód na którymś z najpopularniejszych lotnisk w pobliżu miasta Korfu

Grecji – sprawdź więcej wypożyczalni samochodów

Grecji – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów

Zacznij planować swoją podróż do: Korfu


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Wybór momondo do znalezienia samochodów na wynajem ma sens, ponieważ nasz serwis jest szybki i bezpłatny. Znajdujemy wszystkie ceny i zasady wynajmu samochodów, a Ty po prostu wybierasz tę ofertę, która jest najlepsza dla Ciebie i Twojej podróży.

momondo umożliwia znalezienie najlepszej oferty wynajmu samochodu, oferując przydatne filtry zawężające wyszukiwanie. Filtry te obejmują między innymi: cenę, typ nadwozia, wypożyczalnię i określone zasady, na których może Ci zależeć.

Tak, bezpłatne odwołanie to jedna z opcji, którą można zaznaczyć w filtrach wyszukiwania na momondo. Dostępność ofert zależeć będzie jednak od lokalizacji.

Oczywiście! momondo oferuję taką opcję podczas wyszukiwania samochodów do wynajęcia.

Tak, na momondo można wyszukiwać samochodów na wynajem z usługą dokładnego czyszczenia.

Tak, momondo umożliwia wyszukiwanie ofert wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.