Tani wynajem aut Alicante, Hiszpania

Alicante, Hiszpania – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Alicante, VC, Hiszpania
28 cze — 5 lip
Zwrot w miejscu odbioru
Alicante, VC, Hiszpania
pon 28.6
Południe
pon 5.7
Południe
Wiek kierowcy:

Alicante, Hiszpania oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Małe Cars

31 zł - 80 zł

All Car Types

84 zł - 211 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Alicante, Hiszpania wynosi 55 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 44%, zaczynającymi się już od 31 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 61% tańszy niższe od średnich cen w mieście Alicante. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Alicante zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Alicante, Hiszpania wynosi 153 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 49%, zaczynającymi się już od 80 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 9% droższe niższe od średnich cen w mieście Alicante. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Alicante zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Alicante, Hiszpania wynosi 243 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 0 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 43% droższe niższe od średnich cen w mieście Alicante. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Alicante zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Alicante, Hiszpania wynosi 54 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 0 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 61% tańszy niższe od średnich cen w mieście Alicante. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Alicante zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Alicante, Hiszpania wynosi 204 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 51%, zaczynającymi się już od 102 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 32% droższe niższe od średnich cen w mieście Alicante. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Alicante zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Alicante, Hiszpania wynosi 199 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 0 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 30% droższe niższe od średnich cen w mieście Alicante. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Alicante zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Luksusowy) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Alicante, Hiszpania wynosi 91 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 0 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 35% tańszy niższe od średnich cen w mieście Alicante. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Alicante zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Kabriolet) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
INTERRENT

92 zł/dzień

8 lip - 15 lip
Citroen C2
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
INTERRENT

97 zł/dzień

8 lip - 15 lip
Chevrolet Sonic Sedan
Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
Rhodium

105 zł/dzień

8 lip - 15 lip
Citroen C2

Wypożyczalnie samochodów Alicante

Alicante, Hiszpania - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

8,0

Ogólnie

8,0

Odbiór/Zwrot

8,0

Jakość a cena

8,0
4 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Atrakcje w pobliżu:

Playa del Postiguet127,1 km

Atrakcje w pobliżu:

Playa del Postiguet9,9 km

Atrakcje w pobliżu:

Playa del Postiguet82,6 km

Alicante, Hiszpania — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Walencja

Wynajem samochodów Alicante

Od miesiąca czerwiec do dziś 2 111 użytkowników momondo szukało taniego wynajmu samochodu w mieście Alicante.

Alicante – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Alicante – Dokładne czyszczenie jest jedną z nowych opcji, zapewnianych przy wynajmie samochodu. Skorzystaj z naszego filtra wyszukiwania, aby zobaczyć wszystkie wypożyczalnie oferujące tę opcję. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

W większości przypadków wypożyczalnie nie pobierają opłaty za odwołanie wynajmu samochodu. Na momondo łatwo sprawdzisz, czy wybrana wypożyczalnia samochodów w mieście Alicante oferuje darmową rezygnację z wynajmu auta.

Alicante – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu lipiec?

Wypożyczenie kabrioletu to najlepszy sposób na zwiedzanie miast takich jak Alicante (szczególnie w pogodę, jaką gwarantuje lipiec!). Prawdopodobieństwo deszczu lub niskich temperatur jest wtedy o wiele niższe, bo lipiec w tym mieście cechują średnie temperatury w wysokości 26°C, a średnie opady wynoszą 8 mm. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 59 zł dziennie w mieście Alicante.

Ile wypożyczalni ma Thrifty na terenie miasta Alicante?

W mieście Alicante, Hiszpania najwięcej wypożyczalni ma Thrifty. W 2 punktach wynajmu wypożyczenie samochodu kosztuje zwykle 88 zł za dzień.

Alicante, Hiszpania – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Alicante. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 100 km/h, a na autostradach – do 120 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Alicante, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Alicante, Hiszpania - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu czerwiec?

Podróżujący do miasta Alicante w takim miesiącu jak czerwiec mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 22°C i opadów rzędu 17 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

czerwiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Alicante – czerwiec to miesiąc, w którym panują zazwyczaj wysokie temperatury, w związku z czym momondo poleca wynajem kabrioletu, aby w pełni wykorzystać sprzyjające warunki.

Czy pogoda w mieście Alicante jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Walencja?

Walencja to region w którym średnie temperatury (czerwiec) wahają się w granicach 22°C, a opady 20 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Alicante.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Alicante

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Alicante

Zacznij planować swoją podróż do: Alicante