Najnowsze oferty
Informacje
Porównanie samochodów
Katalog wypożyczalni
FAQ (Często zadawane pytania)

Wynajem samochodów Kraków, małopolskie

Kraków, małopolskie – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wiek kierowcy: 26-65
sob. 1.6
sob. 8.6

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Najlepsze oferty samochodów
Najlepsze oferty samochodów
Zobacz oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.
Przejrzyste ceny
Przejrzyste ceny
Wyświetlamy ceny całkowite, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Rezerwuj elastycznie
Rezerwuj elastycznie
Znajdź samochody z bezpłatnym odwołaniem i zwiększonymi środkami czystości.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Kraków, małopolskie – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Kraków, małopolskie – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa ekonomiczna34 zł/dzień
Klasa kompaktowa40 zł/dzień
Klasa standardowa48 zł/dzień
Klasa Mini28 zł/dzień
Klasa premium139 zł/dzień
Kompaktowy SUV47 zł/dzień
Kompaktowe kombi48 zł/dzień
Średni SUV66 zł/dzień
Standardowe kombi115 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Kraków

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Kraków.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Kraków jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Kraków można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni Flex To Go. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 20 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Kraków to 62 zł/dzień.

Która wypożyczalnia w mieście Kraków ma najwięcej punktów wynajmu?

Wypożyczalnia Express Rent a Car ma najwięcej punktów wynajmu w mieście Kraków. Ich liczba to 9.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Kraków?

Średnia cena na poziomie 87 zł za dzień (i ofertami już od 25 zł za dzień) sprawia, że Toyota Yaris w mieście Kraków to najpopularniejszy wypożyczany model samochodu. Wypożyczenie Volkswagen Polo w mieście Kraków za 85 zł za dzień (24 zł/dzień w najtańszych ofertach) to drugi najbardziej popularny wybór.

Kraków, małopolskie oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Kraków – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Mały samochodów

60 zł - 136 zł

Wszystkie typy samochodów

119 zł - 394 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (mały samochód) w mieście Kraków, Polski wynosi 79 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 25%, zaczynającymi się już od 60 zł za dzień. Wynajem auta typu mały samochód jest zazwyczaj 54% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Kraków. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Kraków zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (mały samochód) w mieście Kraków znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średni samochód) w mieście Kraków, Polski wynosi 214 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 46%, zaczynającymi się już od 117 zł za dzień. Wynajem auta typu średni samochód jest zazwyczaj 20% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Kraków. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Kraków zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średni samochód) w mieście Kraków znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duży samochód) w mieście Kraków, Polski wynosi 311 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 17%, zaczynającymi się już od 259 zł za dzień. Wynajem auta typu duży samochód jest zazwyczaj 45% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Kraków. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Kraków zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (duży samochód) w mieście Kraków znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Kraków, Polski wynosi 205 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 43%, zaczynającymi się już od 117 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 16% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Kraków. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Kraków zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Kraków znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Kraków, Polski wynosi 340 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 29%, zaczynającymi się już od 242 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 50% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Kraków. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Kraków zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (pick-up) w mieście Kraków, Polski wynosi 173 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 45%, zaczynającymi się już od 254 zł za dzień. Wynajem auta typu pick-up jest zazwyczaj 1% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Kraków. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Kraków zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy samochód) w mieście Kraków, Polski wynosi 524 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 32%, zaczynającymi się już od 359 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy samochód jest zazwyczaj 68% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Kraków. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Kraków zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Kia Picanto
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

28 zł/dzień

15 cze - 19 cze
Kia Picanto
Toyota Yaris
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

34 zł/dzień

20 cze - 2 lip
Toyota Yaris
Citroen C4
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

40 zł/dzień

5 cze - 12 cze
Citroen C4

Kraków – wypożyczalnie samochodów

Kraków, małopolskie - wszystkie największe wypożyczalnie

Express Rent a Car

9 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

10,0

Hertz

3 lokalizacje
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

10,0

GREEN MOTION

4 lokalizacje
Opis

Czystość

9,6

Komfort lotu

9,2

Ogólnie

8,4

Odbiór/zwrot

8,0

Value

8,4

Panek

6 lokalizacji
Opis

Czystość

6,0

Komfort lotu

6,0

Ogólnie

6,0

Odbiór/zwrot

6,0

Value

6,0

SURPRICE CAR RENTAL

9 lokalizacji

ADDCAR RENTAL

7 lokalizacji

RENTIS

6 lokalizacji

AUTOCASH

5 lokalizacji

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Kraków

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Kraków.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Flex To Go

Popularne typy samochodów

Economy, Compact, SUV

Najtańszy samochód na wynajem

34 zł

Najpopularniejszy model

Toyota Yaris
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Kraków znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Flex To Go. Pozostałe popularne firmy to Wheego i Kaizen Rent A Car Inc
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Kraków oferowały następujące typy samochodów: Economy, Compact, SUV.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Kraków to 34 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 82 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Kraków w ciągu ostatnich 7 dni był Toyota Yaris. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Volkswagen Polo.

Kraków – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Kraków - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Kraków, Polska - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Czerwiec?

Wypożyczenie samochodu na weekend (Czerwiec) w mieście Kraków kosztuje średnio 128 zł, a tańsze oferty zaczynają się od ok. 25 zł. 106 zł to normalna cena wynajmu auta na tydzień w mieście Kraków, jednak w miesiącu Czerwiec zdarzają się ceny wysokości 27 zł (w zależności od szczegółów wynajmu).

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

W większości przypadków wypożyczalnie nie pobierają opłaty za odwołanie wynajmu samochodu. Na momondo łatwo sprawdzisz, czy wybrana wypożyczalnia samochodów w mieście Kraków oferuje darmową rezygnację z wynajmu auta.

Kraków – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Czerwiec?

Czerwiec to miesiąc, w którym temperatury oscylują wokół 17 °C, czyli idealnej temperatury na wynajem kabrioletu. Średnia wysokość opadów w mieście Kraków wynosi wtedy 60 mm – kabriolet to świetny pomysł na przemieszczanie się po mieście w taką pogodę. Pamiętaj, by na wszelki wypadek sprawdzić dokładną prognozę pogody tuż przed przyjazdem. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 319 zł dziennie w mieście Kraków.

Kraków, Polska – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Wynajmując auto w mieście Kraków, pamiętaj, że obowiązujący tam limit prędkości to 50 km/h. Ograniczenia prędkości poza obszarem miejskim i na autostradach wynoszą odpowiednio 100 km/h i 140 km/h. Zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych, ponieważ na niektórych obszarach miasta Kraków mogą obowiązywać inne limity prędkości.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu BMW 5 Series w mieście Kraków?

Kraków, Polska - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Maj?

Jeśli interesuje Cię Kraków, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu Maj wynosi tam 12 °C, a opady 60 mm.

Czy pogoda w mieście Kraków jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu małopolskie?

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Kraków i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. małopolskie to średnie temperatury w granicach 8 °C i opady rzędu 89,3 mm.

samochody w: Kraków – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Kraków – ceny są odświeżane codziennie.

samochody w: Kraków – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Kraków – dostępnych jest 135 operatorów (dane na maja 2024.

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Kraków?

Minimalny wiek kierowców różni się w zależności od kraju (dotyczy to również: Kraków). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Żeby wynająć samochód za granicą, musisz zazwyczaj mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zapoznaj się z polityką wybranej wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Kraków: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Kraków: przy wynajmie samochodu w wszyscy kierowcy muszą okazać ważne prawo jazdy. Międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu jest wymagane, jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu i może być konieczne, aby uniknąć ryzyka potencjalnej grzywny. W przypadku wynajmu za granicą konieczne może być również przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zalecamy skontaktowanie się w tej kwestii z wypożyczalnią, w której dokonywana jest rezerwacja.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Kraków – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Rezerwacja samochodu za pośrednictwem momondo pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo zapewnia szeroki wybór opcji i samochodów, ponieważ przeszukujemy tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby umożliwić Ci dokonanie najlepszego wyboru podczas podróży.

Kraków – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

Po wyszukaniu ofert wynajmu samochodów momondo wyświetli wyniki i umożliwi znalezienie najlepszej oferty przy użyciu naszych filtrów; możesz zawęzić wyszukiwanie według typu pojazdu, ceny, agencji i wielu reguł, mogących mieć zastosowanie.

Kraków – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, wyszukiwarka momondo ma filtry, które umożliwiają wyświetlenie wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie.

Kraków – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Dogodne zasady tankowania to jedna z opcji dostępnych podczas wyszukiwania samochodów na momondo pozwalająca na wyświetlenie tylko interesujących Cię wyników.

Kraków – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, na momondo można wyszukiwać samochodów na wynajem z usługą dokładnego czyszczenia.

Kraków – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Tak, wyszukując samochodów na momondo, znajdziesz również oferty bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Kraków)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
sob. 1.6
Południe
sob. 8.6
Południe
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Kraków – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu