Wynajem samochodów Kraków, małopolskie

Kraków, małopolskie – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Kraków, Polska
18 sie — 25 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Kraków, Polska
czw. 18.8
Południe
czw. 25.8
Południe
Wiek kierowcy:

Kraków, małopolskie – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Kraków, małopolskie – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

26 zł/dzień

1 paź - 18 paź
Kia Sportage
Skoda Superb
lub podobny (Klasa standardowa)
Dla 5 pasażerów

40 zł/dzień

24 sie - 14 paź
Skoda Superb
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

15 zł/dzień

13 wrz - 17 wrz
Renault Clio
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

35 zł/dzień

5 wrz - 9 wrz
Kia Sportage
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

18 zł/dzień

13 wrz - 17 wrz
Seat Leon
Mazda Mazda6 Tourer
lub podobny (Standardowe kombi)
Dla 5 pasażerów

34 zł/dzień

29 sie - 28 wrz
Mazda Mazda6 Tourer
Skoda Superb
lub podobny (Klasa standardowa)
Dla 5 pasażerów

30 zł/dzień

31 sie - 29 wrz
Skoda Superb
Mazda Mazda6 Tourer
lub podobny (Standardowe kombi)
Dla 5 pasażerów

51 zł/dzień

25 sie - 4 wrz
Mazda Mazda6 Tourer
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

16 zł/dzień

13 wrz - 17 wrz
Seat Leon

Kraków, małopolskie oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Kraków – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

37 zł - 177 zł

Wszystkie typy samochodów

184 zł - 477 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Kraków, Polski wynosi 106 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 66%, zaczynającymi się już od 37 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 67% tańszy niższe od średnich cen w mieście Kraków. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Kraków zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Kraków znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Kraków, Polski wynosi 195 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 55%, zaczynającymi się już od 89 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 39% tańszy niższe od średnich cen w mieście Kraków. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Kraków zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Kraków znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Kraków, Polski wynosi 418 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 52%, zaczynającymi się już od 204 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 24% droższe niższe od średnich cen w mieście Kraków. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Kraków zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Kraków, Polski wynosi 230 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 42%, zaczynającymi się już od 135 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 28% tańszy niższe od średnich cen w mieście Kraków. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Kraków zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Kraków znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Kraków, Polski wynosi 381 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 42%, zaczynającymi się już od 222 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 17% droższe niższe od średnich cen w mieście Kraków. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Kraków zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Kraków, Polski wynosi 585 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 55%, zaczynającymi się już od 266 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 46% droższe niższe od średnich cen w mieście Kraków. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Kraków zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

15 zł/dzień

13 wrz - 17 wrz
Renault Clio
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

16 zł/dzień

13 wrz - 17 wrz
Seat Leon
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

16 zł/dzień

14 paź - 21 paź
Fiat 500

Kraków – wypożyczalnie samochodów

Kraków, małopolskie - wszystkie największe wypożyczalnie
3 lokalizacje
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

10,0
4 lokalizacje
Opis

Czystość

8,0

Komfort lotu

8,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/zwrot

2,0

Value

2,0
9 lokalizacji
6 lokalizacji
6 lokalizacji
6 lokalizacji
5 lokalizacji
5 lokalizacji

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Kraków

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Kraków.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Kaizen Rent A Car Inc

Popularne typy samochodów

Mini, Economy, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

87 zł

Najpopularniejszy model

Volkswagen Polo
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Kraków znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Kaizen Rent A Car Inc. Pozostałe popularne firmy to CarWiz i Car Net
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Kraków oferowały następujące typy samochodów: Mini, Economy, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Kraków to 87 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 140 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Kraków w ciągu ostatnich 7 dni był Volkswagen Polo. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Fiat 500.

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Kraków – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Stadion Cracovii9,4 km
Park Krakowski9,5 km
Muzeum Narodowe w Krakowie9,6 km
Teatr Bagatela10,1 km
Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego10,3 km

Atrakcje w pobliżu:

Park Krakowski75,1 km
Muzeum Narodowe w Krakowie75,5 km
Stadion Cracovii75,5 km
Teatr Bagatela75,8 km
Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego76,0 km

Atrakcje w pobliżu:

Kopalnia soli Wieliczka140,8 km
Muzeum Lotnictwa Polskiego144,6 km
Cmentarz Rakowicki147,4 km
Barbakan148,2 km
Brama Floriańska148,2 km

Kraków – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Kraków – najpopularniejsze hotele

Kraków – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Kraków - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Wypożyczenie samochodu na weekend (Wrzesień) w mieście Kraków kosztuje średnio 184 zł, a tańsze oferty zaczynają się od ok. 75 zł. 239 zł to normalna cena wynajmu auta na tydzień w mieście Kraków, jednak w miesiącu Wrzesień zdarzają się ceny wysokości 74 zł (w zależności od szczegółów wynajmu).

W większości przypadków wypożyczalnie nie pobierają opłaty za odwołanie wynajmu samochodu. Na momondo łatwo sprawdzisz, czy wybrana wypożyczalnia samochodów w mieście Kraków oferuje darmową rezygnację z wynajmu auta.

Większość wybierających się do miasta Kraków stawia na wynajem samochodu klasy standard – Wrzesień, ze średnimi temperaturami w wysokości 8 °C i średnimi opadami w okolicach 40 mm, to miesiąc, w którym właśnie tego typu auta sprawdzają się najlepiej. Samochody klasy standard dobrze radzą sobie na mokrych drogach i przy niskich temperaturach. Wynajem samochodu z klasy Klasa standardowa kosztuje średnio 252 zł dziennie w mieście Kraków.

Kraków, Polska oferuje 6 punktów wynajmu prowadzone przez Express Rent a Car. Średni dzienny koszt wypożyczenia auta wynosi 166 zł.

Wynajmując auto w mieście Kraków, pamiętaj, że obowiązujący tam limit prędkości to 50 km/h. Ograniczenia prędkości poza obszarem miejskim i na autostradach wynoszą odpowiednio 100 km/h i 140 km/h. Zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych, ponieważ na niektórych obszarach miasta Kraków mogą obowiązywać inne limity prędkości.

Jeśli interesuje Cię Kraków, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu Sierpień wynosi tam 17 °C, a opady 70 mm.

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Kraków i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. małopolskie to średnie temperatury w granicach 14 °C i opady rzędu 108,3 mm.


Wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach w pobliżu miasta Kraków

Zarezerwuj samochód na którymś z najpopularniejszych lotnisk w pobliżu miasta Kraków

Kraków – popularne samochody na wynajem

Kraków – wypożycz jeden z tych popularnych typów samochodów

Zacznij planować swoją podróż do: Kraków


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Rezerwacja samochodu za pośrednictwem momondo pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo zapewnia szeroki wybór opcji i samochodów, ponieważ przeszukujemy tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby umożliwić Ci dokonanie najlepszego wyboru podczas podróży.

Po wyszukaniu ofert wynajmu samochodów momondo wyświetli wyniki i umożliwi znalezienie najlepszej oferty przy użyciu naszych filtrów; możesz zawęzić wyszukiwanie według typu pojazdu, ceny, agencji i wielu reguł, mogących mieć zastosowanie.

Tak, wyszukiwarka momondo ma filtry, które umożliwiają wyświetlenie wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie.

Dogodne zasady tankowania to jedna z opcji dostępnych podczas wyszukiwania samochodów na momondo pozwalająca na wyświetlenie tylko interesujących Cię wyników.

Tak, na momondo można wyszukiwać samochodów na wynajem z usługą dokładnego czyszczenia.

Tak, wyszukując samochodów na momondo, znajdziesz również oferty bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.