Tani wynajem aut Kraków, Polska

Kraków, Polska – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Kraków, Polska
3 lis — 10 lis
Zwrot w miejscu odbioru
Kraków, Polska
śr 3.11
Południe
śr 10.11
Południe
Wiek kierowcy:

Kraków, Polska – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Global Rent A Car

68 zł/dzień

15 lis – 24 lis
Chevrolet Sonic Sedan
Audi A3
lub podobny (Średnia)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Global Rent A Car

92 zł/dzień

15 lis – 24 lis
Audi A3
Toyota Corolla
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Global Rent A Car

76 zł/dzień

15 lis – 24 lis
Toyota Corolla
BMW X3
lub podobny (Standardowy SUV)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Global Rent A Car

118 zł/dzień

15 lis – 17 lis
BMW X3

Kraków, Polska oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

48 zł - 107 zł

Wszystkie typy samochodów

101 zł - 378 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Kraków, Polska wynosi 86 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 45%, zaczynającymi się już od 48 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 65% tańszy niższe od średnich cen w mieście Kraków. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Kraków zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Kraków, Polska wynosi 157 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 61%, zaczynającymi się już od 63 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 36% tańszy niższe od średnich cen w mieście Kraków. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Kraków zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Kraków, Polska wynosi 320 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 46%, zaczynającymi się już od 176 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 24% droższe niższe od średnich cen w mieście Kraków. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Kraków zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Kraków, Polska wynosi 224 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 73%, zaczynającymi się już od 62 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 9% tańszy niższe od średnich cen w mieście Kraków. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Kraków zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Kraków, Polska wynosi 250 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 44%, zaczynającymi się już od 140 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 2% droższe niższe od średnich cen w mieście Kraków. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Kraków zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Kraków, Polska wynosi 460 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 78%, zaczynającymi się już od 103 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 47% droższe niższe od średnich cen w mieście Kraków. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Kraków zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Luksusowy) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
Global Rent A Car

64 zł/dzień

15 lis – 24 lis
Citroen C2
Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
Global Rent A Car

64 zł/dzień

18 lis – 26 lis
Citroen C2
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Global Rent A Car

68 zł/dzień

15 lis – 24 lis
Chevrolet Sonic Sedan

Wypożyczalnie samochodów Kraków

Kraków, Polska - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

7,6

Komfort

7,6

Ogólnie

7,4

Odbiór/Zwrot

7,6

Jakość a cena

6,7
3 lokalizacji
Opis

Czystość

7,3

Komfort

7,3

Ogólnie

7,3

Odbiór/Zwrot

7,3

Jakość a cena

7,3
4 lokalizacji
Opis

Czystość

6,6

Komfort

6,6

Ogólnie

6,0

Odbiór/Zwrot

6,0

Jakość a cena

6,0
6 lokalizacji
Opis

Czystość

6,0

Komfort

5,0

Ogólnie

6,0

Odbiór/Zwrot

6,0

Jakość a cena

6,0
9 lokalizacji
6 lokalizacji
6 lokalizacji
5 lokalizacji

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Atrakcje w pobliżu:

Muzeum Narodowe w Krakowie9,6 km
Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego10,3 km
Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha10,4 km
Muzeum Historyczne Miasta Krakowa10,5 km
Sukiennice10,5 km

Atrakcje w pobliżu:

Muzeum Narodowe w Krakowie75,5 km
Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego76,0 km
Muzeum Historyczne Miasta Krakowa76,1 km
Stare Miasto w Krakowie76,2 km
Sukiennice76,2 km

Atrakcje w pobliżu:

Kopalnia soli Wieliczka140,8 km
Muzeum Lotnictwa Polskiego144,6 km
Brama Floriańska148,2 km
Stare Miasto w Krakowie148,5 km
Rynek Główny148,5 km

Kraków, Polska — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Kraków Balice

Wynajem samochodów Kraków

Do tej pory Październik to miesiąc, w którym momondo odnotowało 1 796 wyszukiwań wynajmu samochodów w mieście Kraków.

Kraków – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Kraków – Wiele wypożyczalni samochodów zaostrzyło wymagania dotyczące czyszczenia pojazdów, aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa dla wynajmujących. Enterprise, Alamo i Avis to punkty wynajmu, które wprowadziły szczegółowe czyszczenie. Skorzystaj z nowej opcji filtrowania, by znaleźć wypożyczalnie oferujące tę usługę. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Kraków, Polska - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Listopad?

Wypożyczenie samochodu na weekend (Listopad) w mieście Kraków kosztuje średnio 71 zł, a tańsze oferty zaczynają się od ok. 8 zł. 59 zł to normalna cena wynajmu auta na tydzień w mieście Kraków, jednak w miesiącu Listopad zdarzają się ceny wysokości 9 zł (w zależności od szczegółów wynajmu).

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Kraków?

Najniższe ceny za dzień wynajmu oferuje zwykle GREEN MOTION . Wynajem auta w mieście Kraków kosztuje średnio 65 zł za dzień. Najtańsza oferta znaleziona w ich 4 wypożyczalniach w mieście wynosi 14 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

W większości przypadków wypożyczalnie nie pobierają opłaty za odwołanie wynajmu samochodu. Na momondo łatwo sprawdzisz, czy wybrana wypożyczalnia samochodów w mieście Kraków oferuje darmową rezygnację z wynajmu auta.

Kraków – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Listopad?

O tej porze roku Kraków charakteryzuje się średnimi temperaturami na poziomie 0 °C oraz średnimi opadami wynoszącymi 40 mm. Dlatego jeśli Listopad to miesiąc, na który planujesz swój wyjazd, najlepszą opcją wynajmu samochodu jest SUV. Wypożyczenie SUV-a gwarantuje, że łatwo i bezpiecznie będziesz poruszać się ośnieżonymi i oblodzonymi ulicami miasta Kraków. Wynajem samochodu z klasy SUV kosztuje średnio 95 zł dziennie w mieście Kraków.

Ile wypożyczalni ma Express Rent a Car na terenie miasta Kraków?

Kraków, Polska oferuje 6 punktów wynajmu prowadzone przez Express Rent a Car. Średni dzienny koszt wypożyczenia auta wynosi 158 zł.

Kraków, Polska – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Wynajmując auto w mieście Kraków, pamiętaj, że obowiązujący tam limit prędkości to 50 km/h. Ograniczenia prędkości poza obszarem miejskim i na autostradach wynoszą odpowiednio 100 km/h i 140 km/h. Zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych, ponieważ na niektórych obszarach miasta Kraków mogą obowiązywać inne limity prędkości.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Kraków?

Zgodnie z naszymi danymi Volkswagen Golf to najczęściej wybierany samochód w mieście Kraków. Nasi użytkownicy znaleźli oferty wypożyczenia Volkswagen Golf już za 0 zł na dzień w mieście Kraków, choć zazwyczaj wynajęcie kosztuje ok. 79 zł za dzień. Inny popularny typ samochodu do wynajęcia w mieście Kraków to Volkswagen Polo, za który zapłacimy średnio 77 zł za dzień, jednak można również znaleźć oferty już za 2 zł za dzień.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu BMW 5 Series w mieście Kraków?

GREEN MOTION to najpopularniejsza wypożyczalnia oferująca wynajem BMW 5 Series w mieście Kraków. Koszt wynajmu BMW 5 Series z GREEN MOTION wynosi średnio 859 zł/dzień.

Kraków, Polska - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Październik?

Jeśli interesuje Cię Kraków, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu Październik wynosi tam 8 °C, a opady 40 mm.

Październik – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Kraków – Październik to okres, w którym pogoda zazwyczaj nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące wynajmowanych samochodów w mieście Kraków. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Kraków i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Volkswagen Golf, Volkswagen Polo i Fiat 500.

Czy pogoda w mieście Kraków jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu małopolskie?

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Kraków i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. małopolskie to średnie temperatury w granicach 6 °C i opady rzędu 56,3 mm.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Kraków

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Kraków

Zacznij planować swoją podróż do: Kraków