Wynajem samochodów Funchal, Madery

Funchal, Madery – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Funchal, Portugalia
5 gru — 12 gru
Funchal, Portugalia
wt. 5.12
Południe
wt. 12.12
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Funchal

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Funchal.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Funchal jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Funchal można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni Europcar. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 15 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Funchal to 115 zł/dzień.

Która wypożyczalnia w mieście Funchal ma najwięcej punktów wynajmu?

Wypożyczalnia Sunnycars ma najwięcej punktów wynajmu w mieście Funchal. Ich liczba to 8.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Funchal?

Fiat Panda to najbardziej popularny model samochodu wypożyczany w mieście Funchal na momondo. Popularnością cieszy się również Fiat 500. Osoby korzystające z naszego serwisu zazwyczaj znajdują oferty wypożyczenia Fiat Panda w mieście Funchal za 107 zł za dzień, jednak czasami sięgają one nawet 22 zł za dzień. Wypożyczenie Fiat 500 kosztuje zazwyczaj ok. 108 zł za dzień w mieście Funchal, jednak zdarzają się okazje nawet za 23 zł za dzień.

Funchal, Madery – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Funchal, Madery – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa ekonomiczna35 zł/dzień
Klasa kompaktowa52 zł/dzień
Klasa średnia68 zł/dzień
Klasa Mini25 zł/dzień
Van osobowy325 zł/dzień
Kabriolet38 zł/dzień
Kompaktowy SUV56 zł/dzień
Kompaktowe kombi63 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Funchal, Madery oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Funchal – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Małe cars

80 zł - 240 zł

Wszystkie typy samochodów

271 zł - 507 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (małe car) w mieście Funchal, Portugalii wynosi 165 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 52%, zaczynającymi się już od 80 zł za dzień. Wynajem auta typu małe car jest zazwyczaj 59% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Funchal. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Funchal zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (małe car) w mieście Funchal znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średnie car) w mieście Funchal, Portugalii wynosi 294 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 44%, zaczynającymi się już od 166 zł za dzień. Wynajem auta typu średnie car jest zazwyczaj 28% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Funchal. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Funchal zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średnie car) w mieście Funchal znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duże car) w mieście Funchal, Portugalii wynosi 570 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 26%, zaczynającymi się już od 424 zł za dzień. Wynajem auta typu duże car jest zazwyczaj 30% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Funchal. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Funchal zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Funchal, Portugalii wynosi 220 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 43%, zaczynającymi się już od 128 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 46% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Funchal. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Funchal zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Funchal znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Funchal, Portugalii wynosi 644 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 31%, zaczynającymi się już od 448 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 38% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Funchal. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Funchal zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (van) w mieście Funchal znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy car) w mieście Funchal, Portugalii wynosi 750 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest czerwca, z cenami niższymi o około 21%, zaczynającymi się już od 599 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy car jest zazwyczaj 47% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Funchal. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Funchal zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (kabriolet) w mieście Funchal, Portugalii wynosi 305 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 50%, zaczynającymi się już od 155 zł za dzień. Wynajem auta typu kabriolet jest zazwyczaj 25% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Funchal. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Funchal zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (kabriolet) w mieście Funchal znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

25 zł/dzień

13 gru - 17 gru
Fiat 500
Kia Picanto
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

27 zł/dzień

9 gru - 12 gru
Kia Picanto
Seat Ibiza
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

35 zł/dzień

8 gru - 17 gru
Seat Ibiza

Funchal – wypożyczalnie samochodów

Funchal, Madery - wszystkie największe wypożyczalnie

Insular Car

3 lokalizacje
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

10,0

BRAVACAR

2 lokalizacje
Opis

Czystość

8,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

8,0

Value

8,0

Rodavante

3 lokalizacje
Opis

Czystość

8,6

Komfort lotu

8,6

Ogólnie

8,6

Odbiór/zwrot

9,3

Value

8,0

Budget

3 lokalizacje
Opis

Czystość

8,6

Komfort lotu

9,0

Ogólnie

7,6

Odbiór/zwrot

8,6

Value

8,6

Avis

3 lokalizacje
Opis

Czystość

7,5

Komfort lotu

5,5

Ogólnie

5,5

Odbiór/zwrot

7,0

Value

5,0

Sunnycars

8 lokalizacji

Free2Move

3 lokalizacje

FunchalDrive Rent-a-car

3 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Funchal

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Funchal.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Way2Azores Rent

Popularne typy samochodów

Mini, Economy, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

45 zł

Najpopularniejszy model

Fiat Panda
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Funchal znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Way2Azores Rent. Pozostałe popularne firmy to FunchalDrive Rent-a-car i Centauro
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Funchal oferowały następujące typy samochodów: Mini, Economy, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Funchal to 45 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 78 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Funchal w ciągu ostatnich 7 dni był Fiat Panda. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Fiat 500.

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Funchal – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Cathedral of Funchal13,7 km

Atrakcje w pobliżu:

Cathedral of Funchal70,4 km

Atrakcje w pobliżu:

Cathedral of Funchal3,5 km

Funchal – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Funchal – najpopularniejsze hotele

Funchal – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Funchal - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Funchal, Portugalia - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Grudzień?

Wypożyczenie samochodu na weekend (Grudzień) w mieście Funchal kosztuje średnio 188 zł, a tańsze oferty zaczynają się od ok. 29 zł. 93 zł to normalna cena wynajmu auta na tydzień w mieście Funchal, jednak w miesiącu Grudzień zdarzają się ceny wysokości 22 zł (w zależności od szczegółów wynajmu).

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Wypożyczalnie działające w mieście Funchal, w tym popularne wypożyczalnie takie jak Centauro, Europcar czy Rodavante, zazwyczaj dają możliwość rezygnacji z wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Choć momondo nie ma wpływu na zasady anulowania rezerwacji ustalane przez wypożyczalnie, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu najtańszego auta na wynajem na Twoją następną podróż.

Funchal, Portugalia – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Podróżujący do miasta Funchal powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 50 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Funchal, można poruszać się z prędkością do 100 km/h, a na autostradach – do 120 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu Fiat 500C w mieście Funchal?

Funchal, Portugalia - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Listopad?

Jeśli celem Twojej podróży jest Funchal, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu Listopad wahają się w granicach 19 °C, z opadami rzędu 82 mm.

Czy pogoda w mieście Funchal jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Madera?

Madera to region w którym średnie temperatury (Listopad) wahają się w granicach 19 °C, a opady 91 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Funchal.

samochody w: Funchal – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Funchal – ceny są odświeżane codziennie.

samochody w: Funchal – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Funchal – liczba dostępnych operatorów to 80 (dane na listopada 2023).

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Funchal?

W zależności od kraju minimalny wiek kierowcy może być inny (dotyczy to również: Funchal). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Żeby wypożyczyć samochód za granicą, musisz zazwyczaj mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z regulaminem wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Funchal: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Funchal: aby wynająć samochód w tym miejscu, wszyscy kierowcy muszą posiadać ważne pełne prawo jazdy. Jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka ewentualnej grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zalecamy dodatkową weryfikację z wybraną firmą wynajmującą samochody, w której dokonano rezerwacji.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Funchal – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Warto skorzystać z momondo, aby znaleźć ofertę samochodu na wynajem, bo możesz zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo wyszukuje i umożliwia porównywanie cen i zasad wypożyczenia samochodów z tysięcy stron oferujących wynajem.

Funchal – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

Po wyszukaniu ofert wynajmu samochodów momondo wyświetli wyniki i umożliwi znalezienie najlepszej oferty przy użyciu naszych filtrów; możesz zawęzić wyszukiwanie według typu pojazdu, ceny, agencji i wielu reguł, mogących mieć zastosowanie.

Funchal – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, wyszukiwarka momondo ma filtry, które umożliwiają wyświetlenie wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie.

Funchal – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Tak, dogodne zasady tankowania to jeden z filtrów wyszukiwania oferowanych przez momondo dla wszystkich lokalizacji.

Funchal – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, momondo pokazuje oferty z usługą dokładnego czyszczenia wypożyczanych samochodów.

Funchal – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Tak, momondo umożliwia wyszukiwanie ofert wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Funchal)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.