Funchal – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 27.9
pon 4.10

Najtańsze loty do miasta Funchal

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Funchal
Warszawa Lotnisko Chopina
Funchal

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Funchal

Warszawa Lotnisko Chopina (WAW) - Funchal (FNC)

Ceny lotów Warszawa - Funchal są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Funchal Madera. Średnia cena wynosi 1 068 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - FUNCHALListopad31% tańszyLoty Warszawa Lotnisko Chopina - Funchal kosztują średnio 740 zł w miesiącu Listopad
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - FUNCHALLipiec38% droższyŚrednia cena za lot Warszawa Lotnisko Chopina - Funchal to 1 471 zł w miesiącu Lipiec
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - FUNCHALStyczeń1 100% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa Lotnisko Chopina - Funchal w miesiącu Styczeń

Funchal — kiedy jest najlepszy czas na lot?

  • Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Funchal?

    Najlepszą znalezioną na momondo ceną za lot Porto – Funchal jest 229 zł za osobę. To o 87% taniej od średnich cen lotów do miasta Funchal. Znajdź najniższe ceny lotów z Twojego regionu dzięki Przewodnikowi po cenach lotów momondo.

  • W którym miesiącu polecę do miasta Funchal najtaniej?

    Zazwyczaj Listopad to miesiąc, w którym można najtaniej polecieć na trasie Polska - Funchal. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 740 zł. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na Listopad, Grudzień to miesiąc, w którym także możesz znaleźć tanie loty Polska - Funchal. Ceny znaleziony na momondo wynoszą wtedy średnio 810 zł.

  • Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Funchal?

    Najtańsze loty do miasta Funchal podróżni rezerwują na 30 dni przed planowanym odlotem. W tym czasie ceny lotów wynoszą ok. 1 068 zł. Warto sprawdzić aktualne ceny biletów, gdyż użytkownicy momondo znaleźli loty w cenie już od 393 zł.

  • W który dzień tygodnia loty do miasta Funchal są najtańsze?

    Najtańszym dniem na lot do miasta Funchal jest środa – ceny biletów zaczynają się wtedy zwykle już od 814 zł. Polecisz wtedy taniej ze względu na znacznie mniejszy popyt niż w pozostałe dni tygodnia. Jeśli planując podróż, możesz sobie pozwolić na elastyczność, pamiętaj, że wtorek to dzień, kiedy loty zwykle są najdroższe (średnia cena biletów lotniczych to 1 197 zł). Ceny te mogą się jednak zmieniać, warto więc ustawić alert cenowy dla lotów do miasta Funchal.

  • O jakiej porze dnia loty do miasta Funchal są najtańsze?

    Nasze dane pokazują, że wieczorem to najtańsza pora dnia na lot na trasie Polska – Funchal. Nasi użytkownicy znaleźli bilety lotnicze z wylotem od tej porze już od 708 zł. Dla porównania najdroższa pora dnia na lot do miasta Funchal to po południu, kiedy bilety kosztują około 1 318 zł.

  • Czy w pobliżu miasta Funchal znajdują się inne lotniska?

    Jeśli szukasz alternatywnego lotniska, wybierając się do miasta Funchal, rozważ Lotnisko Porto Santo.

  • Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Funchal?

    Za lot na Lotnisko Porto Santo zapłacisz średnio 1 737 zł za osobę. Cena ta różni się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnym, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.


Funchal — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Funchal znalezione przez użytkowników momondo.
TAP AIR PORTUGAL
24 sty
WAW08:05Warszawa Lotnisko Chopina
8h 30min
1 przesiadka
FNC16:35Funchal Madera
2 lut
FNC05:05Funchal Madera
7h 00min
1 przesiadka
WAW12:05Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
17 lis
KRK17:30Kraków Balice
13h 40min
1 przesiadka
FNC07:10Funchal Madera
21 lis
FNC07:05Funchal Madera
7h 40min
1 przesiadka
KRK14:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
27 wrz
KRK18:05Kraków Balice
13h 40min
1 przesiadka
FNC07:45Funchal Madera
5 paź
FNC07:25Funchal Madera
9h 50min
1 przesiadka
KRK17:15Kraków Balice
TAP AIR PORTUGAL
15 mar
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
7h 00min
1 przesiadka
FNC22:00Funchal Madera
24 mar
FNC14:15Funchal Madera
16h 55min
1 przesiadka
WAW07:10Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
29 paź
WMI17:55Warszawa Modlin
13h 50min
1 przesiadka
FNC07:45Funchal Madera
11 lis
FNC07:05Funchal Madera
10h 20min
1 przesiadka
WMI17:25Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
6 lis
KRK18:30Kraków Balice
13h 55min
1 przesiadka
FNC07:25Funchal Madera
11 lis
FNC07:05Funchal Madera
10h 20min
1 przesiadka
KRK17:25Kraków Balice

Funchal – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Funchal w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty,.
Kilka linii lotniczych
4 paź
WMI18:30Warszawa Modlin
13h 15min
1 przesiadka
FNC07:45Funchal Madera
Kilka linii lotniczych
4 paź
KRK18:05Kraków Balice
13h 40min
1 przesiadka
FNC07:45Funchal Madera
Kilka linii lotniczych
25 paź
KRK18:05Kraków Balice
13h 40min
1 przesiadka
FNC07:45Funchal Madera

Funchal — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Kraków - Funchal
Najkrótszy czas lotu13h 40min
Najniższa cena425 zł
Loty Gdańsk - Funchal
Najkrótszy czas lotu11h 40min
Najniższa cena456 zł
Loty Katowice - Funchal
Najkrótszy czas lotu8h 15min
Najniższa cena476 zł
Loty Rzeszów - Funchal
Najkrótszy czas lotu14h 30min
Najniższa cena496 zł
Loty Wrocław - Funchal
Najkrótszy czas lotu9h 25min
Najniższa cena523 zł
Loty Poznań - Funchal
Najkrótszy czas lotu8h 20min
Najniższa cena586 zł
Loty Lublin - Funchal
Najkrótszy czas lotu13h 15min
Najniższa cena1 385 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Funchal