Ponta Delgada – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 27.7
wt 3.8

Najtańsze loty do miasta Ponta Delgada

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Ponta Delgada
Warszawa
Ponta Delgada

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Ponta Delgada

Warszawa (WMI) - Ponta Delgada (PDL)

Ceny lotów Warszawa - Ponta Delgada są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Modlin na Ponta Delgada Nordela. Średnia cena wynosi 969 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - PONTA DELGADAlistopad30% tańszyLoty Warszawa - Ponta Delgada kosztują średnio 787 zł w miesiącu listopad
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - PONTA DELGADAlipiec27% droższyŚrednia cena za lot Warszawa - Ponta Delgada to 1 421 zł w miesiącu lipiec
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - PONTA DELGADAlistopad381% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa - Ponta Delgada w miesiącu listopad

Ponta Delgada — kiedy jest najlepszy czas na lot?

  • W którym miesiącu polecę do miasta Ponta Delgada najtaniej?

    Zazwyczaj listopad to najtańszy miesiąc na lot Polska - Ponta Delgada. Ze względu na mniejszy ruch turystyczny na tej trasie można wtedy spodziewać się biletów lotniczych kosztujących średnio 787 zł. Nasze dane pokazują, że luty to kolejny dobry miesiąc na podróż na trasie Polska - Ponta Delgada. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 853 zł.

  • Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Ponta Delgada?

    Najtańsze oferty lotów z miasta Ponta Delgada (Polska) można znaleźć na 60 dni przed planowanym odlotem. Rezerwując z takim wyprzedzeniem, możesz znaleźć loty w cenie ok. 1 119 zł. Ceny lotów mogą być niższe również w innych przedziałach czasowych. Na momondo użytkownicy znaleźli loty do tego miasta w cenie już od 565 zł.

  • W który dzień tygodnia loty do miasta Ponta Delgada są najtańsze?

    Najtańszym dniem na lot do miasta Ponta Delgada jest środa – ceny biletów zaczynają się wtedy zwykle już od 831 zł. Polecisz wtedy taniej ze względu na znacznie mniejszy popyt niż w pozostałe dni tygodnia. Dniem tygodnia, kiedy ceny wylotu są wyższe niż zazwyczaj, jest piątek. Według naszych danych średnia cena biletu lotniczego do miasta Ponta Delgada wynosi wtedy 1 215 zł.

  • O jakiej porze dnia loty do miasta Ponta Delgada są najtańsze?

    Nasze dane pokazują, że w południe to najtańsza pora dnia na lot do miasta Ponta Delgada. Najtańsze bilety, znalezione przez użytkowników momondo na trasie Polska to Ponta Delgada, zaczynają się wtedy od 947 zł. Pamiętaj jednak, że ceny lotów mogą się różnić w zależności od dokładnej trasy oraz tego, na jaki lot się zdecydujesz. Wieczorem to popularna pora dnia na loty do miasta Ponta Delgada, więc ceny biletów są wyższe i kosztują ok. 1 262 zł za bilet.


Ponta Delgada — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Ponta Delgada znalezione przez użytkowników momondo.
Ryanair
22 wrz
KRK16:35Kraków Balice
29h 05min
2 przesiadki
PDL21:40Ponta Delgada Nordela
27 wrz
PDL03:15Ponta Delgada Nordela
15h 45min
2 przesiadki
KRK19:00Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
24 wrz
GDN18:15Gdańsk Rębiechowo
21h 00min
1 przesiadka
PDL15:15Ponta Delgada Nordela
28 wrz
PDL14:55Ponta Delgada Nordela
23h 55min
2 przesiadki
GDN14:50Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
24 wrz
GDN16:55Gdańsk Rębiechowo
23h 35min
2 przesiadki
PDL16:30Ponta Delgada Nordela
28 wrz
PDL14:55Ponta Delgada Nordela
23h 55min
2 przesiadki
GDN14:50Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
7 lis
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
24h 50min
2 przesiadki
PDL08:20Ponta Delgada Nordela
20 lis
PDL03:45Ponta Delgada Nordela
24h 15min
2 przesiadki
WAW04:00Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
16 wrz
KRK10:10Kraków Balice
11h 30min
2 przesiadki
PDL21:40Ponta Delgada Nordela
21 wrz
PDL03:15Ponta Delgada Nordela
39h 10min
2 przesiadki
KRK18:25Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
11 paź
KRK11:35Kraków Balice
24h 20min
2 przesiadki
PDL11:55Ponta Delgada Nordela
20 paź
PDL03:15Ponta Delgada Nordela
27h 50min
2 przesiadki
KRK07:05Kraków Balice

Ponta Delgada – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Ponta Delgada w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair i TAP AIR PORTUGAL.
Ryanair
28 sie
GDN05:10Gdańsk Rębiechowo
10h 35min
1 przesiadka
PDL15:45Ponta Delgada Nordela
Ryanair
23 sie
WMI09:05Warszawa Modlin
12h 30min
1 przesiadka
PDL21:35Ponta Delgada Nordela
Ryanair
21 wrz
KRK02:55Kraków Balice
18h 45min
3 przesiadki
PDL21:40Ponta Delgada Nordela

Ponta Delgada — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Gdańsk - Ponta Delgada
Najkrótszy czas lotu21h 30min
Najniższa cena580 zł
Loty Warszawa - Ponta Delgada
Najkrótszy czas lotu13h 15min
Najniższa cena646 zł
Loty Katowice - Ponta Delgada
Najkrótszy czas lotu14h 50min
Najniższa cena689 zł
Loty Kraków - Ponta Delgada
Najkrótszy czas lotu21h 40min
Najniższa cena701 zł
Loty Wrocław - Ponta Delgada
Najkrótszy czas lotu30h 15min
Najniższa cena724 zł
Loty Warszawa - Ponta Delgada
Najkrótszy czas lotu10h 30min
Najniższa cena787 zł
Loty Poznań - Ponta Delgada
Najkrótszy czas lotu18h 55min
Najniższa cena935 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Ponta Delgada


Loty do innych miast: Portugalia

Ponta Delgada to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju