Tanie loty Gdańsk - Funchal

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 25.10
pon 1.11

Informacje o trasie Funchal-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Funchal
Znaleziono najlepszą cenę6 003 złNajlepsza cena za lot Gdańsk – Funchal znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 6 003 zł
Najkrótszy czas lotu9h 40minNajszybszy lot Gdańsk-Funchal zajmuje 9h 40min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Gdańsk-Funchal. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Funchal Madera.
Funchal — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Funchal: Funchal Madera (FNC)

Jak znaleźć najtańsze loty Gdańsk - Funchal?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Gdańsk – Funchal są najtańsze?

Październik

Najtańsza pora roku na lot Gdańsk - Funchal to Październik. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Gdańsk – Funchal są najtańsze?

niedziela

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle niedziela. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Gdańsk – Funchal są najtańsze?

wieczorem

Loty Gdańsk - Funchal są około 43% droższe w południe niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Gdańsk – Funchal?

KLM

KLM i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Gdańsk-Funchal.

Która trasa podróży Gdańsk – Funchal jest najtańsza?

Gdańsk Rębiechowo - Funchal Madera

Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Funchal Madera, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Gdańsk - Funchal.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Gdańsk – Funchal?

40 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Gdańsk - Funchal to 40 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Gdańsk - Funchal

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Funchal, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
15 lis
GDN16:35Gdańsk Rębiechowo
15h 40min
1 przesiadka
FNC08:15Funchal Madera
23 lis
FNC07:55Funchal Madera
22h 10min
1 przesiadka
GDN06:05Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
3 gru
GDN13:00Gdańsk Rębiechowo
23h 25min
1 przesiadka
FNC12:25Funchal Madera
7 gru
FNC15:55Funchal Madera
13h 50min
1 przesiadka
GDN05:45Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
3 gru
GDN14:50Gdańsk Rębiechowo
21h 35min
1 przesiadka
FNC12:25Funchal Madera
7 gru
FNC15:55Funchal Madera
13h 50min
1 przesiadka
GDN05:45Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
3 gru
GDN13:00Gdańsk Rębiechowo
23h 25min
1 przesiadka
FNC12:25Funchal Madera
8 gru
FNC06:35Funchal Madera
12h 20min
1 przesiadka
GDN18:55Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
3 gru
GDN05:20Gdańsk Rębiechowo
31h 05min
2 przesiadki
FNC12:25Funchal Madera
7 gru
FNC15:55Funchal Madera
13h 50min
1 przesiadka
GDN05:45Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
22 lis
GDN14:50Gdańsk Rębiechowo
17h 25min
1 przesiadka
FNC08:15Funchal Madera
26 lis
FNC03:45Funchal Madera
36h 50min
2 przesiadki
GDN16:35Gdańsk Rębiechowo

Znajdź najtańsze oferty lotów Gdańsk - Funchal w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
25 paź
GDN02:40Gdańsk Rębiechowo
29h 05min
1 przesiadka
FNC07:45Funchal Madera
Kilka linii lotniczych
25 lis
GDN03:55Gdańsk Rębiechowo
30h 05min
1 przesiadka
FNC10:00Funchal Madera
Kilka linii lotniczych
25 lis
GDN03:55Gdańsk Rębiechowo
35h 25min
2 przesiadki
FNC15:20Funchal Madera

Znajdź oferty lotu last-minute Gdańsk – Funchal

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Gdańsk – Funchal
Kilka linii lotniczych
25 paź
GDN02:40Gdańsk Rębiechowo
29h 05min
1 przesiadka
FNC07:45Funchal Madera
2 lis
FNC08:55Funchal Madera
21h 50min
1 przesiadka
GDN06:45Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
25 paź
GDN02:40Gdańsk Rębiechowo
29h 05min
1 przesiadka
FNC07:45Funchal Madera
2 lis
FNC08:55Funchal Madera
31h 30min
2 przesiadki
GDN16:25Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
25 paź
GDN02:40Gdańsk Rębiechowo
29h 05min
1 przesiadka
FNC07:45Funchal Madera
2 lis
FNC10:00Funchal Madera
29h 05min
3 przesiadki
GDN15:05Gdańsk Rębiechowo
1 023 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
25 paź
GDN01:35Gdańsk Rębiechowo
30h 10min
3 przesiadki
FNC07:45Funchal Madera
2 lis
FNC08:55Funchal Madera
31h 30min
2 przesiadki
GDN16:25Gdańsk Rębiechowo
1 129 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 paź
GDN07:00Gdańsk Rębiechowo
28h 35min
2 przesiadki
FNC11:35Funchal Madera
1 lis
FNC09:55Funchal Madera
22h 50min
2 przesiadki
GDN08:45Gdańsk Rębiechowo
1 235 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
25 paź
GDN01:35Gdańsk Rębiechowo
30h 10min
3 przesiadki
FNC07:45Funchal Madera
2 lis
FNC10:00Funchal Madera
29h 05min
3 przesiadki
GDN15:05Gdańsk Rębiechowo
1 393 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Funchal

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Funchal z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Lufthansa
CenaOd 956 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
KLM
CenaOd 1 011 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Gdańsk Rębiechowo – Funchal Madera oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Gdańsk Rębiechowo – Funchal Madera, takie jak Lufthansa i KLM, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Gdańsk Rębiechowo – Funchal Madera – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Gdańsk Rębiechowo i Funchal Madera dzieli dystans 3679,8 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 11h 00min.


Alternatywne trasy Gdańsk-Funchal

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Katowice - Funchal
Najkrótszy czas lotu5h 05min
Najniższa cena334 zł
Loty Kraków - Funchal
Najkrótszy czas lotu6h 35min
Najniższa cena397 zł
Loty Poznań - Funchal
Najkrótszy czas lotu7h 55min
Najniższa cena500 zł
Loty Wrocław - Funchal
Najkrótszy czas lotu15h 45min
Najniższa cena555 zł
Loty Kraków - Porto Santo
Najkrótszy czas lotu13h 45min
Najniższa cena877 zł
Loty Rzeszów - Funchal
Najkrótszy czas lotu11h 25min
Najniższa cena1 019 zł
Loty Lublin - Funchal
Najkrótszy czas lotu13h 15min
Najniższa cena1 046 zł
Loty Katowice - Porto Santo
Najkrótszy czas lotu21h 55min
Najniższa cena1 145 zł
Loty Wrocław - Porto Santo
Najkrótszy czas lotu23h 55min
Najniższa cena1 534 zł

Podobne loty: Gdańsk – Funchal

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Gdańsk – Funchal