Tanie loty Wrocław - Mediolan

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 27.7
wt 3.8

Informacje o trasie Mediolan-Wrocław

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Wrocław-Mediolan
Znaleziono najlepszą cenę502 złNajlepsza cena za lot Wrocław – Mediolan znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 502 zł
Najkrótszy czas lotu1h 35minNajszybszy lot Wrocław-Mediolan zajmuje 1h 35min.
Loty bezpośrednieponBezpośrednie loty Wrocław-Mediolan – poniedziałek. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Ryanair.
Mediolan — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Mediolan: Mediolan-Linate (LIN), Mediolan-Malpensa (MXP)

Jak znaleźć najtańsze loty Wrocław - Mediolan?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Wrocław – Mediolan są najtańsze?

marzec

Najtańsza pora roku na lot Wrocław - Mediolan to marzec. Najdroższa pora to grudzień.

W który dzień tygodnia loty Wrocław – Mediolan są najtańsze?

piątek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.

Kiedy loty Wrocław – Mediolan są najtańsze?

w południe

Loty Wrocław - Mediolan są około 15% droższe rano niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Wrocław – Mediolan?

Ryanair

LOT, Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Wrocław-Mediolan.

Która trasa podróży Wrocław – Mediolan jest najtańsza?

Wrocław-Strachowice - Bergamo Bergamo-Orio al Serio

Wybierz trasę Wrocław-Strachowice - Bergamo Bergamo-Orio al Serio, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Wrocław - Mediolan.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Wrocław – Mediolan?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Wrocław - Mediolan to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Wrocław - Mediolan

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Wrocław - Mediolan, zmieniając zakładki
Ryanair
10 wrz
WRO15:30Wrocław-Strachowice
1h 35min
BGY17:05Bergamo Bergamo-Orio al Serio
20 wrz
BGY06:35Bergamo Bergamo-Orio al Serio
1h 40min
WRO08:15Wrocław-Strachowice
Ryanair
10 wrz
WRO15:30Wrocław-Strachowice
1h 35min
BGY17:05Bergamo Bergamo-Orio al Serio
20 wrz
BGY06:35Bergamo Bergamo-Orio al Serio
1h 40min
WRO08:15Wrocław-Strachowice
Ryanair
6 wrz
WRO08:40Wrocław-Strachowice
1h 35min
BGY10:15Bergamo Bergamo-Orio al Serio
13 wrz
BGY06:35Bergamo Bergamo-Orio al Serio
1h 40min
WRO08:15Wrocław-Strachowice
Ryanair
3 wrz
WRO15:30Wrocław-Strachowice
1h 35min
BGY17:05Bergamo Bergamo-Orio al Serio
6 wrz
BGY06:35Bergamo Bergamo-Orio al Serio
1h 40min
WRO08:15Wrocław-Strachowice
Ryanair
23 sie
WRO08:40Wrocław-Strachowice
1h 35min
BGY10:15Bergamo Bergamo-Orio al Serio
30 sie
BGY06:35Bergamo Bergamo-Orio al Serio
1h 40min
WRO08:15Wrocław-Strachowice
Ryanair
27 sie
WRO17:50Wrocław-Strachowice
1h 35min
BGY19:25Bergamo Bergamo-Orio al Serio
30 sie
BGY06:35Bergamo Bergamo-Orio al Serio
1h 40min
WRO08:15Wrocław-Strachowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Wrocław - Mediolan w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Wrocław \u2013 Mediolan w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair.
Ryanair
24 wrz
WRO15:30Wrocław-Strachowice
1h 35min
BGY17:05Bergamo Bergamo-Orio al Serio
Ryanair
10 wrz
WRO15:30Wrocław-Strachowice
1h 35min
BGY17:05Bergamo Bergamo-Orio al Serio
Ryanair
10 wrz
WRO15:30Wrocław-Strachowice
1h 35min
BGY17:05Bergamo Bergamo-Orio al Serio

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Wrocław – Mediolan

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Wrocław – Mediolan z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 79 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8
7,1

Wejście na pokład

6,6

Komfort

7,5

Załoga

6,0

Rozrywka

6,3

Jedzenie

Opinie

Minusy: Nic

1 / 5
LOT
CenaOd 457 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3
7,5

Wejście na pokład

7,3

Komfort

8,0

Załoga

6,9

Rozrywka

6,9

Jedzenie

Opinie

Minusy: 2,5 H opóźnienia dla lotu który trawa 1:20 to naprawdę bardzo dużo

1 / 3
Lufthansa
CenaOd 471 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,6

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Wrocław-Strachowice – Mediolan oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Wrocław-Strachowice – Mediolan, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair, Lufthansa i LOT. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.

  • Wrocław-Strachowice – Mediolan – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Wrocław-Strachowice – Mediolan zajmuje ok. 853,5 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 1h 35min.


Alternatywne trasy Wrocław-Mediolan

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Gdańsk - Mediolan
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena97 zł
Loty Katowice - Mediolan
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena101 zł
Loty Poznań - Mediolan
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena105 zł
Loty Warszawa - Mediolan
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena117 zł
Loty Kraków - Mediolan
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena132 zł
Loty Warszawa - Mediolan
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena132 zł
Loty Szczecin - Mediolan
Najkrótszy czas lotu12h 55min
Najniższa cena382 zł