Tanie loty na trasie Kolonia – Lotnisko Warszawa Modlin od 54 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 22.5
ndz 29.5

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Lotnisko Warszawa Modlin-Kolonia

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kolonia-Lotnisko Warszawa Modlin

Znaleziono najlepszą cenę

54 zł

Najkrótszy czas lotu

1h 45min

Loty bezpośrednie

Brak
Najlepsza oferta na lot Kolonia - Lotnisko Warszawa Modlin w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 54 zł. Najlepsza oferta na lot Kolonia - Lotnisko Warszawa Modlin w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 981 zł.
Najszybszy lot Kolonia-Lotnisko Warszawa Modlin zajmuje 1h 45min.
Nie ma bezpośrednich lotów Kolonia-Lotnisko Warszawa Modlin. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kolonia/Bonn - Lotnisko Warszawa Modlin.

Jak znaleźć najtańsze loty Kolonia - Lotnisko Warszawa Modlin?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kolonia – Lotnisko Warszawa Modlin są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Kolonia - Lotnisko Warszawa Modlin to Styczeń. Najdroższa pora to Czerwiec.

W który dzień tygodnia loty Kolonia – Lotnisko Warszawa Modlin są najtańsze?

czwartek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Kolonia – Lotnisko Warszawa Modlin są najtańsze?

wieczorem

Loty Kolonia - Lotnisko Warszawa Modlin są około 85% droższe po południu niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kolonia – Lotnisko Warszawa Modlin?

Ryanair

Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Kolonia-Lotnisko Warszawa Modlin.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Kolonia – Lotnisko Warszawa Modlin?

58 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Kolonia - Lotnisko Warszawa Modlin to 58 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kolonia - Lotnisko Warszawa Modlin

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kolonia - Lotnisko Warszawa Modlin, zmieniając zakładki
Ryanair
8 cze
CGN02:25Kolonia/Bonn
1h 45min
WMI04:10Warszawa Modlin
10 cze
WMI16:55Warszawa Modlin
1h 50min
CGN18:45Kolonia/Bonn
Kilka linii lotniczych
12 cze
CGN10:30Kolonia/Bonn
27h 10min
2 przesiadki
WMI13:40Warszawa Modlin
15 cze
WMI04:35Warszawa Modlin
1h 50min
CGN06:25Kolonia/Bonn
Ryanair
8 cze
CGN02:25Kolonia/Bonn
1h 45min
WMI04:10Warszawa Modlin
10 cze
WMI15:30Warszawa Modlin
19h 05min
1 przesiadka
CGN10:35Kolonia/Bonn
Kilka linii lotniczych
12 cze
CGN10:30Kolonia/Bonn
27h 10min
2 przesiadki
WMI13:40Warszawa Modlin
15 cze
WMI02:25Warszawa Modlin
34h 50min
2 przesiadki
CGN13:15Kolonia/Bonn
Ryanair
8 cze
CGN02:50Kolonia/Bonn
5h 15min
1 przesiadka
WMI08:05Warszawa Modlin
10 cze
WMI15:30Warszawa Modlin
14h 15min
1 przesiadka
CGN05:45Kolonia/Bonn
Ryanair
8 cze
CGN10:00Kolonia/Bonn
21h 20min
1 przesiadka
WMI07:20Warszawa Modlin
10 cze
WMI15:30Warszawa Modlin
14h 15min
1 przesiadka
CGN05:45Kolonia/Bonn

Znajdź najtańsze oferty lotów Kolonia - Lotnisko Warszawa Modlin w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kolonia – Lotnisko Warszawa Modlin w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
17 cze
CGN19:10Kolonia/Bonn
1h 45min
WMI20:55Warszawa Modlin
Ryanair
17 cze
CGN19:10Kolonia/Bonn
1h 45min
WMI20:55Warszawa Modlin
Ryanair
17 cze
CGN19:10Kolonia/Bonn
1h 45min
WMI20:55Warszawa Modlin

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kolonia – Lotnisko Warszawa Modlin

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kolonia – Lotnisko Warszawa Modlin
Ryanair
27 maj
CGN19:10Kolonia/Bonn
1h 45min
WMI20:55Warszawa Modlin
31 maj
WMI18:55Warszawa Modlin
9h 25min
1 przesiadka
CGN04:20Kolonia/Bonn
Kilka linii lotniczych
27 maj
CGN19:10Kolonia/Bonn
1h 45min
WMI20:55Warszawa Modlin
31 maj
WMI05:10Warszawa Modlin
12h 30min
2 przesiadki
CGN17:40Kolonia/Bonn
Ryanair
24 maj
CGN02:50Kolonia/Bonn
8h 30min
1 przesiadka
WMI11:20Warszawa Modlin
24 maj
WMI18:55Warszawa Modlin
9h 25min
1 przesiadka
CGN04:20Kolonia/Bonn
Ryanair
23 maj
CGN02:50Kolonia/Bonn
9h 35min
1 przesiadka
WMI12:25Warszawa Modlin
24 maj
WMI14:55Warszawa Modlin
5h 40min
1 przesiadka
CGN20:35Kolonia/Bonn
Ryanair
24 maj
CGN11:45Kolonia/Bonn
8h 10min
1 przesiadka
WMI19:55Warszawa Modlin
25 maj
WMI04:35Warszawa Modlin
1h 50min
CGN06:25Kolonia/Bonn
Kilka linii lotniczych
27 maj
CGN02:50Kolonia/Bonn
15h 55min
2 przesiadki
WMI18:45Warszawa Modlin
29 maj
WMI05:30Warszawa Modlin
38h 40min
2 przesiadki
CGN20:10Kolonia/Bonn

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kolonia – Lotnisko Warszawa Modlin

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kolonia – Lotnisko Warszawa Modlin z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 114 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

6,9

Komfort

7,7

Załoga

6,3

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Było normalnie

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
  • Loty Ryanair Kolonia – Lotnisko Warszawa Modlin

    Oferty lotów Ryanair na połączenia Kolonia – Lotnisko Warszawa Modlin zaczynają się od 25 zł w obie strony. Ryanair obsługuje średnio 2 loty na tej trasie w tygodniu, a średnia cena za bilet w obie strony wynosi 62 zł. Niektórzy użytkownicy momondo znaleźli jednak znacznie lepsze ceny.


Loty Ryanair: Kolonia – Lotnisko Warszawa Modlin

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Kolonia – Lotnisko Warszawa Modlin
Ryanair
8 cze
CGN02:25Kolonia/Bonn
1h 45min
WMI04:10Warszawa Modlin
10 cze
WMI16:55Warszawa Modlin
1h 50min
CGN18:45Kolonia/Bonn
Ryanair
8 cze
CGN02:25Kolonia/Bonn
1h 45min
WMI04:10Warszawa Modlin
10 cze
WMI15:30Warszawa Modlin
19h 05min
1 przesiadka
CGN10:35Kolonia/Bonn
Ryanair
8 cze
CGN02:50Kolonia/Bonn
5h 15min
1 przesiadka
WMI08:05Warszawa Modlin
10 cze
WMI15:30Warszawa Modlin
14h 15min
1 przesiadka
CGN05:45Kolonia/Bonn

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kolonia/Bonn – Warszawa Modlin oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kolonia/Bonn – Warszawa Modlin, takie jak Ryanair, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Kolonia/Bonn – Warszawa Modlin – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Warszawa Modlin i Kolonia/Bonn są od siebie oddalone o 956,8 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 1h 45min.



Alternatywne trasy Kolonia-Lotnisko Warszawa Modlin

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Frankfurt nad Menem - Lotnisko Warszawa Modlin
Najkrótszy czas lotu6h 15min
Najniższa cena367 zł
Loty Hamburg - Lotnisko Warszawa Modlin
Najkrótszy czas lotu5h 05min
Najniższa cena251 zł
Loty Berlin - Lotnisko Warszawa Modlin
Najkrótszy czas lotu4h 25min
Najniższa cena381 zł
Loty Düsseldorf - Lotnisko Warszawa Modlin
Najkrótszy czas lotu9h 00min
Najniższa cena443 zł
Loty Dortmund - Lotnisko Warszawa Modlin
Najkrótszy czas lotu4h 45min
Najniższa cena452 zł

Loty podobne do tych na trasie Kolonia – Lotnisko Warszawa Modlin

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kolonia – Lotnisko Warszawa Modlin

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Kolonia – Warszawa. Miliony użytkowników ufa i korzysta z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Loty na trasie Kolonia – Warszawa z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Kolonia – Warszawa, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Ceny lotów Kolonia – Warszawa można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.