Tanie loty Kraków - Sewilla

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 3.8
wt 10.8

Informacje o trasie Sewilla-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Sewilla
Znaleziono najlepszą cenę1 225 złNajlepsza cena za lot Kraków – Sewilla znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 225 zł
Najkrótszy czas lotu3h 45minNajszybszy lot Kraków-Sewilla zajmuje 3h 45min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Sewilla. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Sewilla.
Sewilla — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Sewilla: Sewilla (SVQ)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Sewilla?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Sewilla są najtańsze?

listopad

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Sewilla to listopad. Najdroższa pora to sierpień.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Sewilla są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Kraków – Sewilla są najtańsze?

wieczorem

Loty Kraków - Sewilla są około 33% droższe w południe niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Sewilla?

Ryanair

KLM, Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Sewilla.

Która trasa podróży Kraków – Sewilla jest najtańsza?

Kraków Balice - Sewilla

Wybierz trasę Kraków Balice - Sewilla, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Sewilla.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Kraków – Sewilla?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Sewilla to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Sewilla

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Sewilla, zmieniając zakładki
Ryanair
24 sie
KRK16:05Kraków Balice
3h 45min
SVQ19:50Sewilla
31 sie
SVQ12:00Sewilla
3h 30min
KRK15:30Kraków Balice
Ryanair
23 paź
KRK12:35Kraków Balice
3h 45min
SVQ16:20Sewilla
6 lis
SVQ11:40Sewilla
3h 40min
KRK15:20Kraków Balice
Ryanair
5 sie
KRK03:00Kraków Balice
13h 25min
1 przesiadka
SVQ16:25Sewilla
21 sie
SVQ16:15Sewilla
3h 30min
KRK19:45Kraków Balice
Ryanair
4 sie
KRK17:45Kraków Balice
14h 00min
1 przesiadka
SVQ07:45Sewilla
21 sie
SVQ16:15Sewilla
3h 30min
KRK19:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
5 sie
KRK04:10Kraków Balice
12h 15min
1 przesiadka
SVQ16:25Sewilla
19 sie
SVQ06:30Sewilla
7h 50min
1 przesiadka
KRK14:20Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
6 sie
KRK07:20Kraków Balice
9h 55min
1 przesiadka
SVQ17:15Sewilla
10 sie
SVQ17:15Sewilla
14h 55min
1 przesiadka
KRK08:10Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Sewilla w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków \u2013 Sewilla w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair.
Ryanair
10 sie
KRK16:05Kraków Balice
3h 45min
SVQ19:50Sewilla
Ryanair
10 sie
KRK16:05Kraków Balice
3h 45min
SVQ19:50Sewilla
Ryanair
10 sie
KRK16:05Kraków Balice
3h 45min
SVQ19:50Sewilla

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Sewilla

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Sewilla z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 246 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8
7,1

Wejście na pokład

6,6

Komfort

7,5

Załoga

6,0

Rozrywka

6,3

Jedzenie

Opinie

Minusy: Nic

1 / 5
Lufthansa
CenaOd 464 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,6
KLM
CenaOd 712 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Sewilla oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Sewilla, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair, Lufthansa i KLM. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.

  • Kraków Balice – Sewilla – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Kraków Balice – Sewilla – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 2493,0 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 3h 45min.


Alternatywne trasy Kraków-Sewilla

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Malaga
Najkrótszy czas lotu4h 00min
Najniższa cena218 zł
Loty Warszawa - Malaga
Najkrótszy czas lotu4h 00min
Najniższa cena222 zł
Loty Gdańsk - Malaga
Najkrótszy czas lotu3h 40min
Najniższa cena229 zł
Loty Kraków - Malaga
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena249 zł
Loty Katowice - Malaga
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena276 zł
Loty Wrocław - Malaga
Najkrótszy czas lotu3h 35min
Najniższa cena299 zł
Loty Poznań - Malaga
Najkrótszy czas lotu17h 00min
Najniższa cena311 zł
Loty Katowice - Sewilla
Najkrótszy czas lotu7h 10min
Najniższa cena315 zł
Loty Warszawa - Sewilla
Najkrótszy czas lotu6h 20min
Najniższa cena338 zł
Loty Warszawa - Sewilla
Najkrótszy czas lotu6h 20min
Najniższa cena362 zł
Loty Gdańsk - Sewilla
Najkrótszy czas lotu13h 40min
Najniższa cena381 zł
Loty Rzeszów - Malaga
Najkrótszy czas lotu9h 15min
Najniższa cena443 zł