Tanie loty Poznań - Warszawa od 45 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 12.12
ndz 19.12

Informacje o trasie Warszawa-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Warszawa
Znaleziono najlepszą cenę513 złNajlepsza cena za lot Poznań – Warszawa znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 513 zł
Najkrótszy czas lotu1h 00minNajszybszy lot Poznań-Warszawa zajmuje 1h 00min.
Loty bezpośredniepon, śr, czw, pt i sobBezpośrednie loty Poznań-Warszawa – poniedziałek, środa, czwartek, piątek i sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT.
Warszawa — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Warszawa: Warszawa Modlin (WMI), Warszawa Lotnisko Chopina (WAW)

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań - Warszawa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Poznań – Warszawa są najtańsze?

Sierpień

Najtańsza pora roku na lot Poznań - Warszawa to Sierpień. Najdroższa pora to Wrzesień.

W który dzień tygodnia loty Poznań – Warszawa są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Poznań – Warszawa są najtańsze?

po południu

Loty Poznań - Warszawa są około 40% droższe w południe niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Poznań – Warszawa?

LOT

LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Poznań-Warszawa.

Która trasa podróży Poznań – Warszawa jest najtańsza?

Poznań Ławica - Warszawa Modlin

Wybierz trasę Poznań Ławica - Warszawa Modlin, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Warszawa.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Poznań – Warszawa?

49 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Poznań - Warszawa to 49 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Poznań - Warszawa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Warszawa, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
24 sty
POZ13:50Poznań Ławica
16h 10min
1 przesiadka
WMI06:00Warszawa Modlin
27 sty
WMI15:45Warszawa Modlin
22h 35min
1 przesiadka
POZ14:20Poznań Ławica
LOT
29 kwi
POZ14:00Poznań Ławica
0h 55min
WAW14:55Warszawa Lotnisko Chopina
3 maj
WAW03:40Warszawa Lotnisko Chopina
0h 55min
POZ04:35Poznań Ławica
Ryanair
6 sty
POZ12:10Poznań Ławica
17h 20min
1 przesiadka
WMI05:30Warszawa Modlin
13 sty
WMI15:45Warszawa Modlin
22h 35min
1 przesiadka
POZ14:20Poznań Ławica
LOT
2 maj
POZ14:00Poznań Ławica
0h 55min
WAW14:55Warszawa Lotnisko Chopina
29 maj
WAW18:50Warszawa Lotnisko Chopina
1h 00min
POZ19:50Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
24 sty
POZ13:10Poznań Ławica
1h 00min
WAW14:10Warszawa Lotnisko Chopina
27 sty
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
21h 05min
1 przesiadka
POZ10:20Poznań Ławica
LOT
1 maj
POZ17:05Poznań Ławica
1h 00min
WAW18:05Warszawa Lotnisko Chopina
29 maj
WAW18:50Warszawa Lotnisko Chopina
1h 00min
POZ19:50Poznań Ławica

Znajdź najtańsze oferty lotów Poznań - Warszawa w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Poznań – Warszawa w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT, Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
13 gru
POZ07:00Poznań Ławica
23h 00min
1 przesiadka
WMI06:00Warszawa Modlin
Wizz Air
31 gru
POZ12:55Poznań Ławica
28h 35min
1 przesiadka
WAW17:30Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
24 gru
POZ04:45Poznań Ławica
25h 30min
1 przesiadka
WAW06:15Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź oferty lotu last-minute Poznań – Warszawa

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Poznań – Warszawa
Ryanair
16 gru
POZ06:00Poznań Ławica
12h 30min
1 przesiadka
WMI18:30Warszawa Modlin
16 sty
WMI01:40Warszawa Modlin
7h 30min
1 przesiadka
POZ09:10Poznań Ławica
LOT
16 gru
POZ00:35Poznań Ławica
1h 00min
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
16 sty
WAW18:10Warszawa Lotnisko Chopina
1h 05min
POZ19:15Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
14 gru
POZ16:30Poznań Ławica
19h 40min
2 przesiadki
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
16 gru
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
8h 25min
1 przesiadka
POZ16:10Poznań Ławica
LOT
13 gru
POZ00:35Poznań Ławica
1h 00min
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
16 gru
WAW06:00Warszawa Lotnisko Chopina
1h 00min
POZ07:00Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
14 gru
POZ16:40Poznań Ławica
19h 30min
1 przesiadka
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
16 gru
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
8h 25min
1 przesiadka
POZ16:10Poznań Ławica
LOT
15 gru
POZ13:10Poznań Ławica
1h 00min
WAW14:10Warszawa Lotnisko Chopina
17 gru
WAW06:00Warszawa Lotnisko Chopina
1h 00min
POZ07:00Poznań Ławica

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Warszawa

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Warszawa z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 198 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Poznań Ławica – Warszawa oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Poznań Ławica – Warszawa, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to LOT. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak LOT, które oferują tego typu elastyczność.

  • Poznań Ławica – Warszawa – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Poznań Ławica – Warszawa zajmuje ok. 277,9 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 0h 55min.


Alternatywne trasy Poznań-Warszawa

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena81 zł
Loty Lublin - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena216 zł
Loty Szczecin - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena183 zł
Loty Wrocław - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena134 zł
Loty Warszawa - Kraków
Najkrótszy czas lotu0h 55min
Najniższa cena171 zł
Loty Warszawa - Wrocław
Najkrótszy czas lotu0h 55min
Najniższa cena175 zł
Loty Szczecin - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena41 zł
Loty Gdańsk - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena81 zł
Loty Warszawa - Szczecin
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena179 zł
Loty Warszawa - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu0h 55min
Najniższa cena138 zł
Loty Katowice - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu5h 55min
Najniższa cena126 zł
Loty Wrocław - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena41 zł

Podobne loty: Poznań – Warszawa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Poznań – Warszawa