Cheap flights z Poznań do Waszyngtonu from 2 363 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 17.8
śr. 24.8

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Waszyngton-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Waszyngton

Znaleziono najlepszą cenę

3 614 zł

Najkrótszy czas lotu

12h 35min

Loty bezpośrednie

Brak

Waszyngton — lotniska

2 lotniska
Najlepsza oferta na lot Poznań - Waszyngton w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 3 614 zł. Najlepsza oferta na lot Poznań - Waszyngton w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 12 276 zł.
Najszybszy lot Poznań-Waszyngton zajmuje 12h 35min.
Nie ma bezpośrednich lotów Poznań-Waszyngton. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Baltimore/Washington, Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Waszyngton R Reagan Nat i Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Waszyngton Dulles Intl.
Są 2 lotniska w pobliżu Waszyngton: Waszyngton R Reagan Nat (DCA), Waszyngton Dulles Intl (IAD)

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań - Waszyngton?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Poznań – Waszyngton są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Poznań - Waszyngton to Styczeń. Najdroższa pora to Maj.

W który dzień tygodnia loty Poznań – Waszyngton są najtańsze?

czwartek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Poznań – Waszyngton są najtańsze?

rano

Loty Poznań - Waszyngton są około 1% droższe w południe niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Poznań – Waszyngton?

Lufthansa

Lufthansa to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Poznań-Waszyngton.

Która trasa podróży Poznań – Waszyngton jest najtańsza?

Poznań Ławica - Waszyngton Dulles Intl

Wybierz trasę Poznań Ławica - Waszyngton Dulles Intl, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Waszyngton.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Poznań - Waszyngton

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Waszyngton, zmieniając zakładki
Lufthansa
15 wrz
POZ09:05Poznań Ławica
12h 35min
1 przesiadka
IAD21:40Waszyngton Dulles Intl
13 paź
IAD13:30Waszyngton Dulles Intl
13h 00min
1 przesiadka
POZ02:30Poznań Ławica
2 707 zł
Znajdź podobne
Air France
15 wrz
POZ09:20Poznań Ławica
15h 18min
2 przesiadki
DCA00:38Waszyngton R Reagan Nat
13 paź
DCA12:00Waszyngton R Reagan Nat
15h 20min
2 przesiadki
POZ03:20Poznań Ławica
2 830 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 wrz
POZ09:05Poznań Ławica
30h 20min
2 przesiadki
IAD15:25Waszyngton Dulles Intl
13 paź
IAD13:35Waszyngton Dulles Intl
12h 55min
2 przesiadki
POZ02:30Poznań Ławica
2 907 zł
Znajdź podobne
KLM
12 wrz
POZ09:30Poznań Ławica
32h 05min
1 przesiadka
IAD17:35Waszyngton Dulles Intl
14 paź
IAD13:25Waszyngton Dulles Intl
13h 45min
1 przesiadka
POZ03:10Poznań Ławica
2 966 zł
Znajdź podobne
Delta
15 wrz
POZ09:20Poznań Ławica
16h 52min
2 przesiadki
BWI02:12Baltimore/Washington
13 paź
BWI08:45Baltimore/Washington
18h 15min
2 przesiadki
POZ03:00Poznań Ławica
2 984 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
15 wrz
POZ09:05Poznań Ławica
12h 35min
1 przesiadka
IAD21:40Waszyngton Dulles Intl
13 paź
IAD13:30Waszyngton Dulles Intl
13h 00min
2 przesiadki
POZ02:30Poznań Ławica
2 744 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Poznań - Waszyngton w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Poznań – Waszyngton w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
17 sie
POZ01:40Poznań Ławica
24h 12min
3 przesiadki
BWI01:52Baltimore/Washington
3 614 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
17 sie
POZ09:05Poznań Ławica
12h 35min
1 przesiadka
IAD21:40Waszyngton Dulles Intl
7 360 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 sie
POZ09:35Poznań Ławica
35h 35min
3 przesiadki
IAD21:10Waszyngton Dulles Intl
3 732 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Poznań – Waszyngton

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Poznań – Waszyngton
Delta
18 sie
POZ11:05Poznań Ławica
38h 07min
2 przesiadki
DCA01:12Waszyngton R Reagan Nat
15 wrz
DCA09:50Waszyngton R Reagan Nat
17h 10min
2 przesiadki
POZ03:00Poznań Ławica
3 329 zł
Znajdź podobne
KLM
18 sie
POZ11:05Poznań Ławica
31h 09min
2 przesiadki
DCA18:14Waszyngton R Reagan Nat
12 wrz
DCA12:00Waszyngton R Reagan Nat
14h 50min
2 przesiadki
POZ02:50Poznań Ławica
3 555 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
18 sie
POZ02:00Poznań Ławica
15h 10min
2 przesiadki
IAD17:10Waszyngton Dulles Intl
15 wrz
IAD14:00Waszyngton Dulles Intl
22h 25min
2 przesiadki
POZ12:25Poznań Ławica
3 882 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 sie
POZ11:05Poznań Ławica
28h 20min
2 przesiadki
IAD15:25Waszyngton Dulles Intl
17 wrz
IAD13:25Waszyngton Dulles Intl
13h 45min
1 przesiadka
POZ03:10Poznań Ławica
4 993 zł
Znajdź podobne
Air France
19 sie
POZ11:05Poznań Ławica
28h 20min
2 przesiadki
IAD15:25Waszyngton Dulles Intl
13 wrz
IAD13:01Waszyngton Dulles Intl
13h 49min
2 przesiadki
POZ02:50Poznań Ławica
5 655 zł
Znajdź podobne
KLM
19 sie
POZ11:05Poznań Ławica
30h 30min
1 przesiadka
IAD17:35Waszyngton Dulles Intl
12 wrz
IAD13:01Waszyngton Dulles Intl
13h 49min
2 przesiadki
POZ02:50Poznań Ławica
4 072 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Waszyngton

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Waszyngton z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LufthansaCenaOd 2 770 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
Szukaj lotów Lufthansa

Loty Lufthansa: Poznań – Waszyngton

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Poznań – Waszyngton
Lufthansa
15 wrz
POZ09:05Poznań Ławica
12h 35min
1 przesiadka
IAD21:40Waszyngton Dulles Intl
13 paź
IAD13:30Waszyngton Dulles Intl
13h 00min
1 przesiadka
POZ02:30Poznań Ławica
2 707 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
15 wrz
POZ09:05Poznań Ławica
12h 35min
1 przesiadka
IAD21:40Waszyngton Dulles Intl
13 paź
IAD13:30Waszyngton Dulles Intl
13h 00min
2 przesiadki
POZ02:30Poznań Ławica
2 744 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
14 paź
POZ02:00Poznań Ławica
15h 35min
1 przesiadka
IAD17:35Waszyngton Dulles Intl
27 kwi
IAD13:25Waszyngton Dulles Intl
16h 25min
1 przesiadka
POZ05:50Poznań Ławica
2 884 zł
Znajdź podobne

Loty KLM: Poznań – Waszyngton

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Poznań – Waszyngton
KLM
12 wrz
POZ09:30Poznań Ławica
32h 05min
1 przesiadka
IAD17:35Waszyngton Dulles Intl
14 paź
IAD13:25Waszyngton Dulles Intl
13h 45min
1 przesiadka
POZ03:10Poznań Ławica
2 966 zł
Znajdź podobne
KLM
13 wrz
POZ09:20Poznań Ławica
15h 52min
2 przesiadki
DCA01:12Waszyngton R Reagan Nat
10 paź
DCA12:00Waszyngton R Reagan Nat
14h 50min
2 przesiadki
POZ02:50Poznań Ławica
2 984 zł
Znajdź podobne
KLM
16 wrz
POZ09:30Poznań Ławica
16h 47min
2 przesiadki
IAD02:17Waszyngton Dulles Intl
16 paź
IAD13:25Waszyngton Dulles Intl
13h 35min
1 przesiadka
POZ03:00Poznań Ławica
2 988 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Poznań Ławica – Waszyngton oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Poznań Ławica – Waszyngton, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Lufthansa i Scandinavian Airlines. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Lufthansa, które oferują tego typu elastyczność.

  • Poznań Ławica – Waszyngton – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Poznań Ławica – Waszyngton wynosi ok. 6922,8 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 12h 35min.



Alternatywne trasy Poznań-Waszyngton

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu11h 00min
Najniższa cena2 263 zł
Loty Kraków - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu12h 45min
Najniższa cena2 635 zł
Loty Gdańsk - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu14h 50min
Najniższa cena2 589 zł
Loty Katowice - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu13h 10min
Najniższa cena2 893 zł
Loty Wrocław - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu14h 24min
Najniższa cena2 848 zł
Loty Rzeszów - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu20h 40min
Najniższa cena4 272 zł

Loty podobne do tych na trasie Poznań – Waszyngton

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Poznań – Waszyngton

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Waszyngton jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Poznań – Waszyngton i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Poznań – Waszyngton tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów Poznań – Waszyngton momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Poznań – Waszyngton. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.