Tanie loty na trasie Wrocław – Zanzibar od 1 214 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 24.1
pon 31.1

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Zanzibar-Wrocław

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Wrocław-Zanzibar
Znaleziono najlepszą cenę11 016 złNajlepsza oferta na podróż Wrocław – Zanzibar w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 11 016 zł. Najlepsza cena lotu Wrocław – Zanzibar w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 214 zł.
Najkrótszy czas lotu15h 45minNajszybszy lot Wrocław-Zanzibar zajmuje 15h 45min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Wrocław-Zanzibar. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Wrocław-Strachowice - Lotnisko Zanzibar Kisauni.
Zanzibar — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Zanzibar: Zanzibar Kisauni (ZNZ)

Jak znaleźć najtańsze loty Wrocław - Zanzibar?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Wrocław – Zanzibar są najtańsze?

Maj

Najtańsza pora roku na lot Wrocław - Zanzibar to Maj. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Wrocław – Zanzibar są najtańsze?

czwartek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Wrocław – Zanzibar są najtańsze?

w południe

Loty Wrocław - Zanzibar są około 37% droższe po południu niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Wrocław – Zanzibar?

Air France

Air France i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Wrocław-Zanzibar.

Która trasa podróży Wrocław – Zanzibar jest najtańsza?

Wrocław-Strachowice - Zanzibar Kisauni

Wybierz trasę Wrocław-Strachowice - Zanzibar Kisauni, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Wrocław - Zanzibar.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Wrocław – Zanzibar?

59 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Wrocław - Zanzibar to 59 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Wrocław - Zanzibar

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Wrocław - Zanzibar, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
25 lut
WRO07:45Wrocław-Strachowice
25h 30min
2 przesiadki
ZNZ09:15Zanzibar Kisauni
11 mar
ZNZ03:10Zanzibar Kisauni
18h 00min
2 przesiadki
WRO21:10Wrocław-Strachowice
2 444 zł
Znajdź podobne
KLM
30 kwi
WRO10:05Wrocław-Strachowice
28h 45min
1 przesiadka
ZNZ14:50Zanzibar Kisauni
8 maj
ZNZ17:05Zanzibar Kisauni
17h 30min
2 przesiadki
WRO10:35Wrocław-Strachowice
2 528 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
1 cze
WRO10:40Wrocław-Strachowice
15h 15min
2 przesiadki
ZNZ01:55Zanzibar Kisauni
9 cze
ZNZ04:45Zanzibar Kisauni
13h 55min
2 przesiadki
WRO18:40Wrocław-Strachowice
2 560 zł
Znajdź podobne
SWISS
3 cze
WRO15:55Wrocław-Strachowice
34h 00min
3 przesiadki
ZNZ01:55Zanzibar Kisauni
12 cze
ZNZ04:45Zanzibar Kisauni
25h 20min
3 przesiadki
WRO06:05Wrocław-Strachowice
2 699 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 kwi
WRO10:05Wrocław-Strachowice
39h 55min
3 przesiadki
ZNZ02:00Zanzibar Kisauni
7 maj
ZNZ13:10Zanzibar Kisauni
21h 25min
2 przesiadki
WRO10:35Wrocław-Strachowice
2 464 zł
Znajdź podobne
KLM
2 maj
WRO10:05Wrocław-Strachowice
29h 00min
2 przesiadki
ZNZ15:05Zanzibar Kisauni
8 maj
ZNZ17:05Zanzibar Kisauni
17h 30min
2 przesiadki
WRO10:35Wrocław-Strachowice
2 643 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Wrocław - Zanzibar w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
4 lut
WRO14:50Wrocław-Strachowice
16h 25min
1 przesiadka
ZNZ07:15Zanzibar Kisauni
1 214 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 lut
WRO03:40Wrocław-Strachowice
27h 35min
2 przesiadki
ZNZ07:15Zanzibar Kisauni
1 330 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 kwi
WRO08:05Wrocław-Strachowice
20h 10min
2 przesiadki
ZNZ04:15Zanzibar Kisauni
1 732 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Wrocław – Zanzibar

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Wrocław – Zanzibar
Kilka linii lotniczych
28 sty
WRO14:50Wrocław-Strachowice
16h 25min
1 przesiadka
ZNZ07:15Zanzibar Kisauni
9 lut
ZNZ10:15Zanzibar Kisauni
26h 50min
1 przesiadka
WRO13:05Wrocław-Strachowice
2 528 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
26 sty
WRO09:15Wrocław-Strachowice
15h 45min
2 przesiadki
ZNZ01:00Zanzibar Kisauni
3 lut
ZNZ04:20Zanzibar Kisauni
30h 20min
2 przesiadki
WRO10:40Wrocław-Strachowice
2 894 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 sty
WRO09:15Wrocław-Strachowice
15h 45min
2 przesiadki
ZNZ01:00Zanzibar Kisauni
6 lut
ZNZ04:20Zanzibar Kisauni
15h 45min
2 przesiadki
WRO20:05Wrocław-Strachowice
2 552 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 sty
WRO14:50Wrocław-Strachowice
16h 25min
1 przesiadka
ZNZ07:15Zanzibar Kisauni
5 lut
ZNZ10:15Zanzibar Kisauni
23h 10min
1 przesiadka
WRO09:25Wrocław-Strachowice
2 600 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
29 sty
WRO09:15Wrocław-Strachowice
15h 45min
2 przesiadki
ZNZ01:00Zanzibar Kisauni
6 lut
ZNZ04:20Zanzibar Kisauni
29h 20min
3 przesiadki
WRO09:40Wrocław-Strachowice
2 930 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 sty
WRO14:50Wrocław-Strachowice
16h 25min
1 przesiadka
ZNZ07:15Zanzibar Kisauni
5 lut
ZNZ10:15Zanzibar Kisauni
23h 10min
1 przesiadka
WRO09:25Wrocław-Strachowice
2 620 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Wrocław – Zanzibar

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Wrocław – Zanzibar z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Air France
CenaOd 2 665 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
Lufthansa
CenaOd 3 684 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

Loty KLM: Wrocław – Zanzibar

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Wrocław – Zanzibar
KLM
30 kwi
WRO10:05Wrocław-Strachowice
28h 45min
1 przesiadka
ZNZ14:50Zanzibar Kisauni
8 maj
ZNZ17:05Zanzibar Kisauni
17h 30min
2 przesiadki
WRO10:35Wrocław-Strachowice
2 528 zł
Znajdź podobne
KLM
2 maj
WRO10:05Wrocław-Strachowice
29h 00min
2 przesiadki
ZNZ15:05Zanzibar Kisauni
8 maj
ZNZ17:05Zanzibar Kisauni
17h 30min
2 przesiadki
WRO10:35Wrocław-Strachowice
2 643 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Wrocław – Zanzibar

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Wrocław – Zanzibar
Lufthansa
1 cze
WRO10:40Wrocław-Strachowice
15h 15min
2 przesiadki
ZNZ01:55Zanzibar Kisauni
9 cze
ZNZ04:45Zanzibar Kisauni
13h 55min
2 przesiadki
WRO18:40Wrocław-Strachowice
2 560 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
26 sty
WRO09:15Wrocław-Strachowice
15h 45min
2 przesiadki
ZNZ01:00Zanzibar Kisauni
3 lut
ZNZ04:20Zanzibar Kisauni
30h 20min
2 przesiadki
WRO10:40Wrocław-Strachowice
2 894 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
29 sty
WRO09:15Wrocław-Strachowice
15h 45min
2 przesiadki
ZNZ01:00Zanzibar Kisauni
6 lut
ZNZ04:20Zanzibar Kisauni
29h 20min
3 przesiadki
WRO09:40Wrocław-Strachowice
2 930 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Wrocław-Strachowice – Zanzibar Kisauni oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Wrocław-Strachowice – Zanzibar Kisauni, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Lufthansa, Air France, i KLM.

  • Wrocław-Strachowice – Zanzibar Kisauni – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Wrocław-Strachowice – Zanzibar Kisauni wynosi ok. 6707,5 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 15h 15min.


Alternatywne trasy Wrocław-Zanzibar

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Zanzibar
Najkrótszy czas lotu10h 30min
Najniższa cena2 082 zł
Loty Kraków - Zanzibar
Najkrótszy czas lotu12h 40min
Najniższa cena2 082 zł
Loty Katowice - Zanzibar
Najkrótszy czas lotu17h 15min
Najniższa cena2 305 zł
Loty Poznań - Zanzibar
Najkrótszy czas lotu16h 35min
Najniższa cena2 484 zł
Loty Warszawa - Arusza
Najkrótszy czas lotu16h 30min
Najniższa cena2 600 zł
Loty Gdańsk - Zanzibar
Najkrótszy czas lotu12h 10min
Najniższa cena2 401 zł
Loty Warszawa - Dar es Salaam
Najkrótszy czas lotu18h 55min
Najniższa cena2 305 zł
Loty Wrocław - Dar es Salaam
Najkrótszy czas lotu29h 50min
Najniższa cena2 639 zł
Loty Kraków - Arusza
Najkrótszy czas lotu21h 20min
Najniższa cena2 687 zł
Loty Gdańsk - Arusza
Najkrótszy czas lotu19h 55min
Najniższa cena2 078 zł
Loty Wrocław - Arusza
Najkrótszy czas lotu23h 45min
Najniższa cena3 893 zł
Loty Kraków - Dar es Salaam
Najkrótszy czas lotu19h 45min
Najniższa cena2 329 zł

Loty podobne do tych na trasie Wrocław – Zanzibar

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Wrocław – Zanzibar

Loty do innych miast: Tanzania

Zanzibar to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju