Loty Europa Norwegia Stavanger Kraków - Stavanger

Loty Kraków-Stavanger

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Stavanger

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Stavanger, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
KLM
KLM
KRK
13:50
Lotnisko Kraków Balice
10h 35min
1 przesiadka
00:25
+1
SVG
Lotnisko Stavanger Sola
KLM
SVG
14:00
Lotnisko Stavanger Sola
10h 30min
1 przesiadka
00:30
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
869 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
KRK
22:50
Lotnisko Kraków Balice
11h 05min
1 przesiadka
09:55
+1
SVG
Lotnisko Stavanger Sola
Kilka linii lotniczych
SVG
08:00
Lotnisko Stavanger Sola
8h 20min
1 przesiadka
16:20
KRK
Lotnisko Kraków Balice
907 PLN
KLM
KLM
KRK
19:55
Lotnisko Kraków Balice
4h 30min
1 przesiadka
00:25
+1
SVG
Lotnisko Stavanger Sola
KLM
SVG
16:30
Lotnisko Stavanger Sola
2h 05min
18:35
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 224 PLN
KLM
KLM
KRK
19:55
Lotnisko Kraków Balice
4h 30min
1 przesiadka
00:25
+1
SVG
Lotnisko Stavanger Sola
KLM
SVG
16:30
Lotnisko Stavanger Sola
2h 05min
18:35
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 224 PLN
KLM
KLM
KRK
12:40
Lotnisko Kraków Balice
4h 55min
1 przesiadka
17:35
SVG
Lotnisko Stavanger Sola
KLM
SVG
07:00
Lotnisko Stavanger Sola
6h 05min
1 przesiadka
13:05
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2 094 PLN
KLM
KLM
KRK
08:40
Lotnisko Kraków Balice
7h 00min
1 przesiadka
15:40
SVG
Lotnisko Stavanger Sola
KLM
SVG
20:15
Lotnisko Stavanger Sola
4h 15min
1 przesiadka
00:30
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 236 PLN

Informacje o trasie Stavanger-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Stavanger
Najkrótszy czas lotu
2 godz. 5 min
Najszybszy lot Kraków-Stavanger zajmuje 2 godz. 5 min.
Loty bezpośrednie
Wt i So
Bezpośrednie loty Kraków-Stavanger – wtorek i sobota. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to Norwegian..
Lotniska - Stavanger
1 lotnisko
W pobliżu miasta Stavanger znajduje się 1 lotnisko: Stavanger Sola (SVG).

Alternatywne trasy Kraków-Stavanger

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów

Porównanie kosztów: Kraków i Stavanger

Porównaj koszt codziennych zakupów (Kraków i Stavanger)
Jedzenie
Niedroga restauracja
23 PLN
Kraków
110 PLN
Stavanger
fast food
Danie w McDonald's
20 PLN
Kraków
53 PLN
Stavanger
Napój
0,33 l
3,96 PLN
Kraków
13,83 PLN
Stavanger
Kawa
Cappuccino
7,74 PLN
Kraków
20,01 PLN
Stavanger
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
3,76 PLN
Kraków
15,37 PLN
Stavanger

Kraków - loty do:

Stavanger - loty z:

  • Kraków Balice
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Stavanger to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Norwegia Stavanger Kraków - Stavanger