Znajdź tanie loty do Trondheim

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
ndz. 2.10
ndz. 9.10

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o lotach do Trondheim

Informacje o cenach lotów do Trondheim, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

64 zł

Najlepsza cena w obie strony

283 zł

Najkrótszy czas lotu

1h 55min

Obsługiwany przez

2 linie lotnicze
Najlepsza cena za lot Polska – Trondheim w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 64 zł (Gdańsk Rębiechowo – Trondheim-Værnes).
Najlepsza cena za lot Polska – Trondheim w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 283 zł (Gdańsk Rębiechowo – Trondheim-Værnes).
Najkrótszy lot Polska – Trondheim trwa 1h 55min (Gdańsk Rębiechowo – Trondheim-Værnes).
Trondheim – loty do tego miejsca wykonywane są przez 2 linie lotnicze i są to Norwegian oraz Wizz Air.

Trondheim – informacje i trendy dotyczące lotów

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi lotu do miasta Trondheim, aby jak najlepiej zaplanować podróż.

W którym miesiącu polecę do miasta Trondheim najtaniej?

Nasze dane pokazują, że Wrzesień to najtańszy miesiąc na lot Polska - Trondheim. Ceny biletów lotniczych, które wynoszą wtedy średnio 585 zł, są często niższe ze względu na mniejszy ruch turystyczny. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na Wrzesień, Grudzień to także dobry moment na lot Polska - Trondheim. Loty na tej trasie kosztują wtedy średnio 719 zł.

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Trondheim?

Osoby rezerwujące loty Oslo – Trondheim znalazły oferty o 90% tańsze od średnich cen lotów do miasta Trondheim. Jeśli chcesz znaleźć najtańsze oferty z Twojego regionu, skorzystaj z Przewodnika po cenach lotów momondo.
See prices from:

W który dzień tygodnia loty do miasta Trondheim są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że środa to najtańszy dzień tygodnia na lot do miasta Trondheim. Bilety lotnicze z wylotem w ten dzień tygodnia zaczynają się od 1 095 zł. Z drugiej strony, niedziela to najdroższy dzień na lot ze względu na popularność tej pory tygodnia wśród podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. Średnia cena lotu wynosi wtedy 1 784 zł.

Jak długo trwa lot do miasta Trondheim?

Polska - jeśli lecisz z popularnego lotniska, takiego jak Warszawa Chopina lub Kraków Balice, i udajesz się na najpopularniejsze lotnisko w regionie Trondheim (Trondheim-Værnes), możesz oczekiwać, że czas lotu będzie wynosił odpowiednio 5h 55min i 5h 20min.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Trondheim?

Najlepiej rezerwować lot Trondheim – Polska z 36-dniowym wyprzedzeniem, kiedy ceny wynoszą ok. 971 zł.

Najtańsze loty do miasta Trondheim

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Trondheim
Lotnisko Warszawa Chopina
Trondheim

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Trondheim

Lotnisko Warszawa Chopina (WAW) - Trondheim (TRD)

Ceny lotów Warszawa - Trondheim są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Chopina na Trondheim-Værnes. Średnia cena wynosi 1 008 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - TRONDHEIMWrzesień40% tańszyLoty Lotnisko Warszawa Chopina - Trondheim kosztują średnio 585 zł w miesiącu Wrzesień
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - TRONDHEIMLuty54% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Warszawa Chopina - Trondheim to 1 497 zł w miesiącu Luty
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - TRONDHEIMLipiec373% więcej wyszukiwańW miesiącu Lipiec najwięcej osób korzystających z momondo szukało lotów Lotnisko Warszawa Chopina – Trondheim.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące lotów do Trondheim

Istnieje możliwość wybrania innego lotniska docelowego w pobliżu miasta Trondheim, na które lot będzie prawdopodobnie tańszy. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Orland (49 km od centrum miasta Trondheim), Lotnisko Roros (106 km od centrum miasta Trondheim), Lotnisko Namsos (129 km od centrum miasta Trondheim), Lotnisko Kristiansund Kvernberget (133 km od centrum miasta Trondheim) lub Lotnisko Rorvik Ryumsjoen Aprt (161 km od centrum miasta Trondheim).

Ceny różnią się w zależności od lotniska wylotu, niemniej jednak wybierając się do miasta Trondheim, najtaniej polecisz na Lotnisko Rorvik Ryumsjoen Aprt, za średnio 642 zł. Osoby korzystające z momondo mogą znaleźć najlepsze oferty używając Przewodnika po cenach lotów.Trondheim — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Trondheim znalezione na momondo.

Inne klasy lotu dla lotów do miasta Trondheim

Zapoznaj się z innymi klasami premium dostępnymi dla Twojego lotu (Trondheim)

Które linie latają do miasta Trondheim?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Trondheim

Które linie latają do miasta Trondheim?

Szukając ofert lotów Polska – Trondheim, większość osób korzystających z momondo wybiera popularne linie lotnicze, takie jak Norwegian, Wizz Air, KLM i LOT. W zależności od lotniska wylotu dostępne mogą być też loty innych linii.

Loty KLM do miasta Trondheim

KLM oferuje loty w kierunku Trondheim około 18 razy w tygodniu. Od miejsca wylotu zależeć będzie cena danej oferty KLM. Inne osoby znalazły na momondo loty na trasie Warszawa Chopina – Trondheim już od 746 zł. Linie KLM oceniane są średnio na 7,6/10 na podstawie opinii podróżujących.

Loty Wizz Air do miasta Trondheim

Kolejnym popularnym wyborem jeśli chodzi o loty w kierunku Trondheim są linie Wizz Air (7,1/10, 157 opinii). Większość lotów tymi liniami odbywa się na trasie Gdańsk Rębiechowo – Trondheim, jednak Wizz Air oferuje loty do tego miejsca z wielu lotnisk na świecie, więc ceny biletów mogą znacznie się różnić. Najlepsza oferta znaleziona na momondo w tym tygodniu kosztowała 142 zł (Gdańsk Rębiechowo – Trondheim w obie strony).


Trondheim — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Kraków - Trondheim
Najkrótszy czas lotu5h 20min
Najniższa cena540 zł
Loty Gdańsk - Trondheim
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena283 zł
Loty Warszawa - Trondheim
Najkrótszy czas lotu5h 55min
Najniższa cena491 zł
Loty Katowice - Trondheim
Najkrótszy czas lotu18h 35min
Najniższa cena818 zł
Loty Poznań - Trondheim
Najkrótszy czas lotu7h 25min
Najniższa cena2 171 zł
Loty Wrocław - Trondheim
Najkrótszy czas lotu12h 35min
Najniższa cena749 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Trondheim


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu do miasta Trondheim.

Wszystkie wyszukiwania lotów (Trondheim) na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu do miasta Trondheim.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu do miasta Trondheim, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Trondheim) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.