Loty Europa Norwegia Trondheim Kraków - Trondheim

Tanie loty Kraków - Trondheim

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Trondheim

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Trondheim, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Norwegian
Norwegian
12 lis
KRK
14:15
Lotnisko Kraków Balice
2h 25min
16:40
TRD
Lotnisko Trondheim-Værnes
Norwegian
17 lis
TRD
20:50
Lotnisko Trondheim-Værnes
16h 45min
2 przesiad.
13:35
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
658 PLN
Austrian Airlines
Austrian Airlines
27 sie
KRK
09:15
Lotnisko Kraków Balice
32h 20min
2 przesiad.
17:35
+1
TRD
Lotnisko Trondheim-Værnes
Austrian Airlines
07 wrz
TRD
13:05
Lotnisko Trondheim-Værnes
34h 20min
2 przesiad.
23:25
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 048 PLN
Finnair
Finnair
15 sie
KRK
12:25
Lotnisko Kraków Balice
6h 10min
1 przesiadka
18:35
TRD
Lotnisko Trondheim-Værnes
Finnair
16 sie
TRD
13:55
Lotnisko Trondheim-Værnes
9h 30min
1 przesiadka
23:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 184 PLN
Finnair
Finnair
15 sie
KRK
12:25
Lotnisko Kraków Balice
6h 10min
1 przesiadka
18:35
TRD
Lotnisko Trondheim-Værnes
Finnair
16 sie
TRD
13:55
Lotnisko Trondheim-Værnes
9h 30min
1 przesiadka
23:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 184 PLN
Norwegian
Norwegian
12 lis
KRK
14:15
Lotnisko Kraków Balice
2h 25min
16:40
TRD
Lotnisko Trondheim-Værnes
Norwegian
17 lis
TRD
20:50
Lotnisko Trondheim-Værnes
16h 45min
2 przesiad.
13:35
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
658 PLN
Austrian Airlines
Austrian Airlines
20 wrz
KRK
09:15
Lotnisko Kraków Balice
8h 20min
2 przesiad.
17:35
TRD
Lotnisko Trondheim-Værnes
Austrian Airlines
24 wrz
TRD
08:00
Lotnisko Trondheim-Værnes
15h 25min
2 przesiad.
23:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 234 PLN

Informacje o trasie Trondheim-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Trondheim
Najkrótszy czas lotu 2 godz. 20 min Najszybszy lot Kraków-Trondheim zajmuje 2 godz. 20 min.
Loty bezpośrednie Wt, Cz i Nd Bezpośrednie loty Kraków-Trondheim – wtorek, czwartek i niedziela. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to Norwegian..
Lotniska - Trondheim 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Trondheim: Trondheim-Værnes (TRD)

Alternatywne trasy Kraków-Trondheim

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - Oslo
Najkrótszy czas lotu
2h 05min
Najniższa cena
114 PLN
Rzeszów - Oslo
Najkrótszy czas lotu
6h 55min
Najniższa cena
1 275 PLN
Katowice - Oslo
Najkrótszy czas lotu
2h 00min
Najniższa cena
106 PLN
Katowice - Trondheim
Najkrótszy czas lotu
4h 30min
Najniższa cena
791 PLN
Zobacz więcej

Kraków - loty do:

Trondheim - loty z:

  • Kraków Balice
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Trondheim to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Norwegia Trondheim Kraków - Trondheim