Tanie loty Londyn - Kraków od 20 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 12.12
ndz 19.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Kraków-Londyn

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Londyn-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę216 złNajlepsza cena za lot Londyn – Kraków znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 216 zł
Najkrótszy czas lotu2h 20minNajszybszy lot Londyn-Kraków zajmuje 2h 20min.
Loty bezpośrednieśr i ptBezpośrednie loty Londyn-Kraków – środa i piątek. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Wizz Air i easyJet.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Londyn - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Londyn – Kraków są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Londyn - Kraków to Marzec. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Londyn – Kraków są najtańsze?

czwartek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Londyn – Kraków są najtańsze?

rano

Loty Londyn - Kraków są około 13% droższe wieczorem niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Londyn – Kraków?

Ryanair

British Airways, Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Londyn-Kraków.

Która trasa podróży Londyn – Kraków jest najtańsza?

Londyn-Stansted - Kraków Balice

Wybierz trasę Londyn-Stansted - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Londyn - Kraków.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Londyn – Kraków?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Londyn - Kraków to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Londyn - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Londyn - Kraków, zmieniając zakładki
Ryanair
20 sty
STN13:40Londyn-Stansted
2h 15min
KRK15:55Kraków Balice
28 sty
KRK14:50Kraków Balice
2h 25min
STN17:15Londyn-Stansted
Kilka linii lotniczych
7 sty
LTN04:40Londyn-Luton
2h 25min
KRK07:05Kraków Balice
14 sty
KRK13:10Kraków Balice
2h 35min
LTN15:45Londyn-Luton
Wizz Air
28 sty
LTN15:25Londyn-Luton
2h 20min
KRK17:45Kraków Balice
31 sty
KRK01:10Kraków Balice
2h 35min
LTN03:45Londyn-Luton
Ryanair
13 sty
STN13:40Londyn-Stansted
2h 15min
KRK15:55Kraków Balice
18 sty
KRK16:45Kraków Balice
2h 25min
STN19:10Londyn-Stansted
Ryanair
27 sty
STN13:40Londyn-Stansted
2h 15min
KRK15:55Kraków Balice
30 sty
KRK13:45Kraków Balice
2h 25min
STN16:10Londyn-Stansted
Ryanair
7 sty
LTN04:40Londyn-Luton
2h 25min
KRK07:05Kraków Balice
14 sty
KRK08:30Kraków Balice
2h 30min
LTN11:00Londyn-Luton

Znajdź najtańsze oferty lotów Londyn - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Londyn – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
12 gru
STN03:35Londyn-Stansted
2h 15min
KRK05:50Kraków Balice
Wizz Air
27 gru
LTN15:25Londyn-Luton
2h 20min
KRK17:45Kraków Balice
Ryanair
12 gru
STN03:35Londyn-Stansted
2h 15min
KRK05:50Kraków Balice

Znajdź oferty lotu last-minute Londyn – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Londyn – Kraków
Ryanair
14 gru
STN03:35Londyn-Stansted
2h 15min
KRK05:50Kraków Balice
17 gru
KRK14:50Kraków Balice
2h 25min
STN17:15Londyn-Stansted
Kilka linii lotniczych
16 gru
LTN03:30Londyn-Luton
2h 20min
KRK05:50Kraków Balice
16 sty
KRK16:10Kraków Balice
2h 30min
LTN18:40Londyn-Luton
Ryanair
13 gru
LTN09:50Londyn-Luton
2h 25min
KRK12:15Kraków Balice
14 gru
KRK05:30Kraków Balice
2h 30min
LTN08:00Londyn-Luton
Wizz Air
17 gru
LTN03:30Londyn-Luton
2h 20min
KRK05:50Kraków Balice
17 gru
KRK13:10Kraków Balice
2h 35min
LTN15:45Londyn-Luton
Ryanair
14 gru
LTN01:40Londyn-Luton
2h 25min
KRK04:05Kraków Balice
17 gru
KRK08:30Kraków Balice
2h 30min
LTN11:00Londyn-Luton
Ryanair
14 gru
LTN01:40Londyn-Luton
2h 25min
KRK04:05Kraków Balice
15 gru
KRK05:45Kraków Balice
2h 30min
LTN08:15Londyn-Luton

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Londyn – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Londyn – Kraków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 230 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Wizz Air UK
CenaOd 313 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,4
Wizz Air
CenaOd 327 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
7,5

Wejście na pokład

7,3

Komfort

8,0

Załoga

7,0

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
easyJet
CenaOd 413 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
British Airways
CenaOd 527 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
LOT
CenaOd 594 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Lufthansa
CenaOd 643 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Londyn – Kraków Balice oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Londyn – Kraków Balice, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair, easyJet i Wizz Air UK. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.

  • Londyn – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Londyn i Kraków Balice dzieli dystans 1414,0 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 2h 15min.


Alternatywne trasy Londyn-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Manchester - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena73 zł
Loty Londyn - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena61 zł
Loty Newcastle upon Tyne - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena41 zł
Loty Bristol - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena163 zł
Loty Leeds - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena37 zł
Loty Liverpool - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena94 zł
Loty Londyn - Katowice
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena45 zł
Loty Londyn - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena61 zł

Podobne loty: Londyn – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Londyn – Kraków