Loty Europa Polska Zielona Góra

Zielona Góra – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Boston (BOS)
Zielona Góra (IEG)
czw. 29.07.
czw. 05.08.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Zielona Góra — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Zielona Góra?

Użytkownicy rezerwujący loty Sztokholm – Zielona Góra znaleźli oferty o 91% tańsze od średnich cen lotów do miasta Zielona Góra. Jeśli chcesz znaleźć najtańsze oferty z Twojego regionu, skorzystaj z Przewodnika po cenach lotów momondo.

W którym miesiącu polecę do miasta Zielona Góra najtaniej?

Nasze dane pokazują, że maj to najtańszy miesiąc na lot Polska - Zielona Góra. Ceny biletów lotniczych, które wynoszą wtedy średnio 159 zł, są często niższe ze względu na mniejszy ruch turystyczny. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na maj, sierpień to także dobry moment na lot Polska - Zielona Góra. Loty na tej trasie kosztują wtedy średnio 179 zł.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Zielona Góra?

Najlepiej rezerwować lot Zielona Góra – Polska z 60-dniowym wyprzedzeniem, kiedy ceny wynoszą ok. 203 zł. Warto sprawdzić aktualne ceny biletów, gdyż użytkownicy momondo znaleźli loty w cenie już od 175 zł.

Czy w pobliżu miasta Zielona Góra znajdują się inne lotniska?

Podróżujący wybierający się do miasta Zielona Góra mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Poznań Ławica (105 km od centrum) lub Lotnisko Wrocław-Strachowice (133 km od centrum), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Zielona Góra?

Ze średnimi cenami za osobę wynoszącymi 699 zł, Lotnisko Zielona Góra jest najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Zielona Góra. Należy pamiętać, że ceny te zależą również od miejsca wylotu. Przewodnik po cenach lotów momondo pomoże Ci w znalezieniu najlepszych ofert.


Zielona Góra — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Zielona Góra znalezione przez użytkowników momondo.
LOT
12 sie
WAW15:40Warszawa Lotnisko Chopina
1h 05min
IEG16:45Zielona Góra
20 sie
IEG04:50Zielona Góra
1h 05min
WAW05:55Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
2 sie
WAW15:40Warszawa Lotnisko Chopina
1h 05min
IEG16:45Zielona Góra
3 sie
IEG04:50Zielona Góra
1h 05min
WAW05:55Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
2 sie
WAW15:40Warszawa Lotnisko Chopina
1h 05min
IEG16:45Zielona Góra
4 sie
IEG04:50Zielona Góra
1h 05min
WAW05:55Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
10 sie
GDN08:50Gdańsk Rębiechowo
7h 55min
1 przesiadka
IEG16:45Zielona Góra
12 sie
IEG04:50Zielona Góra
3h 15min
1 przesiadka
GDN08:05Gdańsk Rębiechowo
LOT
10 sie
GDN13:55Gdańsk Rębiechowo
26h 50min
2 przesiadki
IEG16:45Zielona Góra
12 sie
IEG04:50Zielona Góra
3h 15min
1 przesiadka
GDN08:05Gdańsk Rębiechowo

Zielona Góra – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów w jedną stronę do miasta Zielona Góra, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez LOT.
LOT
9 sie
WAW15:40Warszawa Lotnisko Chopina
1h 05min
IEG16:45Zielona Góra
LOT
19 sie
WAW15:40Warszawa Lotnisko Chopina
1h 05min
IEG16:45Zielona Góra
LOT
9 sie
WAW15:40Warszawa Lotnisko Chopina
1h 05min
IEG16:45Zielona Góra

Które linie latają do miasta Zielona Góra?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze, oferujące loty do miasta Zielona Góra

Zielona Góra — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Zielona Góra
Najkrótszy czas lotu
1h 05min
Najniższa cena
370 zł
Loty Gdańsk - Zielona Góra
Najkrótszy czas lotu
2h 50min
Najniższa cena
401 zł
Loty Porto - Zielona Góra
Najkrótszy czas lotu
12h 30min
Najniższa cena
1 117 zł
Loty Amsterdam - Zielona Góra
Najkrótszy czas lotu
10h 00min
Najniższa cena
1 121 zł
Loty Londyn - Zielona Góra
Najkrótszy czas lotu
24h 05min
Najniższa cena
1 265 zł
Loty Reykjavik - Zielona Góra
Najkrótszy czas lotu
22h 45min
Najniższa cena
1 335 zł
Loty Bruksela - Zielona Góra
Najkrótszy czas lotu
5h 50min
Najniższa cena
1 518 zł
Loty Kopenhaga - Zielona Góra
Najkrótszy czas lotu
41h 55min
Najniższa cena
1 747 zł
Loty Katowice - Zielona Góra
Najkrótszy czas lotu
2h 40min
Najniższa cena
1 918 zł
Loty Monachium - Zielona Góra
Najkrótszy czas lotu
47h 50min
Najniższa cena
2 140 zł
Zobacz więcej

Loty Europa Polska Zielona Góra
  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Wiele miejsc
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza