Loty Europa Polska Zielona Góra Gdańsk - Zielona Góra

Loty Gdańsk-Zielona Góra

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Gdańsk - Zielona Góra

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Zielona Góra, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
LOT
LOT
26 lip
GDN
16:55
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
5h 45min
1 przesiadka
22:40
IEG
Lotnisko Zielona Góra
LOT
28 lip
IEG
23:10
Lotnisko Zielona Góra
23h 25min
1 przesiadka
22:35
+1
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
488 PLN
LOT
LOT
25 lip
GDN
23:05
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
10h 55min
1 przesiadka
10:00
+1
IEG
Lotnisko Zielona Góra
LOT
28 lip
IEG
23:10
Lotnisko Zielona Góra
11h 05min
1 przesiadka
10:15
+1
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
499 PLN
LOT
LOT
26 lip
GDN
16:55
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
5h 45min
1 przesiadka
22:40
IEG
Lotnisko Zielona Góra
LOT
29 lip
IEG
10:35
Lotnisko Zielona Góra
12h 00min
1 przesiadka
22:35
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
499 PLN
LOT
LOT
26 lip
GDN
16:55
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
5h 45min
1 przesiadka
22:40
IEG
Lotnisko Zielona Góra
LOT
29 lip
IEG
10:35
Lotnisko Zielona Góra
12h 00min
1 przesiadka
22:35
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
499 PLN
LOT
LOT
28 lip
GDN
07:35
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
15h 05min
1 przesiadka
22:40
IEG
Lotnisko Zielona Góra
LOT
29 lip
IEG
10:35
Lotnisko Zielona Góra
5h 40min
1 przesiadka
16:15
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
499 PLN
LOT
LOT
25 lip
GDN
23:05
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
10h 55min
1 przesiadka
10:00
+1
IEG
Lotnisko Zielona Góra
LOT
28 lip
IEG
23:10
Lotnisko Zielona Góra
11h 05min
1 przesiadka
10:15
+1
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
499 PLN

Informacje o trasie Zielona Góra-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Zielona Góra
Najkrótszy czas lotu 10 godz. 55 min Najszybszy lot Gdańsk-Zielona Góra zajmuje 10 godz. 55 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Gdańsk-Zielona Góra. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Gdańsk Rębiechowo - Zielona Góra.
Lotniska - Zielona Góra 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Zielona Góra: Zielona Góra (IEG)

Alternatywne trasy Gdańsk-Zielona Góra

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Gdańsk - Wrocław
Najkrótszy czas lotu
1h 05min
Najniższa cena
110 PLN
Gdańsk - Szczecin
Najkrótszy czas lotu
20h 25min
Najniższa cena
1 256 PLN

Gdańsk - loty do:

Zielona Góra - loty z:

*Ceny lotów do miasta Zielona Góra to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Zielona Góra Gdańsk - Zielona Góra