Loty Europa Szwajcaria Kraków - Szwajcaria

Loty Kraków-Szwajcaria

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Szwajcaria

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Szwajcaria, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
easyJet
easyJet
22 lis
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
07:50
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
easyJet
24 lis
BSL
06:00
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
1h 40min
07:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
181 PLN
easyJet
easyJet
20 gru
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
2h 05min
08:05
GVA
Lotnisko Genewa-Cointrin
easyJet
05 sty
GVA
06:00
Lotnisko Genewa-Cointrin
2h 00min
08:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
181 PLN
easyJet
easyJet
24 paź
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
07:50
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
easyJet
29 paź
BSL
05:00
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
1h 45min
06:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
228 PLN
easyJet
easyJet
26 paź
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
2h 15min
08:15
GVA
Lotnisko Genewa-Cointrin
easyJet
30 paź
GVA
05:00
Lotnisko Genewa-Cointrin
2h 00min
07:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
291 PLN
easyJet
easyJet
13 wrz
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
07:50
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
easyJet
15 wrz
BSL
06:00
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
1h 55min
07:55
KRK
Lotnisko Kraków Balice
440 PLN
SWISS
SWISS
27 wrz
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
6h 55min
1 przesiadka
12:55
GVA
Lotnisko Genewa-Cointrin
SWISS
28 wrz
GVA
06:00
Lotnisko Genewa-Cointrin
17h 45min
1 przesiadka
23:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
448 PLN
SWISS
SWISS
04 paź
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
1h 45min
07:45
ZRH
Lotnisko Zurych-Kloten
SWISS
06 paź
ZRH
06:00
Lotnisko Zurych-Kloten
1h 40min
07:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
731 PLN
SWISS
SWISS
30 sie
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
1h 45min
07:45
ZRH
Lotnisko Zurych-Kloten
SWISS
31 sie
ZRH
06:00
Lotnisko Zurych-Kloten
1h 40min
07:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 038 PLN
easyJet
easyJet
22 lis
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
07:50
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
easyJet
24 lis
BSL
06:00
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
1h 40min
07:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
181 PLN
SWISS
SWISS
11 lis
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
1h 45min
07:45
ZRH
Lotnisko Zurych-Kloten
SWISS
14 lis
ZRH
06:00
Lotnisko Zurych-Kloten
1h 45min
07:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
598 PLN
easyJet
easyJet
24 paź
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
07:50
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
easyJet
29 paź
BSL
05:00
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
1h 45min
06:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
228 PLN
easyJet
easyJet
19 wrz
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
07:50
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
easyJet
27 wrz
BSL
06:00
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
1h 50min
07:50
KRK
Lotnisko Kraków Balice
519 PLN

Alternatywne trasy Kraków-Szwajcaria

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - Genewa
Najkrótszy czas lotu
2h 05min
Najniższa cena
181 PLN
Kraków - Bazylea
Najkrótszy czas lotu
1h 50min
Najniższa cena
330 PLN
Katowice - Bazylea
Najkrótszy czas lotu
3h 05min
Najniższa cena
440 PLN
Katowice - Zurych
Najkrótszy czas lotu
3h 10min
Najniższa cena
554 PLN
Kraków - Zurych
Najkrótszy czas lotu
1h 40min
Najniższa cena
558 PLN
Katowice - Genewa
Najkrótszy czas lotu
4h 10min
Najniższa cena
676 PLN
Rzeszów - Zurych
Najkrótszy czas lotu
13h 15min
Najniższa cena
684 PLN
Kraków - Lugano
Najkrótszy czas lotu
20h 10min
Najniższa cena
767 PLN
Zobacz więcej

Kraków - loty do:

Szwajcaria - loty z:

  • Kraków Balice
  • Polska
  • Europa

Loty do innych miast: Szwajcaria

Szwajcaria to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju
*Ceny lotów do miasta Szwajcaria to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Szwajcaria Kraków - Szwajcaria