Loty Europa Hiszpania Baleary Palma de Mallorca Katowice - Palma de Mallorca

Tanie loty Katowice - Palma de Mallorca

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Katowice - Palma de Mallorca

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Palma de Mallorca, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Lufthansa
Lufthansa
21 sty
KTW
07:25
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
10h 50min
1 przesiadka
18:15
PMI
Lotnisko Palma de Mallorca
Lufthansa
20 lut
PMI
12:45
Lotnisko Palma de Mallorca
6h 20min
1 przesiadka
19:05
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
557 PLN
Lufthansa
Lufthansa
07 sty
KTW
07:25
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
4h 35min
1 przesiadka
12:00
PMI
Lotnisko Palma de Mallorca
Lufthansa
24 sty
PMI
19:05
Lotnisko Palma de Mallorca
5h 20min
1 przesiadka
00:25
+1
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
666 PLN
Lufthansa
Lufthansa
05 gru
KTW
07:05
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
8h 00min
1 przesiadka
15:05
PMI
Lotnisko Palma de Mallorca
Lufthansa
08 gru
PMI
19:40
Lotnisko Palma de Mallorca
18h 55min
2 przesiad.
14:35
+1
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
708 PLN
Lufthansa
Lufthansa
07 sty
KTW
07:25
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
4h 35min
1 przesiadka
12:00
PMI
Lotnisko Palma de Mallorca
Lufthansa
24 sty
PMI
19:05
Lotnisko Palma de Mallorca
5h 20min
1 przesiadka
00:25
+1
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
666 PLN
Lufthansa
Lufthansa
30 kwi
KTW
08:10
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
9h 05min
1 przesiadka
17:15
PMI
Lotnisko Palma de Mallorca
Lufthansa
07 maj
PMI
15:15
Lotnisko Palma de Mallorca
4h 35min
1 przesiadka
19:50
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1 117 PLN
Lufthansa
Lufthansa
28 lut
KTW
07:25
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
10h 50min
1 przesiadka
18:15
PMI
Lotnisko Palma de Mallorca
Lufthansa
06 mar
PMI
19:05
Lotnisko Palma de Mallorca
5h 20min
1 przesiadka
00:25
+1
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
767 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice-Palma de Mallorca?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
luty
Najtańsza pora roku na lot Katowice - Palma de Mallorca to luty. Najdroższa pora to sierpień.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
wtorek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Palma de Mallorca?
rano
Loty Katowice - Palma de Mallorca są około 19% droższe wieczorem niż rano.
Która linia lotnicza lata do miasta Palma de Mallorca najtaniej?
Lauda
Lauda, Transavia i easyJet to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Katowice-Palma de Mallorca.
Które połączenie jest najtańsze?
Katowice-Pyrzowice - Palma de Mallorca
Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Palma de Mallorca, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katowice - Palma de Mallorca.
KTW
Katowice-Pyrzowice
PMI
Palma de Mallorca
Kiedy najtaniej polecę do miasta Palma de Mallorca?
58 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Katowice - Palma de Mallorca to 58 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Palma de Mallorca-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu 5 godz. 25 min Najszybszy lot Katowice-Palma de Mallorca zajmuje 5 godz. 25 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Katowice-Palma de Mallorca. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Katowice-Pyrzowice - Palma de Mallorca.
Lotniska - Palma de Mallorca 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Palma de Mallorca: Palma de Mallorca (PMI)

Alternatywne trasy Katowice-Palma de Mallorca

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu
2h 50min
Najniższa cena
350 PLN
Wrocław - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu
2h 45min
Najniższa cena
378 PLN
Kraków - Ibiza
Najkrótszy czas lotu
6h 25min
Najniższa cena
615 PLN
Katowice - Ibiza
Najkrótszy czas lotu
7h 10min
Najniższa cena
708 PLN
Wrocław - Ibiza
Najkrótszy czas lotu
10h 15min
Najniższa cena
814 PLN
Kraków - Sant Climent
Najkrótszy czas lotu
7h 45min
Najniższa cena
841 PLN
Wrocław - Sant Climent
Najkrótszy czas lotu
9h 55min
Najniższa cena
1 039 PLN
Katowice - Sant Climent
Najkrótszy czas lotu
11h 25min
Najniższa cena
1 861 PLN
Zobacz więcej

Katowice - loty do:

Palma de Mallorca - loty z:

*Ceny lotów do: Palma de Mallorca to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Hiszpania Baleary Palma de Mallorca Katowice - Palma de Mallorca