Loty Europa Szwajcaria Zurych Kraków - Zurych

Loty Kraków-Zurych

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Zurych

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Zurych, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
SWISS
SWISS
28 wrz
KRK
15:50
Lotnisko Kraków Balice
1h 45min
17:35
ZRH
Lotnisko Zurych-Kloten
SWISS
29 wrz
ZRH
08:50
Lotnisko Zurych-Kloten
1h 40min
10:30
KRK
Lotnisko Kraków Balice
590 PLN
SWISS
SWISS
14 lis
KRK
15:35
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
17:25
ZRH
Lotnisko Zurych-Kloten
SWISS
17 lis
ZRH
13:00
Lotnisko Zurych-Kloten
1h 45min
14:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
590 PLN
Eurowings
Eurowings
14 sie
KRK
15:50
Lotnisko Kraków Balice
6h 10min
1 przesiadka
22:00
ZRH
Lotnisko Zurych-Kloten
Eurowings
19 sie
ZRH
10:50
Lotnisko Zurych-Kloten
4h 20min
1 przesiadka
15:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
667 PLN
SWISS
SWISS
28 wrz
KRK
15:50
Lotnisko Kraków Balice
1h 45min
17:35
ZRH
Lotnisko Zurych-Kloten
SWISS
29 wrz
ZRH
08:50
Lotnisko Zurych-Kloten
1h 40min
10:30
KRK
Lotnisko Kraków Balice
590 PLN
SWISS
SWISS
17 cze
KRK
16:25
Lotnisko Kraków Balice
1h 45min
18:10
ZRH
Lotnisko Zurych-Kloten
SWISS
19 cze
ZRH
08:55
Lotnisko Zurych-Kloten
1h 40min
10:35
KRK
Lotnisko Kraków Balice
725 PLN
SWISS
SWISS
25 cze
KRK
16:45
Lotnisko Kraków Balice
1h 45min
18:30
ZRH
Lotnisko Zurych-Kloten
SWISS
03 lip
ZRH
08:55
Lotnisko Zurych-Kloten
1h 40min
10:35
KRK
Lotnisko Kraków Balice
725 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków-Zurych?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOT
luty
Najtańsza pora roku na lot Kraków - Zurych to luty. Najdroższa pora to czerwiec.
NAJTAŃSZY DZIEŃ NA LOT
piątek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.
NAJTAŃSZY CZAS NA LOT
wieczorem
Loty Kraków - Zurych są około 21% droższe w południe niż wieczorem.
NAJTAŃSZA LINIA LOTNICZA
easyJet
easyJet, LOT i KLM to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Zurych.
NAJTAŃSZA TRASA
Kraków Balice - Zurych-Kloten
Wybierz trasę Kraków Balice - Zurych-Kloten, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Zurych.
KRK
Kraków Balice
ZRH
Zurych-Kloten
NAJLEPSZY CZAS NA REZERWACJĘ
60 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Zurych to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Zurych-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Zurych
Najkrótszy czas lotu
1 godz. 40 min
Najszybszy lot Kraków-Zurych zajmuje 1 godz. 40 min.
Loty bezpośrednie
Pn, Wt, Śr, Pt, So i Nd
Bezpośrednie loty Kraków-Zurych – poniedziałek, wtorek, środa, piątek, sobota i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT i SWISS..
Lotniska - Zurych
1 lotnisko
W pobliżu miasta Zurych znajduje się 1 lotnisko: Zurych-Kloten (ZRH).

Kraków - loty do:

Zurych - loty z:

  • Kraków Balice
  • Polska
  • Europa

Loty do innych miast: Szwajcaria

Zurych to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju
*Ceny lotów do miasta Zurych to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Szwajcaria Zurych Kraków - Zurych