Tani wynajem aut Zurych, Szwajcaria

Zurych, Szwajcaria – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Zurych, Szwajcaria
28 cze — 5 lip
Zwrot w miejscu odbioru
Zurych, Szwajcaria
pon 28.6
Południe
pon 5.7
Południe
Wiek kierowcy:

Zurych, Szwajcaria oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Małe Cars

164 zł - 443 zł

All Car Types

181 zł - 1 124 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Zurych, Szwajcaria wynosi 228 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 0 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 33% tańszy niższe od średnich cen w mieście Zurych. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zurych zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Zurych, Szwajcaria wynosi 238 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 0 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 29% tańszy niższe od średnich cen w mieście Zurych. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zurych zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Zurych, Szwajcaria wynosi 317 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 0 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 6% tańszy niższe od średnich cen w mieście Zurych. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zurych zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Zurych, Szwajcaria wynosi 219 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 0 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 35% tańszy niższe od średnich cen w mieście Zurych. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zurych zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
Europcar

245 zł/dzień

30 lip - 8 sie
Kia Rio Hatchback
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Europcar

253 zł/dzień

30 lip - 8 sie
Chevrolet Sonic Sedan
Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
Europcar

259 zł/dzień

30 lip - 8 sie
Kia Rio Hatchback

Wypożyczalnie samochodów Zurych

Zurych, Szwajcaria - wszystkie największe wypożyczalnie
5 lokalizacji
Opis

Czystość

9,1

Komfort

8,7

Ogólnie

8,7

Odbiór/Zwrot

8,5

Jakość a cena

8,3
3 lokalizacji
Opis

Czystość

8,9

Komfort

8,7

Ogólnie

8,3

Odbiór/Zwrot

8,5

Jakość a cena

8,0
3 lokalizacji
Opis

Czystość

8,5

Komfort

8,2

Ogólnie

8,0

Odbiór/Zwrot

7,8

Jakość a cena

7,5
3 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

9,5

Ogólnie

9,5

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

9,5
5 lokalizacji
Opis

Czystość

9,5

Komfort

8,8

Ogólnie

9,1

Odbiór/Zwrot

8,8

Jakość a cena

8,8
5 lokalizacji
Opis

Czystość

9,4

Komfort

9,2

Ogólnie

8,7

Odbiór/Zwrot

8,5

Jakość a cena

8,5
8 lokalizacji
Opis

Czystość

9,2

Komfort

9,0

Ogólnie

8,4

Odbiór/Zwrot

8,5

Jakość a cena

7,5
3 lokalizacji
Opis

Czystość

9,0

Komfort

8,9

Ogólnie

8,5

Odbiór/Zwrot

8,0

Jakość a cena

7,3

Zurych, Szwajcaria — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Zurych

Wynajem samochodów Zurych

W tym miesiącu 180 użytkowników momondo szukało wynajmu samochodu w mieście Zurych.

Zurych – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Zurych – Hertz, Budget i Thrifty są jednymi z wielu wypożyczalni samochodów, które zmieniły swoje procedury czyszczenia pojazdów w związku z pandemią koronawirusa. Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości samochodów, ale teraz dokładają dodatkowych starań, by zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zapoznaj się z listą dostępnych opcji w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Zurych, Szwajcaria - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu lipiec?

1 613 zł to cena weekendowego wypożyczenia samochodu (lipiec) w mieście Zurych. Najtańsze oferty wynajmu zaczynają się od 228 zł. 110 zł to normalna cena wynajmu auta na tydzień w mieście Zurych, jednak w miesiącu lipiec zdarzają się ceny wysokości 103 zł (w zależności od szczegółów wynajmu).

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Zurych?

Zurych – najtańszy wynajem aut oferuje Dollar, jeśli wynajmujesz samochód w jednej z 5 wypożyczalni w mieście. Najlepsza cena za dzień znaleziona na momondo wynosi 106 zł, ale koszt wynajmu to zwykle wydatek rzędu 248 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni działających w mieście Zurych daje możliwość darmowej rezygnacji z wynajmu. momondo informuje, czy dana wypożyczalnia samochodów – na przykład Hertz, Budget czy Unirent – pobierze opłatę za odwołanie wynajmu samochodu, gdy musisz na ostatnią chwilę zmienić plan swojego wyjazdu.

Zurych – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu lipiec?

Jeśli lipiec to miesiąc, w którym planujesz podróż do miasta Zurych, pomyśl o wynajmie samochodu klasy standard. Średnie opady wynoszą wtedy 124 mm a temperatura oscyluje w okolicach 18°C. W takich warunkach świetnie sprawdzają się auta klasy standard, ponieważ dobrze radzą sobie nawet w czasie deszczu lub w niższych temperatur. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 187 zł dziennie w mieście Zurych.

Ile wypożyczalni ma Europcar na terenie miasta Zurych?

Europcar ma 8 punktów wynajmu. Użytkownicy momondo znajdują zazwyczaj oferty za średnio 342 zł za dzień, wynajmując samochód z tej wypożyczalni.

Zurych, Szwajcaria – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Zurych wynoszą 50 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 80 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 120 km/h.

Zurych, Szwajcaria - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu czerwiec?

Jeśli interesuje Cię Zurych, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu czerwiec wynosi tam 16°C, a opady 128 mm.

czerwiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Zurych – czerwiec to okres, kiedy pogoda nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące aut na wynajem, wyszukując idealny pojazd w mieście Zurych. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Zurych i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Ford Focus, Ford Fiesta i Fiat 500.

Czy pogoda w mieście Zurych jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Zurich?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 16°C i opady w granicach 128 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Zurych.


Samochody w innych miastach - Szwajcaria

Szwajcaria – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Genewa, Bazylea czy Berno

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Zurych

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Zurych

Zacznij planować swoją podróż do: Zurych