Najnowsze oferty
Informacje
Porównanie samochodów
Katalog wypożyczalni
FAQ (Często zadawane pytania)

Wynajem samochodów Zurych, Zurich

Zurych, Zurich – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wiek kierowcy: 26-65
sob. 25.5
sob. 1.6

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Najlepsze oferty samochodów
Najlepsze oferty samochodów
Zobacz oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.
Przejrzyste ceny
Przejrzyste ceny
Wyświetlamy ceny całkowite, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Rezerwuj elastycznie
Rezerwuj elastycznie
Znajdź samochody z bezpłatnym odwołaniem i zwiększonymi środkami czystości.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Zurych, Zurich – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Zurych, Zurich – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa kompaktowa173 zł/dzień
Klasa średnia216 zł/dzień
Van osobowy410 zł/dzień
Kompaktowy SUV173 zł/dzień
Kompaktowe kombi188 zł/dzień
Kombi klasy średniej227 zł/dzień
Średni SUV229 zł/dzień
Standardowe kombi258 zł/dzień
Kombi klasy wyższej287 zł/dzień
Kombi premium301 zł/dzień
Luksusowe kombi325 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Zurych

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Zurych.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Zurych jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Zurych można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni Alamo. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 112 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Zurych to 188 zł/dzień.

Która wypożyczalnia w mieście Zurych ma najwięcej punktów wynajmu?

Wypożyczalnia Sunnycars ma najwięcej punktów wynajmu w mieście Zurych. Ich liczba to 12.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Zurych?

Osoby, które wypożyczają auto w mieście Zurych, najczęściej wybierają Seat Arona w średniej cenie 226 zł za dzień. Drugim najpopularniejszym wyborem jest Volkswagen Polo, za który zapłacić trzeba zazwyczaj ok. 244 zł za dzień. Znaleziono też oferty wypożyczenia Seat Arona w mieście Zurych już za 163 zł za dzień, a Volkswagen Polo za 126 zł/dzień.

Zurych, Zurich oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Zurych – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Mały samochodów

210 zł - 490 zł

Wszystkie typy samochodów

247 zł - 497 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (mały samochód) w mieście Zurych, Szwajcarii wynosi 282 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 26%, zaczynającymi się już od 210 zł za dzień. Wynajem auta typu mały samochód jest zazwyczaj 20% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Zurych. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zurych zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (mały samochód) w mieście Zurych znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średni samochód) w mieście Zurych, Szwajcarii wynosi 355 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 31%, zaczynającymi się już od 246 zł za dzień. Wynajem auta typu średni samochód jest zazwyczaj 2% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Zurych. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zurych zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średni samochód) w mieście Zurych znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duży samochód) w mieście Zurych, Szwajcarii wynosi 603 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 50%, zaczynającymi się już od 307 zł za dzień. Wynajem auta typu duży samochód jest zazwyczaj 42% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Zurych. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zurych zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (duży samochód) w mieście Zurych znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Zurych, Szwajcarii wynosi 295 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 24%, zaczynającymi się już od 226 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 16% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Zurych. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zurych zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Zurych znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Zurych, Szwajcarii wynosi 505 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 30%, zaczynającymi się już od 355 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 31% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Zurych. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zurych zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (van) w mieście Zurych znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy samochód) w mieście Zurych, Szwajcarii wynosi 431 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 14%, zaczynającymi się już od 372 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy samochód jest zazwyczaj 19% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Zurych. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zurych zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (luksusowy samochód) w mieście Zurych znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Toyota Auris
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

173 zł/dzień

25 maj - 1 cze
Toyota Auris
Toyota Corolla
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

179 zł/dzień

29 maj - 3 cze
Toyota Corolla
Hyundai Elantra Touring
lub podobny (Kompaktowe kombi)
Dla 4 pasażerów
Samochody 5-drzwiowe

188 zł/dzień

29 maj - 3 cze
Hyundai Elantra Touring

Zurych – wypożyczalnie samochodów

Zurych, Zurich - wszystkie największe wypożyczalnie

Budget

3 lokalizacje
Opis

Czystość

8,4

Komfort lotu

8,6

Ogólnie

8,7

Odbiór/zwrot

8,4

Value

7,8

Europcar

8 lokalizacji
Opis

Czystość

8,7

Komfort lotu

8,6

Ogólnie

8,4

Odbiór/zwrot

8,4

Value

7,5

Thrifty

5 lokalizacji
Opis

Czystość

8,6

Komfort lotu

8,6

Ogólnie

8,1

Odbiór/zwrot

8,2

Value

7,8

Hertz

5 lokalizacji
Opis

Czystość

9,0

Komfort lotu

8,7

Ogólnie

8,2

Odbiór/zwrot

8,2

Value

8,1

Dollar

5 lokalizacji
Opis

Czystość

8,3

Komfort lotu

8,3

Ogólnie

7,3

Odbiór/zwrot

7,5

Value

7,5

Avis

3 lokalizacje
Opis

Czystość

8,8

Komfort lotu

8,2

Ogólnie

7,7

Odbiór/zwrot

7,7

Value

6,6

Sixt

3 lokalizacje
Opis

Czystość

8,7

Komfort lotu

8,4

Ogólnie

7,3

Odbiór/zwrot

7,3

Value

6,9

Alamo

2 lokalizacje
Opis

Czystość

8,1

Komfort lotu

8,1

Ogólnie

7,0

Odbiór/zwrot

7,3

Value

7,0

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Zurych

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Zurych.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Alamo

Popularne typy samochodów

Compact, Economy, SUV

Najtańszy samochód na wynajem

144 zł

Najpopularniejszy model

Seat Arona
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Zurych znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Alamo. Pozostałe popularne firmy to GREEN MOTION i FLIZZR
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Zurych oferowały następujące typy samochodów: Compact, Economy, SUV.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Zurych to 144 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 231 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Zurych w ciągu ostatnich 7 dni był Seat Arona. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Volkswagen Polo.

Zurych – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Zurych - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Zurych, Szwajcaria - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Czerwiec?

238 zł to cena weekendowego wypożyczenia samochodu (Czerwiec) w mieście Zurych. Najtańsze oferty wynajmu zaczynają się od 124 zł. 422 zł to normalna cena wynajmu auta na tydzień w mieście Zurych, jednak w miesiącu Czerwiec zdarzają się ceny wysokości 401 zł (w zależności od szczegółów wynajmu).

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni działających w mieście Zurych daje możliwość darmowej rezygnacji z wynajmu. momondo informuje, czy dana wypożyczalnia samochodów – na przykład Hertz, Alamo czy Dollar – pobierze opłatę za odwołanie wynajmu samochodu, gdy musisz na ostatnią chwilę zmienić plan swojego wyjazdu.

Zurych – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Czerwiec?

Jeśli Czerwiec to miesiąc, w którym planujesz podróż do miasta Zurych, pomyśl o wynajmie samochodu klasy standard. Średnie opady wynoszą wtedy 124 mm a temperatura oscyluje w okolicach 19 °C. W takich warunkach świetnie sprawdzają się auta klasy standard, ponieważ dobrze radzą sobie nawet w czasie deszczu lub w niższych temperatur. Wynajem samochodu z klasy Klasa standardowa kosztuje średnio 287 zł dziennie w mieście Zurych.

Zurych, Szwajcaria – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Zurych wynoszą 50 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 80 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 120 km/h.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu Seat Arona w mieście Zurych?

Zurych, Szwajcaria - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Maj?

Jeśli interesuje Cię Zurych, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu Maj wynosi tam 13 °C, a opady 123 mm.

Czy pogoda w mieście Zurych jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Zurich?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 13 °C i opady w granicach 123 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Zurych.

samochody w: Zurych – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Zurych – ceny odświeżają się codziennie.

samochody w: Zurych – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Zurych – dostępnych jest 85 operatorów (dane na maja 2024.

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Zurych?

W zależności od kraju minimalny wiek kierowcy może być inny (dotyczy to również: Zurych). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Żeby wypożyczyć samochód za granicą, musisz zazwyczaj mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z regulaminem wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Zurych: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Zurych: wszyscy kierowcy muszą posiadać ważne pełne prawo jazdy podczas wynajmu samochodu w tym miejscu. Jeśli prawo jazdy jest napisane w innym języku niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka otrzymania grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zaleca się dodatkowe sprawdzenie tej kwestii w wypożyczalni, w której dokonywana jest rezerwacja.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Zurych – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Rezerwacja samochodu za pośrednictwem momondo pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo zapewnia szeroki wybór opcji i samochodów, ponieważ przeszukujemy tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby umożliwić Ci dokonanie najlepszego wyboru podczas podróży.

Zurych – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

momondo ułatwia znalezienie doskonale dopasowanej oferty wynajmu samochodu, umożliwiając Ci zawężenie wyszukiwania za pomocą licznych opcji filtrowania. Możesz zawęzić swój wybór, ustalając cenę, typ samochodu, lokalizację i inne czynniki.

Zurych – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, możesz wyszukać wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie, korzystając z filtrów na momondo.

Zurych – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Dogodne zasady tankowania to jedna z opcji dostępnych podczas wyszukiwania samochodów na momondo pozwalająca na wyświetlenie tylko interesujących Cię wyników.

Zurych – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, momondo pokazuje oferty z usługą dokładnego czyszczenia wypożyczanych samochodów.

Zurych – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Brak limitu kilometrów to jedna z opcji, którą można wybrać, szukając samochodu do wynajęcia na momondo.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Zurych)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
sob. 25.5
Południe
sob. 1.6
Południe
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Zurych – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Często wypożyczane rodzaje aut w Zurychu