Wypożyczalnie samochodów Dollar w mieście Zurych

Zurych – znajdź i porównuj oferty wypożyczalni samochodów Dollar

Zurych, Szwajcaria
25 paź — 1 lis
Zwrot w miejscu odbioru
Zurych, Szwajcaria
pon 25.10
Południe
pon 1.11
Południe
Wiek kierowcy:

Zurych – wypożyczalnie samochodów Dollar

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące wszystkich wypożyczalni samochodów Dollar w mieście Zurych, takie jak adres, numer telefonu czy opinie.
5 lokalizacji
Opis

Czystość

9,4

Komfort

9,2

Ogólnie

8,7

Odbiór/Zwrot

8,5

Jakość a cena

8,5

Zurych – informacje dotyczące wypożyczalni samochodów Dollar

 • Czy wynajem samochodu z Dollar w mieście Zurych podczas COVID-19 jest bezpieczny?

  Usprawnione metody utrzymywania czystości jak dezynfekcja wnętrz i elementów zewnętrznych samochodów w ofercie Dollar to tylko niektóre z kroków podjętych w trakcie pandemii COVID-19. Aby zapewnić klientom i pracownikom w mieście Zurych bezpieczeństwo, firma Dollar wprowadziła również dodatkowe zasady, jak np:
  • Częstsze czyszczenie w autobusach wahadłowych

 • Ile kosztuje wynajem samochodu z Dollar w mieście Zurych, jeżeli interesuje mnie Listopad?

  Zurych – wynajem samochodu z Dollar na Listopad kosztuje ok. 255 zł za dzień. Niektórzy z naszych użytkowników znaleźli jednak rok temu (Listopad) ceny już od 108 zł za dzień z wypożyczalni Dollar, więc może i w tym roku będzie to możliwe. Jeżeli chcesz wynająć samochód w mieście Zurych na kolejny tydzień, średni koszt z Dollar to ok. 1 785 zł.

 • Czy Dollar ma wypożyczalnię na lotnisku Lotnisko Zurych?

  Obecnie Dollar oferuje 1 wypożyczalnię na lotnisku Lotnisko Zurych:
  Zurich Ap.

 • Zurych – czy Dollar oferuje opcję bezpłatnego anulowania rezerwacji samochodu?

  Opcja bezpłatnego anulowania rezerwacji samochodów na wynajem z Dollar w mieście Zurych jest dostępna. Należy jednak pamiętać, że w przypadku anulowania w ostatniej chwili może zostać naliczona opłata. Kliknij tutaj, aby zobaczyć listę numerów telefonu w sekcji lokalizacji, pod którymi dowiesz się więcej na temat zasad dotyczących anulowania rezerwacji samochodu z Dollar.

 • Zurych – jaki jest najbardziej popularny samochód na wynajem z Dollar na Listopad?

  Najbardziej popularny typ samochodów na wynajem z Dollar w mieście Zurych to Mini (dla podróżnych, których interesuje wynajem na Listopad). Średnia cena wypożyczenia auta w opcji Mini z Dollar kosztuje ok. 188 zł za dzień, podczas gdy najniższa znaleziona cena za dzień w miesiącu Listopad to 80 zł.

 • Zurych – jaki typ samochodu oferowany przez Dollar jest najtańszy?

  Najtańszy typ samochodu w ofercie Dollar w mieście Zurych to Mini, w cenie ok. 188 zł za dzień. 188 zł za dzień to o 38% mniej niż w przypadku najdroższego samochodu w Dollar, co pozwala zaoszczędzić. 32% użytkowników momondo, którzy wypożyczyli samochód w mieście Zurych z Dollar, wybrało właśnie opcję Mini.

 • Ile wypożyczalni samochodów Dollar jest w mieście Zurych?

  Wypożyczalnia pod adresem Zurich Ap to najbardziej popularna lokalizacja Dollar z 5 dostępnych w mieście Zurych. Zgodnie z danymi naszych użytkowników w ciągu ostatnich 12 miesięcy 51% użytkowników, którzy wypożyczyli samochód z Dollar, zdecydowało się na wybór tej lokalizacji – Zurich Ap.


Wynajmij samochód z innych wypożyczalni w mieście Zurych

Nie możesz znaleźć wyszukiwanej oferty Dollar? Porównaj oferty wynajmu samochodów innych popularnych wypożyczalni w mieście Zurych