Tani wynajem aut Luqa, Malta

Luqa, Malta – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Luqa, Malta
4 sie — 11 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Luqa, Malta
śr 4.8
Południe
śr 11.8
Południe
Wiek kierowcy:

Luqa, Malta – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

34 zł/dzień

15 wrz – 22 wrz
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
AbbyCar Car Rentals

79 zł/dzień

15 wrz – 22 wrz
Chevrolet Sonic Sedan

Luqa, Malta oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

38 zł - 118 zł

Wszystkie typy samochodów

69 zł - 242 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Luqa, Malta wynosi 69 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 45%, zaczynającymi się już od 38 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 53% tańszy niższe od średnich cen w mieście Luqa. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Luqa zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Luqa, Malta wynosi 152 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 50%, zaczynającymi się już od 77 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 5% droższe niższe od średnich cen w mieście Luqa. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Luqa zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Luqa, Malta wynosi 240 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 36%, zaczynającymi się już od 155 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 40% droższe niższe od średnich cen w mieście Luqa. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Luqa zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Luqa, Malta wynosi 84 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 20%, zaczynającymi się już od 68 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 43% tańszy niższe od średnich cen w mieście Luqa. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Luqa zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Luqa, Malta wynosi 190 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 18%, zaczynającymi się już od 157 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 24% droższe niższe od średnich cen w mieście Luqa. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Luqa zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Luqa, Malta wynosi 97 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 35%, zaczynającymi się już od 64 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 33% tańszy niższe od średnich cen w mieście Luqa. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Luqa zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Kabriolet) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

34 zł/dzień

15 wrz – 22 wrz
Chevrolet Sonic Sedan
Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

36 zł/dzień

15 wrz – 22 wrz
Citroen C2
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

48 zł/dzień

11 wrz – 25 wrz
Chevrolet Sonic Sedan

Wypożyczalnie samochodów Luqa

Luqa, Malta - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

6,0

Komfort

6,0

Ogólnie

6,0

Odbiór/Zwrot

6,0

Jakość a cena

6,0
1 lokalizacja
Opis

Czystość

6,0

Komfort

6,4

Ogólnie

6,0

Odbiór/Zwrot

5,2

Jakość a cena

6,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

3,3

Komfort

2,6

Ogólnie

4,0

Odbiór/Zwrot

4,0

Jakość a cena

4,6
1 lokalizacja
Opis

Czystość

4,0

Komfort

3,0

Ogólnie

3,0

Odbiór/Zwrot

3,0

Jakość a cena

3,6
3 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
1 lokalizacja

Luqa, Malta — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Luqa Malta Intl

Wynajem samochodów Luqa

W tym miesiącu 1 462 użytkowników momondo szukało wynajmu samochodu w mieście Luqa.

Luqa – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wpożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości aut. Jeśli Twój kierunek podróży to Luqa, pamiętaj o tym, że wypożyczalnie w tym miejscu zaostrzyły przepisy dotyczące czyszczenia pojazdów, by zapewnić wynajmującym jak największe bezpieczeństwo. Wypożyczalnie samochodów, które przeprowadzają dokładne czyszczenie aut, to Europcar, Thrifty i Budget. Zapoznaj się z informacjami o każdej z dostępnych opcji. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Luqa, Malta - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu sierpień?

51 zł to cena weekendowego wypożyczenia samochodu (sierpień) w mieście Luqa. Najtańsze oferty wynajmu zaczynają się od 32 zł. Wydłużenie wynajmu na siedem dni zmienia zakres cen na od ok. 17 zł do 60 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Luqa?

Najniższe ceny za dzień wynajmu oferuje zwykle ADDCAR RENTAL . Wynajem auta w mieście Luqa kosztuje średnio 49 zł za dzień. Najtańsza oferta znaleziona w ich wypożyczalni w mieście wynosi 20 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

W większości przypadków wypożyczalnie nie pobierają opłaty za odwołanie wynajmu samochodu. Na momondo łatwo sprawdzisz, czy wybrana wypożyczalnia samochodów w mieście Luqa oferuje darmową rezygnację z wynajmu auta.

Luqa – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu sierpień?

Wypożyczenie kabrioletu to najlepszy sposób na zwiedzanie miast takich jak Luqa (szczególnie w pogodę, jaką gwarantuje sierpień!). Prawdopodobieństwo deszczu lub niskich temperatur jest wtedy o wiele niższe, bo sierpień w tym mieście cechują średnie temperatury w wysokości 24 °C, a średnie opady wynoszą 30 mm. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 131 zł dziennie w mieście Luqa.

Ile wypożyczalni ma Hertz na terenie miasta Luqa?

W mieście Luqa, Malta najwięcej punktów wynajmu samochodów ma Hertz (2 wypożyczalnie). Użytkownicy momondo, szukający samochodów na wynajem w Hertz Luqa, Malta, zwykle znajdują oferty za 97 zł/dzień.

Luqa, Malta – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Limit prędkości podczas jazdy po mieście Luqa to 45 km/h. Ograniczenie te może obowiązywać także w okolicznych miastach i miejscowościach. Limit prędkości poza miastem wynosi 80 km/h, a po autostradach można poruszać się z prędkością 80 km/h. Pamiętaj jednak, by zwracać uwagę na znaki drogowe – w niektórych obszarach ograniczenia prędkości mogą się różnić.

Luqa, Malta - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu lipiec?

Podróżujący do miasta Luqa w takim miesiącu jak lipiec mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 26 °C i opadów rzędu 10 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

lipiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Luqa – lipiec należy do miesięcy, w których panują wysokie temperatury, a prawdopodobieństwo wystąpienia opadów jest niewielkie, w związku z czym momondo poleca wynajem samochodu typu kabriolet, aby w pełni wykorzystać tę korzystną pogodę.


Samochody w innych miastach - Malta


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Luqa

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Luqa

– sprawdź więcej wypożyczalni samochodów

– sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Aguadilla, Gibraltar czy Oranjestad

Zacznij planować swoją podróż do: Luqa