Tani wynajem aut Luqa, Malta

Luqa, Malta – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Luqa, Malta
14 gru — 21 gru
Zwrot w miejscu odbioru
Luqa, Malta
wt 14.12
Południe
wt 21.12
Południe
Wiek kierowcy:

Luqa, Malta – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
AbbyCar Car Rentals

47 zł/dzień

30 gru – 6 sty
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Equinox
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
ADDCAR RENTAL

74 zł/dzień

29 sty – 5 lut
Chevrolet Equinox
Audi A3
lub podobny (Średnia)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Amaze Car Rental

48 zł/dzień

29 sty – 5 lut
Audi A3
Mini Hatch
lub podobny (Kabriolet)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
Malta First Car Hire

54 zł/dzień

30 gru – 4 sty
Mini Hatch
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

31 zł/dzień

23 gru – 26 gru
Chevrolet Sonic Sedan

Luqa, Malta oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

40 zł - 123 zł

Wszystkie typy samochodów

73 zł - 253 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Luqa, Malta wynosi 72 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 45%, zaczynającymi się już od 40 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 53% tańszy niższe od średnich cen w mieście Luqa. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Luqa zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Luqa, Malta wynosi 159 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 50%, zaczynającymi się już od 81 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 5% droższe niższe od średnich cen w mieście Luqa. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Luqa zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Luqa, Malta wynosi 252 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 36%, zaczynającymi się już od 163 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 40% droższe niższe od średnich cen w mieście Luqa. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Luqa zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Luqa, Malta wynosi 87 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 20%, zaczynającymi się już od 71 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 43% tańszy niższe od średnich cen w mieście Luqa. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Luqa zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Luqa, Malta wynosi 198 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 18%, zaczynającymi się już od 164 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 24% droższe niższe od średnich cen w mieście Luqa. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Luqa zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Luqa, Malta wynosi 102 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 35%, zaczynającymi się już od 67 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 33% tańszy niższe od średnich cen w mieście Luqa. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Luqa zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Kabriolet) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
ADDCAR RENTAL

30 zł/dzień

29 sty – 5 lut
Kia Rio Hatchback
Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
GREEN MOTION

31 zł/dzień

10 sty – 14 sty
Citroen C2
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

31 zł/dzień

23 gru – 26 gru
Chevrolet Sonic Sedan

Wypożyczalnie samochodów Luqa

Luqa, Malta - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

6,0

Komfort

6,0

Ogólnie

6,0

Odbiór/Zwrot

6,0

Jakość a cena

6,0
1 lokalizacja
Opis

Czystość

5,6

Komfort

6,3

Ogólnie

5,3

Odbiór/Zwrot

5,0

Jakość a cena

6,0
1 lokalizacja
Opis

Czystość

4,5

Komfort

4,0

Ogólnie

4,0

Odbiór/Zwrot

4,0

Jakość a cena

4,5
2 lokalizacji
Opis

Czystość

3,3

Komfort

2,6

Ogólnie

4,0

Odbiór/Zwrot

4,0

Jakość a cena

4,6
3 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
1 lokalizacja

Luqa, Malta — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Luqa Malta Intl

Wynajem samochodów Luqa

W tym miesiącu 3 691 użytkowników momondo szukało wynajmu samochodu w mieście Luqa.

Luqa – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wpożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości aut. Jeśli Twój kierunek podróży to Luqa, pamiętaj o tym, że wypożyczalnie w tym miejscu zaostrzyły przepisy dotyczące czyszczenia pojazdów, by zapewnić wynajmującym jak największe bezpieczeństwo. Wypożyczalnie samochodów, które przeprowadzają dokładne czyszczenie aut, to Europcar, Thrifty i Budget. Zapoznaj się z informacjami o każdej z dostępnych opcji. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Luqa, Malta - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Styczeń?

53 zł to cena weekendowego wypożyczenia samochodu (Styczeń) w mieście Luqa. Najtańsze oferty wynajmu zaczynają się od 33 zł. Wydłużenie wynajmu na siedem dni zmienia zakres cen na od ok. 17 zł do 62 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Luqa?

Najniższe ceny za dzień wynajmu oferuje zwykle ADDCAR RENTAL . Wynajem auta w mieście Luqa kosztuje średnio 51 zł za dzień. Najtańsza oferta znaleziona w ich wypożyczalni w mieście wynosi 21 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

W większości przypadków wypożyczalnie nie pobierają opłaty za odwołanie wynajmu samochodu. Na momondo łatwo sprawdzisz, czy wybrana wypożyczalnia samochodów w mieście Luqa oferuje darmową rezygnację z wynajmu auta.

Luqa – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Styczeń?

Ze średnimi temperaturami wynoszącymi 13 °C oraz opadami w okolicach 60 mm, Styczeń to miesiąc, w którym warto rozważyć wynajem samochodu klasy standard, podróżując do miasta Luqa. Auta klasy standard dobrze radzą sobie z przypadającymi na ten czas dużymi wahaniami temperatur i opadami, dlatego ich wynajem cieszy się dużą popularnością wśród osób wybierających ten kierunek podróży. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 139 zł dziennie w mieście Luqa.

Ile wypożyczalni ma Hertz na terenie miasta Luqa?

W mieście Luqa, Malta najwięcej punktów wynajmu samochodów ma Hertz (2 wypożyczalnie). Użytkownicy momondo, szukający samochodów na wynajem w Hertz Luqa, Malta, zwykle znajdują oferty za 101 zł/dzień.

Luqa, Malta – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Limit prędkości podczas jazdy po mieście Luqa to 45 km/h. Ograniczenie te może obowiązywać także w okolicznych miastach i miejscowościach. Limit prędkości poza miastem wynosi 80 km/h, a po autostradach można poruszać się z prędkością 80 km/h. Pamiętaj jednak, by zwracać uwagę na znaki drogowe – w niektórych obszarach ograniczenia prędkości mogą się różnić.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Luqa?

Hyundai i10 to najbardziej popularny model samochodu wypożyczany w mieście Luqa przez użytkowników momondo. Popularnością cieszy się również Fiat Panda. Nasi użytkownicy zazwyczaj znajdują oferty wypożyczenia Hyundai i10 w mieście Luqa za 58 zł za dzień, jednak czasami sięgają one nawet 1 zł za dzień. Wypożyczenie Fiat Panda kosztuje zazwyczaj ok. 66 zł za dzień w mieście Luqa, jednak zdarzają się okazje nawet za 1 zł za dzień.

Luqa, Malta - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Grudzień?

Podróżujący do miasta Luqa w takim miesiącu jak Grudzień mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 14 °C i opadów rzędu 110 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

Grudzień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Luqa – Grudzień to czas, kiedy panujące warunki atmosferyczne nie wpływają na decyzję o wynajęciu poszczególnych typów pojazdów. Z naszych danych wynika, że użytkownicy momondo często wyszukują konkretnych modeli samochodów, starając się znaleźć idealny samochód na wynajem w mieście Luqa. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Luqa i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Hyundai i10, Fiat Panda i Hyundai Accent.


Samochody w innych miastach - Malta


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Luqa

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Luqa

– sprawdź więcej wypożyczalni samochodów

– sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Aguadilla, Oranjestad czy Pointe-à-Pitre

Zacznij planować swoją podróż do: Luqa