Loty Europa Polska Kraków Frankfurt nad Menem - Kraków

Loty Frankfurt nad Menem-Kraków

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Frankfurt nad Menem - Kraków

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Frankfurt nad Menem - Kraków, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
FRA
12:05
Lotnisko Frankfurt nad Menem
1h 35min
13:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
KRK
14:05
Lotnisko Kraków Balice
1h 35min
15:40
FRA
Lotnisko Frankfurt nad Menem
103 PLN
Ryanair
Ryanair
FRA
12:05
Lotnisko Frankfurt nad Menem
1h 35min
13:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
KRK
14:05
Lotnisko Kraków Balice
1h 35min
15:40
FRA
Lotnisko Frankfurt nad Menem
103 PLN
Ryanair
Ryanair
FRA
12:05
Lotnisko Frankfurt nad Menem
1h 35min
13:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
KRK
14:05
Lotnisko Kraków Balice
1h 35min
15:40
FRA
Lotnisko Frankfurt nad Menem
115 PLN
Lufthansa
Lufthansa
FRA
11:45
Lotnisko Frankfurt nad Menem
1h 30min
13:15
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Lufthansa
KRK
14:05
Lotnisko Kraków Balice
1h 35min
15:40
FRA
Lotnisko Frankfurt nad Menem
375 PLN
Lufthansa
Lufthansa
FRA
11:45
Lotnisko Frankfurt nad Menem
1h 30min
13:15
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Lufthansa
KRK
14:05
Lotnisko Kraków Balice
1h 35min
15:40
FRA
Lotnisko Frankfurt nad Menem
375 PLN
Ryanair
Ryanair
FRA
12:05
Lotnisko Frankfurt nad Menem
1h 35min
13:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
KRK
14:05
Lotnisko Kraków Balice
1h 35min
15:40
FRA
Lotnisko Frankfurt nad Menem
103 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Frankfurt nad Menem-Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOT
styczeń
Najtańsza pora roku na lot Frankfurt nad Menem - Kraków to styczeń. Najdroższa pora to czerwiec.
NAJTAŃSZY DZIEŃ NA LOT
środa
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.
NAJTAŃSZY CZAS NA LOT
w południe
Loty Frankfurt nad Menem - Kraków są około 149% droższe wieczorem niż w południe.
NAJTAŃSZA LINIA LOTNICZA
Wizz Air
Wizz Air, Ryanair i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Frankfurt nad Menem-Kraków.
NAJTAŃSZA TRASA
Frankfurt nad Menem - Kraków Balice
Wybierz trasę Frankfurt nad Menem - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Frankfurt nad Menem - Kraków.
NAJLEPSZY CZAS NA REZERWACJĘ
59 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Frankfurt nad Menem - Kraków to 59 dni przed wylotem.
60
Days before departure
0

Informacje o trasie Frankfurt nad Menem – Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Frankfurt nad Menem-Kraków
Najkrótszy czas lotu
1 godz. 30 min
Najszybszy lot Frankfurt nad Menem-Kraków zajmuje 1 godz. 30 min.
Loty bezpośrednie
Codziennie
Bezpośrednie loty Frankfurt nad Menem-Kraków każdego dnia.
Lotniska - Kraków
1 lotnisko
W pobliżu miasta Kraków znajduje się 1 lotnisko: Kraków Balice (KRK).

Porównanie cen w miastach Frankfurt nad Menem i Kraków

Porównaj koszt codziennych zakupów (Frankfurt nad Menem i Kraków)
Jedzenie
Niedroga restauracja
43,31 PLN
Frankfurt nad Menem
22 PLN
Kraków
fast food
Danie w McDonald's
34,65 PLN
Frankfurt nad Menem
20 PLN
Kraków
Napój
0,33 l
10,28 PLN
Frankfurt nad Menem
4 PLN
Kraków
Kawa
Cappuccino
11,80 PLN
Frankfurt nad Menem
8 PLN
Kraków
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
12,13 PLN
Frankfurt nad Menem
4 PLN
Kraków

Frankfurt nad Menem - loty do:

  • Kraków Balice
  • Polska
  • Europa

Kraków - loty z:

*Ceny lotów do miasta Kraków to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Kraków Frankfurt nad Menem - Kraków