Loty Europa Polska Gdańsk Stavanger - Gdańsk

Tanie loty Stavanger - Gdańsk

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Stavanger - Gdańsk

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Stavanger - Gdańsk, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Wizz Air
Wizz Air
04 mar
13:35
SVG
Lotnisko Stavanger Sola
1h 35min
GDN
15:10
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
08 mar
07:10
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
SVG
09:00
Lotnisko Stavanger Sola
212 zł
Wizz Air
Wizz Air
26 gru
14:30
SVG
Lotnisko Stavanger Sola
1h 35min
GDN
16:05
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
31 gru
07:10
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
SVG
09:00
Lotnisko Stavanger Sola
394 zł
Wizz Air
Wizz Air
26 gru
14:30
SVG
Lotnisko Stavanger Sola
1h 35min
GDN
16:05
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
31 gru
07:10
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
SVG
09:00
Lotnisko Stavanger Sola
429 zł
Wizz Air
Wizz Air
04 mar
13:35
SVG
Lotnisko Stavanger Sola
1h 35min
GDN
15:10
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
08 mar
07:10
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
SVG
09:00
Lotnisko Stavanger Sola
212 zł
Wizz Air
Wizz Air
26 gru
14:30
SVG
Lotnisko Stavanger Sola
1h 35min
GDN
16:05
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
31 gru
07:10
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
SVG
09:00
Lotnisko Stavanger Sola
394 zł
Wizz Air
Wizz Air
26 gru
14:30
SVG
Lotnisko Stavanger Sola
1h 35min
GDN
16:05
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
31 gru
07:10
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
SVG
09:00
Lotnisko Stavanger Sola
429 zł

Jak znaleźć najtańsze loty Stavanger-Gdańsk?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
styczeń
Najtańsza pora roku na lot Stavanger - Gdańsk to styczeń. Najdroższa pora to lipiec.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
poniedziałek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Gdańsk?
w południe
Loty Stavanger - Gdańsk są około 56% droższe rano niż w południe.
Które połączenie jest najtańsze?
Stavanger Sola - Gdańsk Rębiechowo
Wybierz trasę Stavanger Sola - Gdańsk Rębiechowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Stavanger - Gdańsk.
SVG
Stavanger Sola
GDN
Gdańsk Rębiechowo
Kiedy najtaniej polecę do miasta Gdańsk?
60 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Stavanger - Gdańsk to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Gdańsk-Stavanger

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Stavanger-Gdańsk
Najkrótszy czas lotu 1 godz. 35 min Najszybszy lot Stavanger-Gdańsk zajmuje 1 godz. 35 min.
Loty bezpośrednie Wt, Śr, Cz, So i Nd Bezpośrednie loty Stavanger-Gdańsk – wtorek, środa, czwartek, sobota i niedziela. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to Wizz Air..
Lotniska - Gdańsk 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Gdańsk: Gdańsk Rębiechowo (GDN)

Alternatywne trasy Stavanger-Gdańsk

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Bergen - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
1h 45min
Najniższa cena
139 zł

Stavanger - loty do:

Gdańsk - loty z:

*Ceny lotów do: Gdańsk to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Gdańsk Stavanger - Gdańsk