Znajdź tanie loty do Kraków od 143 zł

1 dorosły
0 szt. bagażu
Z?
Do?
ndz. 3.12
ndz. 10.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o lotach do Kraków

Informacje o cenach lotów do Kraków, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

143 zł

Najlepsza cena w obie strony

700 zł

Najkrótszy czas lotu

0h 55min

Obsługiwany przez

4 linie lotnicze
Najlepsza cena za lot Polska – Kraków w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 143 zł (Warszawa Chopina – Kraków Balice).
Najlepsza cena za lot Polska – Kraków w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 700 zł (Warszawa Chopina – Kraków Balice).
Najkrótszy lot Polska – Kraków trwa 0h 55min (Warszawa Chopina – Kraków Balice).
Kraków – loty do tego miejsca wykonywane są przez 4 linie lotnicze i są to KLM, LOT oraz Ryanair.

Kraków – informacje i trendy dotyczące lotów

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi lotu do miasta Kraków, aby jak najlepiej zaplanować podróż.

W którym miesiącu polecę do miasta Kraków najtaniej?

Jeśli nie możesz zaplanować podróży na Luty, Maj to miesiąc, w którym także możesz znaleźć tanie loty Polska - Kraków. Ceny znaleziony na momondo wynoszą wtedy średnio 279 zł.

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Kraków?

Najlepszą ofertą znalezioną na momondo w ciągu ostatnich dwóch tygodni był lot Norymberga – Kraków w cenie 76 zł. To 83% taniej niż większość ofert lotów do miasta Kraków. Aby znaleźć najlepsze ceny dla Twojego regionu, skorzystaj z Przewodnika po cenach lotów.
Zobacz ceny z:

W który dzień tygodnia loty do miasta Kraków są najtańsze?

Jak długo trwa lot do miasta Kraków?

Średni czas trwania lotu na trasie Polska – Kraków zależy od tego, na które lotnisko przylatujesz i z którego wylatujesz. Podróż na trasie Warszawa Chopina – Kraków Balice trwa średnio 55min, podczas gdy lot na trasie Gdańsk Rębiechowo – Kraków Balice trwa średnio 1h 15min. Kraków Balice jest najpopularniejszym lotniskiem w regionie Kraków.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Kraków?

Najtańsze loty do miasta Kraków podróżni rezerwują na 57 dni przed planowanym odlotem. W tym czasie ceny lotów wynoszą ok. 313 zł.

Najtańsze loty do miasta Kraków

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Kraków
Lotnisko Warszawa Chopina
Kraków

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Kraków

Szymany (SZY) - Kraków (KRK)

Ceny lotów Warszawa - Kraków są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Szymany Olsztyn-Mazury na Kraków Balice. Średnia cena wynosi 179 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - KRAKÓWLuty14% tańszyLoty Lotnisko Warszawa Chopina - Kraków kosztują średnio 271 zł w miesiącu Luty
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - KRAKÓWKwiecień12% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Warszawa Chopina - Kraków to 354 zł w miesiącu Kwiecień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - KRAKÓWLuty643% więcej wyszukiwańW miesiącu Luty najwięcej osób korzystających z momondo szukało lotów Lotnisko Warszawa Chopina – Kraków.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące lotów do Kraków

Wycieczka do kulturalnej stolicy Polski poszerza horyzonty i niesie ze sobą wiele wspaniałej rozrywki! W mieście zabytków, muzeów, teatrów i galerii zawsze znajdziesz ciekawy pomysł na spędzenie wolnego czasu.

Najlepszy moment na lot do Krakowa to wiosna, lato lub wczesna jesień. Ciepła, słoneczna pogoda daje Ci pełną swobodę w organizacji wycieczki: możesz na przykład połączyć wyprawę na Kopiec Piłsudskiego ze zwiedzaniem ZOO, przejść wzdłuż brzegu Wisły z Wawelu na Kazimierz, a aktywny dzień zakończyć piknikiem na Błoniach.

Dużą atrakcją turystyczną jest majowa Noc Muzeów. W ramach festiwalu bezpłatnie zwiedzisz wiele zabytków Krakowa. Wrześniowy weekend w Krakowie będzie szczególnie udany: miasto oczekuje na powrót studentów, więc ruch na ulicach jest nieco mniejszy, a parki okrywają się barwami złotej polskiej jesieni.

Październik i listopad często przebiegają pod znakiem słoty i silnego wiatru – jeśli chcesz zwiedzać Kraków pieszo, zabierz ze sobą parasol i przeciwdeszczową kurtkę. Gród Kraka odzyskuje swój urok pod koniec roku. Tradycyjny jarmark bożonarodzeniowy i wystawa szopek na Rynku Głównym wypełniają miasto ciepłem i świąteczną magią.

Czy w pobliżu miasta Kraków znajdują się inne lotniska?

Jeśli wybierasz się do miasta Kraków i szukasz alternatywnego lotniska, rozważ Lotnisko Katowice-Pyrzowice lub Lotnisko Rzeszów Jasionka.

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Kraków?

Ze średnimi cenami za osobę wynoszącymi 381 zł, Lotnisko Katowice-Pyrzowice jest najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Kraków. Należy pamiętać, że ceny te zależą również od miejsca wylotu. Przewodnik po cenach lotów momondo pomoże Ci w znalezieniu najlepszych ofert.

loty do: Lotnisko Kraków Balice – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

loty do: Lotnisko Kraków Balice – ceny są odświeżane codziennie.

loty do: Lotnisko Kraków Balice – ile stron przeszukuje momondo?

loty do: Lotnisko Kraków Balice – liczba dostępnych operatorów to 20 (dane na listopada 2023).

Ile trzeba mieć lat, aby lecieć samolotem do: Lotnisko Kraków Balice?

Minimalny wiek, w jakim dziecko może samodzielnie lecieć samolotem wynosi pięć lat, jednak linie lotnicze, które oferują usługę asysty dla osób niepełnoletnich podróżujących bez opieki, mogą mieć w tym zakresie własne ograniczenia związane m.in. z długością i godziną lotu oraz przesiadkami. Zawsze zalecamy skontaktowanie się w tej kwestii z liniami lotniczymi, w których zarezerwowano lot do miejsca docelowego (Lotnisko Kraków Balice).

Jaki dokument potwierdzający tożsamość lub inne dokumenty są wymagane, aby wlecieć do kraju: Lotnisko Kraków Balice?

Dokumenty podróżne i zdrowotne wymagane na podróż (Lotnisko Kraków Balice) mogą się różnić w zależności od planów podróży i osobistych okoliczności. Co do zasady należy mieć przy sobie kilka dokumentów, w tym dowód tożsamości lub prawo jazdy oraz paszport ważny przez sześć miesięcy od planowanej daty przyjazdu (Lotnisko Kraków Balice). Zalecamy skontaktowanie się w tej kwestii z liniami lotniczymi lub inną zaufaną jednostką, taką jak IATA.


Kraków — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Kraków znalezione na momondo.
Kilka linii lotniczych
21 gru
WAW14:20Warszawa Chopina
8h 50min
1 przesiadka
KRK23:10Kraków Balice
23 gru
KRK18:15Kraków Balice
0h 55min
WAW19:10Warszawa Chopina
Kilka linii lotniczych
23 gru
WAW21:25Warszawa Chopina
19h 50min
2 przesiadki
KRK17:15Kraków Balice
26 gru
KRK05:40Kraków Balice
0h 55min
WAW06:35Warszawa Chopina
Kilka linii lotniczych
8 gru
WAW19:55Warszawa Chopina
0h 55min
KRK20:50Kraków Balice
10 gru
KRK18:50Kraków Balice
15h 00min
1 przesiadka
WAW09:50Warszawa Chopina
Kilka linii lotniczych
21 gru
WAW17:30Warszawa Chopina
20h 50min
2 przesiadki
KRK14:20Kraków Balice
23 gru
KRK05:40Kraków Balice
0h 55min
WAW06:35Warszawa Chopina
Wizz Air
14 gru
WAW06:05Warszawa Chopina
12h 10min
1 przesiadka
KRK18:15Kraków Balice
17 gru
KRK18:50Kraków Balice
15h 00min
1 przesiadka
WAW09:50Warszawa Chopina
Kilka linii lotniczych
8 gru
GDN15:20Gdańsk Rębiechowo
7h 50min
1 przesiadka
KRK23:10Kraków Balice
10 gru
KRK20:10Kraków Balice
28h 30min
2 przesiadki
GDN00:40Gdańsk Rębiechowo

Kraków – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez LOT i Ryanair.
LOT
19 gru
WAW16:35Warszawa Chopina
0h 55min
KRK17:30Kraków Balice
Ryanair
12 sty
GDN14:15Gdańsk Rębiechowo
1h 20min
KRK15:35Kraków Balice
LOT
5 sty
WAW10:30Warszawa Chopina
0h 55min
KRK11:25Kraków Balice

Kraków – jak się poruszać?

System komunikacji miejskiej Krakowa wychodzi naprzeciw potrzebom turystów. Siatka połączeń jest dobrze skomunikowana, a autobusy i tramwaje kursują często i punktualnie. Dzięki temu wygodnie dotrzesz do każdego punktu w mieście, w tym do wielu atrakcyjnych turystycznie miejsc oddalonych od centrum, takich jak Kopiec Kościuszki, ZOO w Lesie Wolskim czy opactwo w Tyńcu.

Autobusy w Krakowie kursują także nocą; linie nocne oznaczone są numerami z początkową cyfrą 9. Bilety komunikacji miejskiej w Krakowie kupisz w kioskach, stacjonarnych kasach biletowych, automatach na przystankach lub automatach mobilnych, montowanych wewnątrz pojazdów. Do dyspozycji masz bilety jednorazowe lub czasowe: od minutowych po dobowe i kilkudniowe. Jeśli weekend w Krakowie spędzasz z rodziną, możesz skorzystać także ze specjalnego biletu rodzinnego, ważnego w soboty i niedziele.

Taksówki w Krakowie cieszą się dużą popularnością wśród zwiedzających i mieszkańców miasta. Postoje zlokalizowane są w wielu ważnych punktach komunikacyjnych i turystycznych. Kurs zamówisz także przez telefon lub aplikacje na smartfona. Pamiętaj jednak, by korzystać z usług licencjonowanych przewoźników, z pojazdami oznaczonymi herbem miasta i hologramem z numerem licencji – w ten sposób unikniesz nieuczciwego zawyżania opłat za przejazd.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert lotów do miasta Kraków?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu do miasta Kraków.

Czy znajdę loty do miasta Kraków na momondo z elastycznymi zasadami rezerwacji?

momondo umożliwia wyświetlenie tylko tych lotów do miasta Kraków, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

W jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć loty do miasta Kraków?

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu do miasta Kraków.

Nie chcę w tym momencie rezerwować lotu (Kraków). Czy momondo może mnie powiadomić o zmianie ceny?

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu do miasta Kraków, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Kraków) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Kraków)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.