Loty Azja Malezja Kuala Lumpur

Kuala Lumpur – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Waszyngton (WAS)
Kuala Lumpur (KUL)
pt. 07.05.
pt. 14.05.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Kuala Lumpur

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Kuala Lumpur
Warszawa
Lotnisko Kuala Lumpur

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Kuala Lumpur

Warszawa (WAW) - Lotnisko Kuala Lumpur (KUL)

Ceny lotów Warszawa - Kuala Lumpur są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Kuala Lumpur. Średnia cena wynosi 2 458 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - KUALA LUMPURpaździernik11% tańszyLoty Warszawa - Kuala Lumpur kosztują średnio 2 186 zł w miesiącu październik
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - KUALA LUMPURgrudzień26% droższyŚrednia cena za lot Warszawa - Kuala Lumpur to 3 095 zł w miesiącu grudzień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - KUALA LUMPURluty593% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa - Kuala Lumpur w miesiącu luty

Kuala Lumpur — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Kuala Lumpur?

Najlepszą ofertą znalezioną na momondo w ciągu ostatnich dwóch tygodni był lot Kuching – Kuala Lumpur w cenie 91 zł. To 10% taniej niż większość ofert lotów do miasta Kuala Lumpur. Aby znaleźć najlepsze ceny dla Twojego regionu, skorzystaj z Przewodnika po cenach lotów.

W którym miesiącu polecę do miasta Kuala Lumpur najtaniej?

Zazwyczaj październik to miesiąc, w którym można najtaniej polecieć na trasie Polska - Kuala Lumpur. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 2 186 zł. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na październik, wrzesień to miesiąc, w którym także możesz znaleźć tanie loty Polska - Kuala Lumpur. Ceny znaleziony na momondo wynoszą wtedy średnio 2 232 zł.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Kuala Lumpur?

Najlepiej rezerwować lot Kuala Lumpur – Polska z 37-dniowym wyprzedzeniem, kiedy ceny wynoszą ok. 2 459 zł.

W który dzień tygodnia loty do miasta Kuala Lumpur są najtańsze?

Najtańszym dniem na lot Polska - Kuala Lumpur jest wtorek – ceny lotów zaczynają się wtedy od 2 197 zł. Dniem tygodnia, kiedy ceny wylotu są wyższe niż zazwyczaj, jest piątek. Według naszych danych średnia cena biletu lotniczego do miasta Kuala Lumpur wynosi wtedy 2 577 zł.

O jakiej porze dnia loty do miasta Kuala Lumpur są najtańsze?

Nasze najnowsze dane pokazują, że wieczorem to najtańsza pora dnia na lot do miasta Kuala Lumpur. Ceny lotów Polska – Kuala Lumpur o tej porze dnia zaczynają się już od 2 301 zł. Po południu to popularna pora dnia na loty do miasta Kuala Lumpur, więc ceny biletów są wyższe i kosztują ok. 2 500 zł za bilet.

Czy w pobliżu miasta Kuala Lumpur znajdują się inne lotniska?

Znalezienie alternatywnego, być możesz tańszego lotu na inne lotnisko w pobliżu miasta Kuala Lumpur jest możliwe. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Kuala Lumpur (45 km od centrum) lub Lotnisko Malakka Batu Berendum (116 km od centrum).

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Kuala Lumpur?

Średnie ceny lotów na Lotnisko Malakka Batu Berendum wynoszą 102 zł za osobę – jest to więc najtańsze lotnisko w pobliżu miasta Kuala Lumpur. Ceny te są zależne od lotniska wylotu. Wypróbuj Przewodnik po cenach lotów momondo, by znaleźć najtańsze loty.


Kuala Lumpur — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Kuala Lumpur znalezione przez użytkowników momondo.
Air France
15 wrz
WAW08:40Warszawa Lotnisko Chopina
20h 10min
2 przesiadki
KUL04:50Kuala Lumpur
27 wrz
KUL19:20Kuala Lumpur
18h 25min
2 przesiadki
WAW13:45Warszawa Lotnisko Chopina
2 730 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
18 wrz
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
20h 35min
2 przesiadki
KUL09:45Kuala Lumpur
28 wrz
KUL19:20Kuala Lumpur
18h 15min
1 przesiadka
WAW13:35Warszawa Lotnisko Chopina
2 707 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 cze
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
19h 10min
1 przesiadka
KUL08:20Kuala Lumpur
18 cze
KUL16:40Kuala Lumpur
20h 55min
2 przesiadki
WAW13:35Warszawa Lotnisko Chopina
2 749 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
7 cze
WAW06:20Warszawa Lotnisko Chopina
24h 45min
1 przesiadka
KUL07:05Kuala Lumpur
18 cze
KUL19:05Kuala Lumpur
15h 50min
1 przesiadka
WAW10:55Warszawa Lotnisko Chopina
2 643 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
11 paź
WAW06:20Warszawa Lotnisko Chopina
24h 55min
1 przesiadka
KUL07:15Kuala Lumpur
17 paź
KUL19:05Kuala Lumpur
16h 20min
1 przesiadka
WAW11:25Warszawa Lotnisko Chopina
2 597 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 wrz
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
15h 40min
1 przesiadka
KUL04:50Kuala Lumpur
27 wrz
KUL16:40Kuala Lumpur
25h 45min
2 przesiadki
WAW18:25Warszawa Lotnisko Chopina
2 570 zł
Znajdź podobne

Kuala Lumpur – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów w jedną stronę do miasta Kuala Lumpur, sprawdź poniższe oferty,.
Kilka linii lotniczych
6 lip
WRO03:25Wrocław-Strachowice
25h 25min
2 przesiadki
KUL04:50Kuala Lumpur
1 768 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 lip
WRO16:15Wrocław-Strachowice
41h 55min
3 przesiadki
KUL10:10Kuala Lumpur
2 000 zł
Znajdź podobne

Kuala Lumpur: lotniska w pobliżu

Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich lotniskach i ich odległości od centrum miasta Kuala Lumpur

Loty Azja Malezja Kuala Lumpur
  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Multi-city
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza