Chania (Kreta) – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
czw 28.10
czw 4.11

Najtańsze loty do miasta Chania (Kreta)

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Chania (Kreta)
Warszawa Lotnisko Chopina
Chania (Kreta)

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Chania (Kreta)

Warszawa Lotnisko Chopina (WAW) - Heraklion (HER)

Ceny lotów Warszawa - Chania (Kreta) są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Heraklion N. Kazantzakis Apt.. Średnia cena wynosi 722 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - CHANIA (KRETA)Sierpień39% tańszyLoty Warszawa Lotnisko Chopina - Chania (Kreta) kosztują średnio 490 zł w miesiącu Sierpień
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - CHANIA (KRETA)Listopad32% droższyŚrednia cena za lot Warszawa Lotnisko Chopina - Chania (Kreta) to 1 056 zł w miesiącu Listopad
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - CHANIA (KRETA)Sierpień506% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa Lotnisko Chopina - Chania (Kreta) w miesiącu Sierpień

Chania (Kreta) — kiedy jest najlepszy czas na lot?

  • Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Chania (Kreta)?

    315 zł to najniższa znaleziona na momondo cena za lot Ateny – Chania (Kreta) w ostatnich dwóch tygodniach. Jest ona o 72% tańsza od większości ofert lotów do miasta Chania (Kreta). Znajdź najniższe ceny, korzystając z Przewodnika po cenach lotów momondo.

  • W którym miesiącu polecę do miasta Chania (Kreta) najtaniej?

    Jeśli Sierpień to miesiąc, w którym lot na tej trasie nie wchodzi w grę, spróbuj znaleźć bilety lotnicze na Lipiec, kiedy ceny lotów Polska - Chania (Kreta) wynoszą średnio 534 zł.

  • Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Chania (Kreta)?

    Loty Polska – Chania (Kreta) warto kupować na 48 dni przed planowanym wylotem. To wtedy użytkownicy momondo znajdują najlepsze ceny lotów, które wynoszą wtedy średnio 800 zł. W ciągu ostatnich 72 godzin, użytkownicy momondo znaleźli loty na trasie Polska – Chania (Kreta) w cenie już od 415 zł.

  • W który dzień tygodnia loty do miasta Chania (Kreta) są najtańsze?

    Nasze dane pokazują, że niedziela to najtańszy dzień na lot Polska - Chania (Kreta). Najtańsze bilety zaczynają się wtedy od 911 zł. Pamiętaj jednak, że ceny lotów mogą się różnić w zależności od dokładnej trasy oraz tego, na jaki lot się zdecydujesz. Dniem tygodnia, kiedy ceny wylotu są wyższe niż zazwyczaj, jest czwartek. Według naszych danych średnia cena biletu lotniczego do miasta Chania (Kreta) wynosi wtedy 1 144 zł.

  • O jakiej porze dnia loty do miasta Chania (Kreta) są najtańsze?

    Najtańszą porą dnia na lot na trasie Polska – Chania (Kreta) jest rano – ceny biletów zaczynają się wtedy zwykle już od 983 zł. rano to dobra pora poza godzinami szczytu i z tego względu polecisz wtedy taniej. Po południu to popularna pora dnia na loty do miasta Chania (Kreta), więc ceny biletów są wyższe i kosztują ok. 1 077 zł za bilet.

  • Czy w pobliżu miasta Chania (Kreta) znajdują się inne lotniska?

    Podróżujący wybierający się do miasta Chania (Kreta) mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Heraklion N. Kazantzakis Apt. (106 km od centrum), Lotnisko Kithira (124 km od centrum) lub Lotnisko Paleochori Milos (138 km od centrum), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.

  • Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Chania (Kreta)?

    Ze średnimi cenami za osobę wynoszącymi 861 zł, Lotnisko Paleochori Milos jest najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Chania (Kreta). Należy pamiętać, że ceny te zależą również od miejsca wylotu. Przewodnik po cenach lotów momondo pomoże Ci w znalezieniu najlepszych ofert.


Chania (Kreta) — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Chania (Kreta) znalezione przez użytkowników momondo.
Ryanair
25 lis
WRO01:45Wrocław-Strachowice
30h 00min
2 przesiadki
CHQ07:45Chania (Kreta) Souda
28 lis
CHQ10:50Chania (Kreta) Souda
20h 25min
2 przesiadki
WRO07:15Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
26 lis
POZ00:35Poznań Ławica
34h 50min
3 przesiadki
CHQ11:25Chania (Kreta) Souda
28 lis
CHQ10:50Chania (Kreta) Souda
20h 40min
2 przesiadki
POZ07:30Poznań Ławica
Aegean Airlines
31 sty
WAW12:40Warszawa Lotnisko Chopina
14h 50min
1 przesiadka
CHQ03:30Chania (Kreta) Souda
4 lut
CHQ14:15Chania (Kreta) Souda
16h 25min
1 przesiadka
WAW06:40Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
26 lis
KRK11:55Kraków Balice
23h 30min
1 przesiadka
CHQ11:25Chania (Kreta) Souda
29 lis
CHQ10:45Chania (Kreta) Souda
21h 05min
2 przesiadki
KRK07:50Kraków Balice
Ryanair
26 lis
POZ01:40Poznań Ławica
33h 45min
2 przesiadki
CHQ11:25Chania (Kreta) Souda
28 lis
CHQ10:50Chania (Kreta) Souda
20h 40min
2 przesiadki
POZ07:30Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
13 lis
KTW02:40Katowice-Pyrzowice
30h 45min
2 przesiadki
CHQ09:25Chania (Kreta) Souda
15 lis
CHQ10:45Chania (Kreta) Souda
24h 00min
2 przesiadki
KTW10:45Katowice-Pyrzowice

Chania (Kreta) – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Chania (Kreta) w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair.
Ryanair
28 paź
KRK08:25Kraków Balice
25h 00min
1 przesiadka
CHQ09:25Chania (Kreta) Souda
Kilka linii lotniczych
28 paź
KRK07:50Kraków Balice
24h 15min
2 przesiadki
CHQ08:05Chania (Kreta) Souda
Ryanair
28 paź
KRK02:00Kraków Balice
30h 05min
2 przesiadki
CHQ08:05Chania (Kreta) Souda

Które linie latają do miasta Chania (Kreta)?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Chania (Kreta)
  • Które linie latają do miasta Chania (Kreta)?

    Wiele linii lotniczych obsługuje połączenia Polska – Chania (Kreta), jednak największą popularnością wśród naszych użytkowników cieszą się Ryanair, Aegean Airlines, LOT i Smartwings Poland. Te linie regularnie oferują loty na trasie Polska – Chania (Kreta), jeśli rozpoczynasz podróż z jednego z głównych lotnisk miasta.


Chania (Kreta) — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Kraków - Chania (Kreta)
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena222 zł
Loty Wrocław - Chania (Kreta)
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena415 zł
Loty Katowice - Chania (Kreta)
Najkrótszy czas lotu9h 40min
Najniższa cena534 zł
Loty Gdańsk - Chania (Kreta)
Najkrótszy czas lotu3h 15min
Najniższa cena550 zł
Loty Poznań - Chania (Kreta)
Najkrótszy czas lotu9h 30min
Najniższa cena807 zł
Loty Rzeszów - Chania (Kreta)
Najkrótszy czas lotu17h 50min
Najniższa cena1 914 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Chania (Kreta)