Rezerwuj loty z Aegean Airlines

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 16.8
wt. 23.8

Fakty o Aegean Airlines

Znajdź informacje o czasie i cenach lotów oraz popularnych trasach lotniska Aegean Airlines

Najtańsza trasa

110 zł

Najpopularniejsza trasa

SOF - TLV

Najkrótszy lot

0h 45min

Najdłuższy lot

6h 20min
Najtańsze połączenie Aegean Airlines na trasie Thira Santoryn – Wenecja-Marco Polo kosztuje 110 zł
Trasa Sofia – Tel Awiw-Ben Gurion jest obecnie najpopularniejsza w liniach Aegean Airlines
Najkrótszy lot liniami Aegean Airlines trwa 0h 45min i odbywa się na trasie Naksos (JNX) – Ateny (ATH)
Najdłuższy lot liniami Aegean Airlines na trasie Luksemburg (LUX) – Budapeszt (BUD) trwa 6h 20min

Oferty lotów Aegean Airlines w obie strony

Porównaj oferty lotów międzynarodowych i krajowych linii Aegean Airlines w obie strony znalezionych ostatnio na momondo.
Aegean Airlines
13 sty
WAW06:25Warszawa Chopina
6h 10min
1 przesiadka
FCO12:35Rzym-Fiumicino
16 sty
FCO05:30Rzym-Fiumicino
6h 25min
1 przesiadka
WAW11:55Warszawa Chopina
Aegean Airlines
21 sty
WAW06:25Warszawa Chopina
6h 10min
1 przesiadka
FCO12:35Rzym-Fiumicino
23 sty
FCO05:30Rzym-Fiumicino
6h 25min
1 przesiadka
WAW11:55Warszawa Chopina
Aegean Airlines
28 paź
WAW06:35Warszawa Chopina
8h 25min
1 przesiadka
IST15:00Stambuł
1 lis
IST07:30Stambuł
7h 25min
1 przesiadka
WAW14:55Warszawa Chopina
Aegean Airlines
7 lut
WAW12:40Warszawa Chopina
15h 00min
1 przesiadka
IST03:40Stambuł
16 lut
IST06:30Stambuł
7h 25min
1 przesiadka
WAW13:55Warszawa Chopina
Aegean Airlines
28 gru
WAW06:25Warszawa Chopina
6h 10min
1 przesiadka
FCO12:35Rzym-Fiumicino
3 sty
FCO05:30Rzym-Fiumicino
6h 25min
1 przesiadka
WAW11:55Warszawa Chopina
Aegean Airlines
5 lut
WAW12:40Warszawa Chopina
17h 30min
1 przesiadka
CDG06:10Paryż Charles de Gaulle
7 lut
CDG14:40Paryż Charles de Gaulle
15h 00min
1 przesiadka
WAW05:40Warszawa Chopina

Oferty lotów Aegean Airlines w jedną stronę

Znajdź i porównaj ceny lotów Aegean Airlines dla lotów w jedną stronę – krajowych i międzynarodowych
Aegean Airlines
14 paź
WAW06:35Warszawa Chopina
9h 05min
1 przesiadka
CDG15:40Paryż Charles de Gaulle
Aegean Airlines
14 paź
WAW06:35Warszawa Chopina
9h 05min
1 przesiadka
CDG15:40Paryż Charles de Gaulle
Aegean Airlines
7 gru
WAW06:25Warszawa Chopina
6h 10min
1 przesiadka
FCO12:35Rzym-Fiumicino
Aegean Airlines
14 wrz
WAW06:40Warszawa Chopina
9h 00min
1 przesiadka
CDG15:40Paryż Charles de Gaulle
Aegean Airlines
12 gru
WAW12:40Warszawa Chopina
15h 00min
1 przesiadka
IST03:40Stambuł
Aegean Airlines
16 gru
WAW06:25Warszawa Chopina
6h 10min
1 przesiadka
FCO12:35Rzym-Fiumicino

Aegean Airlines – opinie

8,1
ŚwietnyNa podstawie 115 zweryfikowanych opinii gości
7,0Jedzenie
8,0Wejście na pokład
6,7Rozrywka
7,6Komfort
8,1Ogólnie
8,6Załoga

Sortowanie:
Data

Popularne trasy Aegean Airlines

Jeśli Twój termin podróży jest elastyczny, sprawdź poniższe trasy obsługiwane przez Aegean Airlines.
Ateny - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena338 zł
Warszawa - Ateny
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena365 zł
Ateny - Rodos
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena448 zł
Ateny - Thira
Najkrótszy czas lotu0h 50min
Najniższa cena489 zł
Berlin - Saloniki
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena544 zł
Londyn - Ateny
Najkrótszy czas lotu3h 35min
Najniższa cena598 zł
Berlin - Ateny
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena649 zł
Ateny - Stambuł
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena662 zł

Informacje o locie liniami Aegean Airlines

Tak. Linie Aegean Airlines oferują 23 loty z lotniska Warszawa Chopina w tygodniu. Liczba ta może się zmieniać w zależności od odwoływanych lotów.

Rzym-Fiumicino, Ateny Eleftherios V. i Mediolan-Malpensa to główne porty lotnicze obsługiwane przez Aegean Airlines. Łatwo będzie więc znaleźć regularne loty liniami Aegean Airlines w ciągu całego roku.

Możesz sprawdzić informacje o locie Aegean Airlines za pomocą naszej funkcji Status lotu. Wpisz numer lotu bądź nazwę lotniska, wybierz datę i godzinę (jeśli dotyczy) i kliknij przycisk Śledź lot. Pokażemy Ci aktualne informacje o locie Aegean Airlines włącznie z czasem przylotu i odlotu, a także numerem bramki. Możesz także skontaktować się z liniami Aegean Airlines pod numerem +30 210 6261 000 lub odwiedzając stronę aegeanair.com.

Aktualnie lot na trasie Ateny Eleftherios V. - Alexandroúpoli Demokritos z 0 przesiadkami za 311 zł to najtańszy krajowy lot w obie strony oferowany przez Aegean Airlines. Jeśli masz zamiar zarezerwować krajowy lot w jedną stronę liniami Aegean Airlines, podróż na trasie Miasto Kos - Ateny Eleftherios V. z 0 przesiadkami za 132 zł jest najtańszą opcją.

Lot Sofia - Ateny Eleftherios V. za 361 zł to najtańszy międzynarodowy lot w obie strony, który oferuje Aegean Airlines. Wiąże się on z 0 przesiadkami. Najtańszy międzynarodowy lot w jedną stronę liniami Aegean Airlines odbywa się na trasie Thira Santoryn - Wenecja-Marco Polo (0 przesiadek) i kosztuje 110 zł.


Popularne kierunki międzynarodowe Aegean Airlines

Interesuje Cię lot do innego kraju niż Grecja? Zarezerwuj lot międzynarodowy Aegean Airlines do któregoś z tych popularnych kierunków

Status lotu Aegean Airlines

Wyszukaj po trasie lub numerze lotu, by sprawdzić status lotu Aegean Airlines
pt. 8/12