Loty Europa Cypr Larnaka

Larnaka – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Denver (DEN)
Larnaka (LCA)
pt. 05.03.
pt. 12.03.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Larnaka

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Larnaka
Gdańsk
Larnaka

NAJTAŃSZA TRASA Gdańsk - Larnaka

Gdańsk (GDN) - Larnaka (LCA)

Ceny lotów Gdańsk - Larnaka są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Gdańsk Rębiechowo na Larnaka. Średnia cena wynosi 646 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY GDAŃSK - LARNAKAsierpień44% tańszyLoty Gdańsk - Larnaka kosztują średnio 365 zł w miesiącu sierpień
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY GDAŃSK - LARNAKAlipiec49% droższyŚrednia cena za lot Gdańsk - Larnaka to 963 zł w miesiącu lipiec
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY GDAŃSK - LARNAKAsierpień573% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Gdańsk - Larnaka w miesiącu sierpień

Larnaka — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Larnaka?

W ciągu ostatnich dwóch tygodni nasi użytkownicy rezerwowali loty do miasta Larnaka nawet za 161 zł za osobę. To cena o 85% niższa od średniej ceny lotów do tego miasta. Aby znaleźć najtańsze oferty z Twojego regionu, zapoznaj się z Przewodnikiem po cenach lotów momondo.

W którym miesiącu polecę do miasta Larnaka najtaniej?

Zazwyczaj marzec to najtańszy miesiąc na lot Polska - Larnaka. Ze względu na mniejszy ruch turystyczny na tej trasie można wtedy spodziewać się biletów lotniczych kosztujących średnio 425 zł. Jeśli marzec nie pasuje do Twoich podróżniczych planów, postaraj się zaplanować lot Polska - Larnaka na styczeń, kiedy bilety lotnicze są prawie tak samo tanie i kosztują średnio 447 zł.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Larnaka?

Najtańsze oferty lotów z miasta Larnaka (Polska) można znaleźć na 60 dni przed planowanym odlotem. Rezerwując z takim wyprzedzeniem, możesz znaleźć loty w cenie ok. 624 zł. Ceny lotów mogą być niższe również w innych przedziałach czasowych. Na momondo użytkownicy znaleźli loty do tego miasta w cenie już od 154 zł.

W który dzień tygodnia loty do miasta Larnaka są najtańsze?

Najtańszym dniem na lot Polska - Larnaka jest wtorek – ceny lotów zaczynają się wtedy od 671 zł. Najdroższy dzień na lot do miasta Larnaka to sobota. Bilety lotnicze kosztują wtedy zwykle około 777 zł.

O jakiej porze dnia loty do miasta Larnaka są najtańsze?

Najtańszą porą dnia na lot na trasie Polska – Larnaka jest wieczorem – ceny biletów zaczynają się wtedy zwykle już od 656 zł. wieczorem to dobra pora poza godzinami szczytu i z tego względu polecisz wtedy taniej. W południe to popularna pora dnia na loty do miasta Larnaka, więc ceny biletów są wyższe i kosztują ok. 846 zł za bilet.

Czy w pobliżu miasta Larnaka znajdują się inne lotniska?

Jeśli szukasz alternatywnego lotniska, wybierając się do miasta Larnaka, rozważ Lotnisko Nikozja Ercan lub Lotnisko Pafos.

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Larnaka?

Ze średnimi cenami za osobę wynoszącymi 590 zł, Lotnisko Pafos jest najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Larnaka. Należy pamiętać, że ceny te zależą również od miejsca wylotu. Przewodnik po cenach lotów momondo pomoże Ci w znalezieniu najlepszych ofert.


Larnaka — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Larnaka znalezione przez użytkowników momondo.
Wizz Air
6 kwi
03:25Warszawa Lotnisko Chopina
3h 20min
06:45Larnaka
13 kwi
08:25Larnaka
3h 25min
11:50Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
4 maj
12:30Gdańsk Rębiechowo
3h 45min
16:15Larnaka
11 maj
17:50Larnaka
3h 50min
21:40Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
4 maj
12:30Gdańsk Rębiechowo
3h 45min
16:15Larnaka
11 maj
17:50Larnaka
3h 50min
21:40Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
8 maj
12:30Gdańsk Rębiechowo
3h 45min
16:15Larnaka
15 maj
17:50Larnaka
3h 50min
21:40Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
17 kwi
12:30Gdańsk Rębiechowo
3h 45min
16:15Larnaka
24 kwi
17:50Larnaka
3h 50min
21:40Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
4 maj
12:30Gdańsk Rębiechowo
3h 45min
16:15Larnaka
15 maj
17:50Larnaka
3h 50min
21:40Gdańsk Rębiechowo

Larnaka – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów w jedną stronę do miasta Larnaka, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Wizz Air.
Wizz Air
24 maj
02:30Katowice-Pyrzowice
3h 10min
05:40Larnaka
Wizz Air
21 maj
02:30Katowice-Pyrzowice
3h 10min
05:40Larnaka
Wizz Air
30 mar
03:25Warszawa Lotnisko Chopina
3h 20min
06:45Larnaka

Które linie latają do miasta Larnaka?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze, oferujące loty do miasta Larnaka

Larnaka — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Gdańsk - Larnaka
Najkrótszy czas lotu
3h 45min
Najniższa cena
155 zł
Loty Katowice - Larnaka
Najkrótszy czas lotu
3h 10min
Najniższa cena
433 zł
Loty Warszawa - Larnaka
Najkrótszy czas lotu
3h 20min
Najniższa cena
448 zł
Loty Kraków - Larnaka
Najkrótszy czas lotu
3h 10min
Najniższa cena
538 zł
Loty Warszawa - Larnaka
Najkrótszy czas lotu
9h 05min
Najniższa cena
617 zł
Loty Wrocław - Larnaka
Najkrótszy czas lotu
3h 25min
Najniższa cena
689 zł
Loty Poznań - Larnaka
Najkrótszy czas lotu
7h 10min
Najniższa cena
850 zł
Loty Lublin - Larnaka
Najkrótszy czas lotu
28h 10min
Najniższa cena
1 192 zł
Loty Rzeszów - Larnaka
Najkrótszy czas lotu
13h 55min
Najniższa cena
1 538 zł
Loty Szczecin - Larnaka
Najkrótszy czas lotu
22h 10min
Najniższa cena
1 689 zł
Loty Zielona Góra - Larnaka
Najkrótszy czas lotu
43h 00min
Najniższa cena
2 452 zł
Zobacz więcej


Loty do innych miast: Cypr

Larnaka to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju
Loty Europa Cypr Larnaka
  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Multi-city
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza