Znajdź tanie loty do Larnaka

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
pon. 6.2
pon. 13.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o lotach do Larnaka

Informacje o cenach lotów do Larnaka, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

100 zł

Najlepsza cena w obie strony

282 zł

Najkrótszy czas lotu

3h 15min

Obsługiwany przez

2 linie lotnicze
Najlepsza cena za lot Polska – Larnaka w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 100 zł (Wrocław-Strachowice – Larnaka).
Najlepsza cena za lot Polska – Larnaka w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 282 zł (Wrocław-Strachowice – Larnaka).
Najkrótszy lot Polska – Larnaka trwa 3h 15min (Kraków Balice – Larnaka).
Larnaka – loty do tego miejsca wykonywane są przez 2 linie lotnicze i są to Ryanair oraz Wizz Air.

Larnaka – informacje i trendy dotyczące lotów

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi lotu do miasta Larnaka, aby jak najlepiej zaplanować podróż.

W którym miesiącu polecę do miasta Larnaka najtaniej?

Zazwyczaj Marzec to miesiąc, w którym można najtaniej polecieć na trasie Polska - Larnaka. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 208 zł. Jeśli nie uda Ci się zaplanować podróży na Marzec, Luty to równie dobry moment na lot Polska - Larnaka. Większość osób korzystających z momondo, które planują lot w tym okresie, znajduje bilety lotnicze za około 325 zł.

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Larnaka?

W ciągu ostatnich dwóch tygodni na naszej stronie znaleziono loty do miasta Larnaka nawet za 101 zł za osobę. To cena o 91% niższa od średniej ceny lotów do tego miasta. Aby znaleźć najtańsze oferty z Twojego regionu, zapoznaj się z Przewodnikiem po cenach lotów momondo.
Zobacz ceny z:

W który dzień tygodnia loty do miasta Larnaka są najtańsze?

Najtańszym dniem na lot do miasta Larnaka jest wtorek – ceny biletów zaczynają się wtedy zwykle już od 773 zł. Polecisz wtedy taniej ze względu na znacznie mniejszy popyt niż w pozostałe dni tygodnia. Najdroższy dzień na lot do miasta Larnaka to środa. Bilety lotnicze kosztują wtedy zwykle około 901 zł.

O jakiej porze dnia loty do miasta Larnaka są najtańsze?

Najtańszą porą dnia na lot na trasie Polska – Larnaka jest wieczorem – ceny biletów zaczynają się wtedy zwykle już od 739 zł. wieczorem to dobra pora poza godzinami szczytu i z tego względu polecisz wtedy taniej. W południe to nie najlepsza pora dnia na zakup biletów, ponieważ kosztują one wtedy średnio 1 032 zł. Ceny mogą się różnić w zależności od pory roku i lotniska wylotu.

Jak długo trwa lot do miasta Larnaka?

Polska - jeśli lecisz z popularnego lotniska, takiego jak Warszawa Chopina lub Kraków Balice, i udajesz się na najpopularniejsze lotnisko w regionie Larnaka (Larnaka), możesz oczekiwać, że czas lotu będzie wynosił odpowiednio 3h 35min i 3h 10min.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Larnaka?

Lot do tego kraju warto rezerwować 59 dni z wyprzedzeniem, kiedy średnie ceny wynoszą 872 zł.

Najtańsze loty do miasta Larnaka

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Larnaka
Lotnisko Warszawa Chopina
Larnaka

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Larnaka

Lotnisko Warszawa Modlin (WMI) - Pafos (PFO)

Ceny lotów Warszawa - Larnaka są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Modlin na Paphos. Średnia cena wynosi 368 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - LARNAKAMarzec76% tańszyLoty Lotnisko Warszawa Chopina - Larnaka kosztują średnio 208 zł w miesiącu Marzec
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - LARNAKASierpień47% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Warszawa Chopina - Larnaka to 1 280 zł w miesiącu Sierpień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - LARNAKALipiec413% więcej wyszukiwańW miesiącu Lipiec najwięcej osób korzystających z momondo szukało lotów Lotnisko Warszawa Chopina – Larnaka.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące lotów do Larnaka

Podróżni, którzy myślą o wakacjach w mieście Larnaka i chcą się wybrać na plażę Finikoudes Beach, powinni zaplanować swój urlop na Czerwiec, Lipiec lub Sierpień.

Jeśli wybierasz się do miasta Larnaka i szukasz alternatywnego lotniska, rozważ Lotnisko Nikozja Ercan lub Lotnisko Paphos.

Ze średnimi cenami za osobę wynoszącymi 776 zł, Lotnisko Paphos jest najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Larnaka. Należy pamiętać, że ceny te zależą również od miejsca wylotu. Przewodnik po cenach lotów momondo pomoże Ci w znalezieniu najlepszych ofert.


Larnaka — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Larnaka znalezione na momondo.

Inne klasy lotu dla lotów do miasta Larnaka

Zapoznaj się z innymi taryfami premium dostępnymi dla Twojego lotu (Larnaka)

Które linie latają do miasta Larnaka?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Larnaka

Które linie latają do miasta Larnaka?

Szukając ofert lotów Polska – Larnaka, większość osób korzystających z momondo wybiera popularne linie lotnicze, takie jak Ryanair, Wizz Air, Austrian Airlines i Aegean Airlines. W zależności od lotniska wylotu dostępne mogą być też loty innych linii.

Loty Aegean Airlines do miasta Larnaka

Aegean Airlines to popularny wybór wśród podróżujących, których interesuje Larnaka. Linie te obsługują 39 lotów tygodniowo, najczęściej na trasie Ateny Eleftherios V. – Larnaka. Ceny biletów Aegean Airlines zależeć będą od daty i miejsca wylotu. Innym osobom udało się znaleźć na momondo oferty już za 535 zł (wylot: Warszawa Chopina). Linia Aegean Airlines uzyskała ocenę 8,4/10 na podstawie 73 opinii.

Loty Austrian Airlines do miasta Larnaka

661 zł to najlepsza oferta Austrian Airlines za bilet Kraków Balice – Larnaka (znaleziona na momondo w ciągu ostatnich kilku dni). Linie te obsługują 3 loty do tego miejsca tygodniowo, a ceny zależą od dostępności. 158 osób oceniło linię Austrian Airlines na momondo na 7,1/10.


Larnaka — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Kraków - Larnaka
Najkrótszy czas lotu3h 10min
Najniższa cena356 zł
Loty Katowice - Larnaka
Najkrótszy czas lotu3h 10min
Najniższa cena343 zł
Loty Gdańsk - Larnaka
Najkrótszy czas lotu3h 40min
Najniższa cena356 zł
Loty Wrocław - Larnaka
Najkrótszy czas lotu3h 25min
Najniższa cena286 zł
Loty Warszawa - Larnaka
Najkrótszy czas lotu5h 30min
Najniższa cena404 zł
Loty Poznań - Larnaka
Najkrótszy czas lotu8h 45min
Najniższa cena447 zł
Loty Rzeszów - Larnaka
Najkrótszy czas lotu10h 55min
Najniższa cena599 zł
Loty Lublin - Larnaka
Najkrótszy czas lotu11h 45min
Najniższa cena391 zł
Loty Berlin - Larnaka
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena716 zł
Loty Wiedeń - Larnaka
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena1 449 zł
Loty Szczecin - Larnaka
Najkrótszy czas lotu9h 20min
Najniższa cena716 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Larnaka


Loty do innych miast: Cypr

Larnaka to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Larnaka jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot (Larnaka) i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. Wszystkie oferty lotów do miasta Larnaka na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu do miasta Larnaka.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów do miasta Larnaka.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.