Tanie loty na trasie Katowice – Larnaka od 143 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 5.7
wt 12.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Larnaka-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Larnaka

Znaleziono najlepszą cenę

143 zł

Najkrótszy czas lotu

3h 20min

Loty bezpośrednie

sob

Larnaka — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Katowice - Larnaka w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 143 zł. Najlepsza oferta na lot Katowice - Larnaka w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 133 zł.
Najszybszy lot Katowice-Larnaka zajmuje 3h 20min.
Bezpośrednie loty Katowice-Larnaka – sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Smartwings.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Larnaka: Larnaka (LCA)

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice - Larnaka?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Katowice – Larnaka są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Katowice - Larnaka to Styczeń. Najdroższa pora to Czerwiec.

W który dzień tygodnia loty Katowice – Larnaka są najtańsze?

poniedziałek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Katowice – Larnaka są najtańsze?

w południe

Loty Katowice - Larnaka są około 95% droższe wieczorem niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Katowice – Larnaka?

Wizz Air

Smartwings i Wizz Air to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Katowice-Larnaka.

Która trasa podróży Katowice – Larnaka jest najtańsza?

Katowice-Pyrzowice - Larnaka

Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Larnaka, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katowice - Larnaka.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Katowice – Larnaka?

36 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Katowice - Larnaka to 36 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Katowice - Larnaka

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Larnaka, zmieniając zakładki
Wizz Air
14 gru
KTW01:40Katowice-Pyrzowice
3h 10min
LCA04:50Larnaka
21 gru
LCA06:25Larnaka
3h 20min
KTW09:45Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
3 paź
KTW02:30Katowice-Pyrzowice
19h 15min
1 przesiadka
LCA21:45Larnaka
11 paź
LCA12:30Larnaka
30h 00min
2 przesiadki
KTW18:30Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
14 gru
KTW01:40Katowice-Pyrzowice
3h 10min
LCA04:50Larnaka
18 gru
LCA06:25Larnaka
3h 20min
KTW09:45Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
3 paź
KTW02:30Katowice-Pyrzowice
19h 15min
1 przesiadka
LCA21:45Larnaka
10 paź
LCA20:15Larnaka
36h 45min
2 przesiadki
KTW09:00Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
14 gru
KTW01:40Katowice-Pyrzowice
3h 10min
LCA04:50Larnaka
18 gru
LCA07:00Larnaka
24h 30min
1 przesiadka
KTW07:30Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
14 gru
KTW01:40Katowice-Pyrzowice
3h 10min
LCA04:50Larnaka
21 gru
LCA07:40Larnaka
28h 55min
1 przesiadka
KTW12:35Katowice-Pyrzowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Katowice - Larnaka w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Katowice – Larnaka w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Smartwings i Wizz Air.
Wizz Air
9 lis
KTW01:40Katowice-Pyrzowice
3h 10min
LCA04:50Larnaka
Smartwings
27 sie
KTW00:00Katowice-Pyrzowice
3h 20min
LCA03:20Larnaka
Kilka linii lotniczych
7 sie
KTW14:15Katowice-Pyrzowice
16h 15min
1 przesiadka
LCA06:30Larnaka

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Katowice – Larnaka

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Katowice – Larnaka
Smartwings
9 lip
KTW00:00Katowice-Pyrzowice
3h 20min
LCA03:20Larnaka
16 lip
LCA05:10Larnaka
3h 30min
KTW08:40Katowice-Pyrzowice
1 187 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 lip
KTW02:20Katowice-Pyrzowice
3h 10min
LCA05:30Larnaka
15 lip
LCA08:05Larnaka
12h 25min
1 przesiadka
KTW20:30Katowice-Pyrzowice
1 281 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
8 lip
KTW02:25Katowice-Pyrzowice
8h 45min
1 przesiadka
LCA11:10Larnaka
14 lip
LCA23:20Larnaka
11h 50min
1 przesiadka
KTW11:10Katowice-Pyrzowice
2 093 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 lip
KTW07:30Katowice-Pyrzowice
32h 50min
2 przesiadki
LCA16:20Larnaka
15 lip
LCA02:10Larnaka
33h 10min
3 przesiadki
KTW11:20Katowice-Pyrzowice
1 459 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 lip
KTW07:30Katowice-Pyrzowice
32h 50min
2 przesiadki
LCA16:20Larnaka
15 lip
LCA12:45Larnaka
24h 15min
2 przesiadki
KTW13:00Katowice-Pyrzowice
1 472 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 lip
KTW07:30Katowice-Pyrzowice
32h 50min
2 przesiadki
LCA16:20Larnaka
15 lip
LCA08:05Larnaka
27h 15min
1 przesiadka
KTW11:20Katowice-Pyrzowice
1 526 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Larnaka

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Larnaka z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz AirCenaOd 43 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

7,1

Komfort

7,7

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Lot opóźniony 3h, po raz kolejny, beż żadnego wytłumaczenia. Dno

1 / 4
Szukaj lotów Wizz Air
SmartwingsCenaOd 733 złBezpłatne odwołanieOcena
9,1
Szukaj lotów Smartwings

Loty Wizz Air: Katowice – Larnaka

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Katowice – Larnaka
Wizz Air
14 gru
KTW01:40Katowice-Pyrzowice
3h 10min
LCA04:50Larnaka
21 gru
LCA06:25Larnaka
3h 20min
KTW09:45Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
14 gru
KTW01:40Katowice-Pyrzowice
3h 10min
LCA04:50Larnaka
18 gru
LCA06:25Larnaka
3h 20min
KTW09:45Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
3 paź
KTW02:30Katowice-Pyrzowice
19h 15min
1 przesiadka
LCA21:45Larnaka
10 paź
LCA20:15Larnaka
36h 45min
2 przesiadki
KTW09:00Katowice-Pyrzowice

Loty Lufthansa: Katowice – Larnaka

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Katowice – Larnaka
Lufthansa
8 lip
KTW02:25Katowice-Pyrzowice
8h 45min
1 przesiadka
LCA11:10Larnaka
14 lip
LCA23:20Larnaka
11h 50min
1 przesiadka
KTW11:10Katowice-Pyrzowice
2 093 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
8 lip
KTW10:55Katowice-Pyrzowice
22h 55min
2 przesiadki
LCA09:50Larnaka
14 lip
LCA23:20Larnaka
11h 50min
1 przesiadka
KTW11:10Katowice-Pyrzowice
2 191 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
9 lip
KTW10:55Katowice-Pyrzowice
10h 25min
1 przesiadka
LCA21:20Larnaka
16 lip
LCA13:25Larnaka
21h 45min
2 przesiadki
KTW11:10Katowice-Pyrzowice
2 374 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Katowice-Pyrzowice – Larnaka oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Katowice-Pyrzowice – Larnaka, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Wizz Air, Smartwings i Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Wizz Air, które oferują tego typu elastyczność.

  • Katowice-Pyrzowice – Larnaka – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Larnaka i Katowice-Pyrzowice są od siebie oddalone o 2074,5 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 3h 10min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.



Alternatywne trasy Katowice-Larnaka

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Larnaka
Najkrótszy czas lotu3h 20min
Najniższa cena513 zł
Loty Warszawa - Nikozja
Najkrótszy czas lotu12h 15min
Najniższa cena1 477 zł
Loty Kraków - Larnaka
Najkrótszy czas lotu3h 10min
Najniższa cena535 zł
Loty Katowice - Pafos
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena259 zł
Loty Wrocław - Larnaka
Najkrótszy czas lotu3h 25min
Najniższa cena473 zł
Loty Warszawa - Pafos
Najkrótszy czas lotu3h 14min
Najniższa cena522 zł
Loty Kraków - Nikozja
Najkrótszy czas lotu17h 35min
Najniższa cena1 446 zł
Loty Kraków - Pafos
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena419 zł
Loty Wrocław - Nikozja
Najkrótszy czas lotu17h 25min
Najniższa cena1 660 zł
Loty Wrocław - Pafos
Najkrótszy czas lotu3h 15min
Najniższa cena446 zł
Loty Gdańsk - Larnaka
Najkrótszy czas lotu3h 40min
Najniższa cena562 zł
Loty Poznań - Larnaka
Najkrótszy czas lotu13h 15min
Najniższa cena549 zł

Loty podobne do tych na trasie Katowice – Larnaka

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Katowice – Larnaka

Loty do innych miast: Cypr

Larnaka to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.