Tanie loty na trasie Polska – Ibiza od 123 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 24.1
pon 31.1

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Ibiza-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Ibiza
Najkrótszy czas lotu4h 45minNajszybszy lot Polska-Ibiza zajmuje 4h 45min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Ibiza. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Ibiza, Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Ibiza i Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Ibiza.
Ibiza — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Ibiza: Ibiza (IBZ)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Ibiza?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Ibiza?

Ryanair

Czarter, KLM i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Ibiza.

Która trasa podróży Polska – Ibiza jest najtańsza?

Warszawa Modlin - Ibiza

Wybierz trasę Warszawa Modlin - Ibiza, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Ibiza.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Ibiza

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Ibiza, zmieniając zakładki
Ryanair
24 mar
WMI03:35Warszawa Modlin
9h 20min
1 przesiadka
IBZ12:55Ibiza
27 mar
IBZ17:40Ibiza
12h 35min
1 przesiadka
WMI06:15Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
1 mar
GDN13:15Gdańsk Rębiechowo
21h 30min
1 przesiadka
IBZ10:45Ibiza
5 mar
IBZ05:05Ibiza
25h 40min
2 przesiadki
GDN06:45Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
24 mar
WMI03:35Warszawa Modlin
9h 20min
1 przesiadka
IBZ12:55Ibiza
27 mar
IBZ17:40Ibiza
12h 35min
1 przesiadka
WMI06:15Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
10 lut
KRK07:15Kraków Balice
28h 55min
2 przesiadki
IBZ12:10Ibiza
15 lut
IBZ03:20Ibiza
9h 50min
1 przesiadka
KRK13:10Kraków Balice
Ryanair
26 mar
WMI12:00Warszawa Modlin
5h 55min
1 przesiadka
IBZ17:55Ibiza
27 mar
IBZ17:40Ibiza
12h 35min
1 przesiadka
WMI06:15Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
18 lut
WRO15:15Wrocław-Strachowice
20h 40min
2 przesiadki
IBZ11:55Ibiza
22 lut
IBZ07:55Ibiza
26h 25min
2 przesiadki
WRO10:20Wrocław-Strachowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Ibiza w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Ibiza w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i SWISS.
Ryanair
15 lut
KRK07:15Kraków Balice
27h 30min
2 przesiadki
IBZ10:45Ibiza
Kilka linii lotniczych
15 lut
KRK06:55Kraków Balice
10h 00min
1 przesiadka
IBZ16:55Ibiza
Ryanair
9 lut
KRK15:35Kraków Balice
25h 10min
1 przesiadka
IBZ16:45Ibiza

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Ibiza

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Ibiza
Kilka linii lotniczych
27 sty
POZ03:30Poznań Ławica
23h 00min
2 przesiadki
IBZ02:30Ibiza
31 sty
IBZ03:20Ibiza
36h 55min
2 przesiadki
POZ16:15Poznań Ławica
Ryanair
29 sty
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
25h 15min
2 przesiadki
IBZ03:30Ibiza
31 sty
IBZ03:20Ibiza
29h 25min
2 przesiadki
GDN08:45Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
29 sty
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
25h 15min
2 przesiadki
IBZ03:30Ibiza
31 sty
IBZ12:30Ibiza
24h 20min
1 przesiadka
GDN12:50Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
29 sty
GDN02:30Gdańsk Rębiechowo
30h 30min
3 przesiadki
IBZ09:00Ibiza
31 sty
IBZ03:20Ibiza
29h 25min
2 przesiadki
GDN08:45Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
27 sty
POZ06:00Poznań Ławica
45h 10min
3 przesiadki
IBZ03:10Ibiza
31 sty
IBZ03:20Ibiza
36h 55min
2 przesiadki
POZ16:15Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
29 sty
WMI15:35Warszawa Modlin
17h 25min
2 przesiadki
IBZ09:00Ibiza
31 sty
IBZ04:35Ibiza
10h 10min
1 przesiadka
WMI14:45Warszawa Modlin

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Ibiza

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Ibiza z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 378 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Lufthansa
CenaOd 527 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
KLM
CenaOd 636 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9
SWISS
CenaOd 649 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,4
Czarter
CenaOd 740 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
0,0

Loty Ryanair: Polska – Ibiza

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Polska – Ibiza
Ryanair
24 mar
WMI03:35Warszawa Modlin
9h 20min
1 przesiadka
IBZ12:55Ibiza
27 mar
IBZ17:40Ibiza
12h 35min
1 przesiadka
WMI06:15Warszawa Modlin
Ryanair
24 mar
WMI03:35Warszawa Modlin
9h 20min
1 przesiadka
IBZ12:55Ibiza
27 mar
IBZ17:40Ibiza
12h 35min
1 przesiadka
WMI06:15Warszawa Modlin
Ryanair
26 mar
WMI12:00Warszawa Modlin
5h 55min
1 przesiadka
IBZ17:55Ibiza
27 mar
IBZ17:40Ibiza
12h 35min
1 przesiadka
WMI06:15Warszawa Modlin

Loty KLM: Polska – Ibiza

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Polska – Ibiza
KLM
4 kwi
WRO10:05Wrocław-Strachowice
25h 45min
1 przesiadka
IBZ11:50Ibiza
9 kwi
IBZ05:25Ibiza
28h 10min
1 przesiadka
WRO09:35Wrocław-Strachowice
KLM
17 kwi
WRO10:05Wrocław-Strachowice
18h 40min
1 przesiadka
IBZ04:45Ibiza
23 kwi
IBZ18:05Ibiza
15h 30min
1 przesiadka
WRO09:35Wrocław-Strachowice
KLM
22 kwi
WRO10:05Wrocław-Strachowice
18h 35min
1 przesiadka
IBZ04:40Ibiza
30 kwi
IBZ05:25Ibiza
28h 10min
1 przesiadka
WRO09:35Wrocław-Strachowice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Ibiza oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Ibiza, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Lufthansa, Ryanair i KLM. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Lufthansa, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Polska-Ibiza

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu3h 10min
Najniższa cena179 zł
Loty Kraków - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu2h 50min
Najniższa cena183 zł
Loty Katowice - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena239 zł
Loty Warszawa - Ibiza
Najkrótszy czas lotu9h 20min
Najniższa cena283 zł
Loty Wrocław - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena255 zł
Loty Poznań - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu2h 50min
Najniższa cena215 zł
Loty Kraków - Ibiza
Najkrótszy czas lotu5h 00min
Najniższa cena311 zł
Loty Katowice - Ibiza
Najkrótszy czas lotu4h 45min
Najniższa cena334 zł
Loty Kraków - Mahón
Najkrótszy czas lotu20h 45min
Najniższa cena577 zł
Loty Gdańsk - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu8h 25min
Najniższa cena239 zł
Loty Rzeszów - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu23h 30min
Najniższa cena601 zł
Loty Gdańsk - Ibiza
Najkrótszy czas lotu7h 10min
Najniższa cena307 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Ibiza

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Ibiza