Loty Europa Włochy Lacjum Rzym Poznań - Rzym

Tanie loty Poznań - Rzym

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Rzym-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Rzym
Najkrótszy czas lotu 2 godz. 5 min Najszybszy lot Poznań-Rzym zajmuje 2 godz. 5 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Poznań-Rzym. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Poznań Ławica - Rzym-Fiumicino i Poznań Ławica - Rzym-Ciampino.
Lotniska - Rzym 2 lotniska Są 2 lotniska w pobliżu Rzym: Rzym-Fiumicino (FCO), Rzym-Ciampino (CIA)

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań-Rzym?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
styczeń
Najtańsza pora roku na lot Poznań - Rzym to styczeń. Najdroższa pora to grudzień.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
środa
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Rzym?
po południu
Loty Poznań - Rzym są około 46% droższe wieczorem niż po południu.
Która linia lotnicza lata do miasta Rzym najtaniej?
easyJet
easyJet, Ryanair i Wizz Air to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Poznań-Rzym.
Które połączenie jest najtańsze?
Poznań Ławica - Rzym-Ciampino
Wybierz trasę Poznań Ławica - Rzym-Ciampino, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Rzym.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Rzym?
60 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Poznań - Rzym to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Łatwe porównywanie lotów Poznań - Rzym

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Rzym, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
01 kwi
20:40
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
2h 05min
CIA
22:45
Lotnisko Rzym-Ciampino
Ryanair
11 kwi
12:55
CIA
Lotnisko Rzym-Ciampino
2h 05min
POZ
15:00
Lotnisko Poznań Ławica
420 zł
Lufthansa
Lufthansa
19 lut
13:55
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
6h 00min
1 przesiadka
FCO
19:55
Lotnisko Rzym-Fiumicino
Lufthansa
26 lut
20:45
FCO
Lotnisko Rzym-Fiumicino
3h 45min
1 przesiadka
POZ
00:30
+1
Lotnisko Poznań Ławica
440 zł
Ryanair
Ryanair
24 lut
13:00
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
19h 55min
1 przesiadka
CIA
08:55
+1
Lotnisko Rzym-Ciampino
Ryanair
29 lut
17:10
CIA
Lotnisko Rzym-Ciampino
7h 20min
1 przesiadka
POZ
00:30
+1
Lotnisko Poznań Ławica
444 zł
Ryanair
Ryanair
01 kwi
20:40
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
2h 05min
CIA
22:45
Lotnisko Rzym-Ciampino
Ryanair
11 kwi
12:55
CIA
Lotnisko Rzym-Ciampino
2h 05min
POZ
15:00
Lotnisko Poznań Ławica
420 zł
Ryanair
Ryanair
06 maj
20:40
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
2h 05min
CIA
22:45
Lotnisko Rzym-Ciampino
Ryanair
09 maj
12:55
CIA
Lotnisko Rzym-Ciampino
2h 05min
POZ
15:00
Lotnisko Poznań Ławica
463 zł
Ryanair
Ryanair
06 maj
20:40
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
2h 05min
CIA
22:45
Lotnisko Rzym-Ciampino
Ryanair
09 maj
12:55
CIA
Lotnisko Rzym-Ciampino
2h 05min
POZ
15:00
Lotnisko Poznań Ławica
494 zł

Alternatywne trasy Poznań-Rzym

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Gdańsk - Rzym
Najkrótszy czas lotu
5h 25min
Najniższa cena
405 zł
Bydgoszcz - Rzym
Najkrótszy czas lotu
6h 20min
Najniższa cena
467 zł
Gdańsk - Neapol
Najkrótszy czas lotu
5h 15min
Najniższa cena
486 zł
Bydgoszcz - Neapol
Najkrótszy czas lotu
8h 20min
Najniższa cena
637 zł
Zobacz więcej

Poznań - loty do:

Rzym - loty z:

*Ceny lotów do: Rzym to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Włochy Lacjum Rzym Poznań - Rzym