Cheap flights z Lotnisko Newark-Liberty do Rzeszów from 2 096 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
pon. 3.4
pon. 10.4

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Rzeszów-Lotnisko Newark-Liberty

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Newark-Liberty-Rzeszów

Znaleziono najlepszą cenę

2 096 zł

Najkrótszy czas lotu

8h 50min

Loty bezpośrednie

ndz.

Rzeszów — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Lotnisko Newark-Liberty - Rzeszów w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 2 096 zł. Najlepsza oferta na lot Lotnisko Newark-Liberty - Rzeszów w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 14 136 zł.
Najszybszy lot Lotnisko Newark-Liberty-Rzeszów zajmuje 8h 50min.
Bezpośrednie loty Lotnisko Newark-Liberty-Rzeszów – niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Rzeszów: Rzeszów Jasionka (RZE)

Jak znaleźć najtańsze loty Lotnisko Newark-Liberty - Rzeszów?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lotnisko Newark-Liberty – Rzeszów są najtańsze?

Luty. Najtańsza pora roku na lot Lotnisko Newark-Liberty - Rzeszów to Luty. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Lotnisko Newark-Liberty – Rzeszów są najtańsze?

wtorek. Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Lotnisko Newark-Liberty – Rzeszów są najtańsze?

po południu. Loty Lotnisko Newark-Liberty - Rzeszów są około 17% droższe wieczorem niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Lotnisko Newark-Liberty – Rzeszów?

LOT. LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Lotnisko Newark-Liberty-Rzeszów.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Lotnisko Newark-Liberty – Rzeszów?

22 dni przed lotem. Najlepszy czas na zakup biletów Lotnisko Newark-Liberty - Rzeszów to 22 dni przed wylotem.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lotnisko Newark-Liberty - Rzeszów

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne sześć miesięcy. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lotnisko Newark-Liberty – Rzeszów, zmieniając zakładki.
LOT
12 wrz
EWR18:55Newark-Liberty
27h 10min
1 przesiadka
RZE22:05Rzeszów Jasionka
19 wrz
RZE10:55Rzeszów Jasionka
12h 00min
1 przesiadka
EWR22:55Newark-Liberty
3 228 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
24 kwi
EWR14:10Newark-Liberty
12h 25min
2 przesiadki
RZE02:35Rzeszów Jasionka
1 maj
RZE09:10Rzeszów Jasionka
56h 40min
2 przesiadki
EWR17:50Newark-Liberty
3 271 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 maj
EWR14:00Newark-Liberty
12h 35min
2 przesiadki
RZE02:35Rzeszów Jasionka
23 wrz
RZE09:15Rzeszów Jasionka
14h 18min
2 przesiadki
EWR23:33Newark-Liberty
3 669 zł
Znajdź podobne
LOT
6 wrz
EWR16:10Newark-Liberty
13h 55min
1 przesiadka
RZE06:05Rzeszów Jasionka
18 wrz
RZE12:45Rzeszów Jasionka
34h 10min
1 przesiadka
EWR22:55Newark-Liberty
3 233 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
24 kwi
EWR14:10Newark-Liberty
12h 25min
2 przesiadki
RZE02:35Rzeszów Jasionka
4 maj
RZE09:10Rzeszów Jasionka
32h 40min
2 przesiadki
EWR17:50Newark-Liberty
3 328 zł
Znajdź podobne
LOT
10 wrz
EWR16:10Newark-Liberty
8h 50min
RZE01:00Rzeszów Jasionka
25 wrz
RZE12:45Rzeszów Jasionka
34h 10min
1 przesiadka
EWR22:55Newark-Liberty
3 246 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Lotnisko Newark-Liberty - Rzeszów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lotnisko Newark-Liberty – Rzeszów w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Lufthansa.
Lufthansa
2 maj
EWR16:30Newark-Liberty
10h 05min
1 przesiadka
RZE02:35Rzeszów Jasionka
2 096 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 maj
EWR16:30Newark-Liberty
17h 30min
2 przesiadki
RZE10:00Rzeszów Jasionka
2 191 zł
Znajdź podobne
LOT
9 kwi
EWR16:10Newark-Liberty
8h 50min
RZE01:00Rzeszów Jasionka
3 073 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lotnisko Newark-Liberty – Rzeszów

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lotnisko Newark-Liberty – Rzeszów
LOT
6 kwi
EWR18:55Newark-Liberty
30h 25min
1 przesiadka
RZE01:20Rzeszów Jasionka
9 kwi
RZE08:00Rzeszów Jasionka
12h 10min
1 przesiadka
EWR20:10Newark-Liberty
4 041 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 kwi
EWR16:30Newark-Liberty
21h 35min
2 przesiadki
RZE14:05Rzeszów Jasionka
1 maj
RZE09:15Rzeszów Jasionka
28h 05min
2 przesiadki
EWR13:20Newark-Liberty
4 114 zł
Znajdź podobne
LOT
8 kwi
EWR16:10Newark-Liberty
13h 55min
1 przesiadka
RZE06:05Rzeszów Jasionka
30 kwi
RZE08:00Rzeszów Jasionka
12h 10min
1 przesiadka
EWR20:10Newark-Liberty
4 188 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 kwi
EWR16:30Newark-Liberty
21h 35min
2 przesiadki
RZE14:05Rzeszów Jasionka
30 kwi
RZE09:10Rzeszów Jasionka
54h 00min
2 przesiadki
EWR15:10Newark-Liberty
4 417 zł
Znajdź podobne
LOT
3 kwi
EWR15:45Newark-Liberty
12h 30min
1 przesiadka
RZE04:15Rzeszów Jasionka
17 kwi
RZE09:45Rzeszów Jasionka
10h 00min
EWR19:45Newark-Liberty
4 373 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 kwi
EWR13:40Newark-Liberty
16h 25min
2 przesiadki
RZE06:05Rzeszów Jasionka
17 kwi
RZE12:45Rzeszów Jasionka
35h 55min
3 przesiadki
EWR00:40Newark-Liberty
4 624 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Lotnisko Newark-Liberty – Rzeszów

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Lotnisko Newark-Liberty – Rzeszów z momondo
Linie lotnicze
Ocena
Bezpłatne odwołanie
Cena
LOTCenaOd 2 225 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
241 opinii
Szukaj lotów LOT

Loty LOT: Lotnisko Newark-Liberty – Rzeszów

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Lotnisko Newark-Liberty – Rzeszów
LOT
12 wrz
EWR18:55Newark-Liberty
27h 10min
1 przesiadka
RZE22:05Rzeszów Jasionka
19 wrz
RZE10:55Rzeszów Jasionka
12h 00min
1 przesiadka
EWR22:55Newark-Liberty
3 228 zł
Znajdź podobne
LOT
6 wrz
EWR16:10Newark-Liberty
13h 55min
1 przesiadka
RZE06:05Rzeszów Jasionka
18 wrz
RZE12:45Rzeszów Jasionka
34h 10min
1 przesiadka
EWR22:55Newark-Liberty
3 233 zł
Znajdź podobne
LOT
10 wrz
EWR16:10Newark-Liberty
8h 50min
RZE01:00Rzeszów Jasionka
25 wrz
RZE12:45Rzeszów Jasionka
34h 10min
1 przesiadka
EWR22:55Newark-Liberty
3 246 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Lotnisko Newark-Liberty – Rzeszów

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Lotnisko Newark-Liberty – Rzeszów
Lufthansa
24 kwi
EWR14:10Newark-Liberty
12h 25min
2 przesiadki
RZE02:35Rzeszów Jasionka
1 maj
RZE09:10Rzeszów Jasionka
56h 40min
2 przesiadki
EWR17:50Newark-Liberty
3 271 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
24 kwi
EWR14:10Newark-Liberty
12h 25min
2 przesiadki
RZE02:35Rzeszów Jasionka
4 maj
RZE09:10Rzeszów Jasionka
32h 40min
2 przesiadki
EWR17:50Newark-Liberty
3 328 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
28 kwi
EWR19:00Newark-Liberty
31h 35min
2 przesiadki
RZE02:35Rzeszów Jasionka
6 maj
RZE09:10Rzeszów Jasionka
28h 35min
2 przesiadki
EWR13:45Newark-Liberty
3 626 zł
Znajdź podobne

  • Newark-Liberty – Rzeszów Jasionka – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Newark-Liberty – Rzeszów Jasionka zajmuje ok. 7047,1 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 8h 50min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Alternatywne trasy Lotnisko Newark-Liberty-Rzeszów

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Nowy Jork - Kraków
Najkrótszy czas lotu10h 55min
Najniższa cena2 118 zł
Loty Nowy Jork - Warszawa
Najkrótszy czas lotu15h 00min
Najniższa cena1 435 zł
Loty Nowy Jork - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu8h 50min
Najniższa cena2 148 zł
Loty Nowy Jork - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu10h 40min
Najniższa cena1 789 zł
Loty Nowy Jork - Wrocław
Najkrótszy czas lotu10h 10min
Najniższa cena2 105 zł
Loty Nowy Jork - Poznań
Najkrótszy czas lotu10h 25min
Najniższa cena2 299 zł
Loty Nowy Jork - Katowice
Najkrótszy czas lotu10h 00min
Najniższa cena2 736 zł

Loty podobne do tych na trasie Lotnisko Newark-Liberty – Rzeszów

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lotnisko Newark-Liberty – Rzeszów

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Rzeszów jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Nowy Jork – Rzeszów i oszczędzisz czas i pieniądze.

momondo umożliwia wyświetlenie tylko tych lotów Nowy Jork – Rzeszów, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.