Loty Europa Włochy Palermo

Palermo – znajdź tanie loty

pt. 15.02.
pt. 22.02.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Kiedy jest najlepszy czas na lot do: Palermo?

+600.0%
+400.0%
+200.0%
Baza
Cena
155 - 1 058 PLN
Temperatura
14 - 31°C
Opady
1 - 13 mm

Palermo oferty lotów znalezione na momondo

Loty Palermo | Sprawdź najlepsze ceny, które ostatnio znaleźli użytkownicy momondo
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
WRO
06:00
Lotnisko Wrocław-Strachowice
2h 35min
08:35
PMO
Lotnisko Palermo
Ryanair
PMO
06:00
Lotnisko Palermo
2h 25min
08:25
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
237 PLN
Ryanair
Ryanair
WRO
06:00
Lotnisko Wrocław-Strachowice
2h 35min
08:35
PMO
Lotnisko Palermo
Ryanair
PMO
06:00
Lotnisko Palermo
2h 25min
08:25
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
260 PLN
Ryanair
Ryanair
WRO
06:00
Lotnisko Wrocław-Strachowice
2h 35min
08:35
PMO
Lotnisko Palermo
Ryanair
PMO
06:00
Lotnisko Palermo
2h 25min
08:25
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
295 PLN
Ryanair
Ryanair
WRO
06:00
Lotnisko Wrocław-Strachowice
2h 25min
08:25
PMO
Lotnisko Palermo
Ryanair
PMO
06:00
Lotnisko Palermo
2h 25min
08:25
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
318 PLN
Ryanair
Ryanair
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
14h 30min
1 przesiadka
20:30
PMO
Lotnisko Palermo
Ryanair
PMO
06:00
Lotnisko Palermo
16h 45min
1 przesiadka
22:45
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
372 PLN
Ryanair
Ryanair
WMI
06:00
Lotnisko Warszawa Modlin
14h 30min
1 przesiadka
20:30
PMO
Lotnisko Palermo
Ryanair
PMO
06:00
Lotnisko Palermo
16h 45min
1 przesiadka
22:45
WMI
Lotnisko Warszawa Modlin
372 PLN
Ryanair
Ryanair
WRO
06:00
Lotnisko Wrocław-Strachowice
2h 25min
08:25
PMO
Lotnisko Palermo
Ryanair
PMO
06:00
Lotnisko Palermo
2h 25min
08:25
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
318 PLN
Ryanair
Ryanair
WRO
06:00
Lotnisko Wrocław-Strachowice
2h 35min
08:35
PMO
Lotnisko Palermo
Ryanair
PMO
06:00
Lotnisko Palermo
2h 25min
08:25
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
237 PLN
Ryanair
Ryanair
WRO
06:00
Lotnisko Wrocław-Strachowice
2h 35min
08:35
PMO
Lotnisko Palermo
Ryanair
PMO
06:00
Lotnisko Palermo
2h 25min
08:25
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
260 PLN
Ryanair
Ryanair
WRO
06:00
Lotnisko Wrocław-Strachowice
2h 35min
08:35
PMO
Lotnisko Palermo
Ryanair
PMO
06:00
Lotnisko Palermo
2h 25min
08:25
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
295 PLN
Ryanair
Ryanair
WRO
05:00
Lotnisko Wrocław-Strachowice
2h 35min
07:35
PMO
Lotnisko Palermo
Ryanair
PMO
06:00
Lotnisko Palermo
2h 25min
08:25
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
391 PLN
Ryanair
Ryanair
WRO
06:00
Lotnisko Wrocław-Strachowice
2h 35min
08:35
PMO
Lotnisko Palermo
Ryanair
PMO
06:00
Lotnisko Palermo
2h 25min
08:25
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
425 PLN

Które linie lotnicze latają do miasta Palermo?

Tani przewoźnicy mają najniższe ceny, ale pamiętaj, że ich oferty często nie obejmują bagażu rejestrowanego, posiłku lub napojów na pokładzie. Spójrz na szacowane opłaty dodatkowe w wynikach wyszukiwania, by mieć rozeznanie, ile będziesz musiał dopłacić za poszczególne usługi.


Lotniska w pobliżu Palermo

Poniżej prezentujemy wszystkie lotniska w pobliżu Palermo wraz z ich odległością od centrum miasta
Palermo
24 km od centrum

Fakty o Palermo

Sprawdź walutę, lokalny czas oraz podstawowe wydatki, jakich możesz spodziewać się w mieście Palermo
Czas lokalny
Waluta
euro
Piwo
Lokalne piwo (0,5 l)
4,55 PLN
Jedzenie
Niedroga restauracja
39 PLN
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
6,07 PLN

Zacznij planować swoją podróż do miasta Palermo

Loty Europa Włochy Palermo