Tanie loty na trasie Kraków – Palermo od 32 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 19.1
śr 26.1

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Palermo-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Palermo
Znaleziono najlepszą cenę190 złNajlepsza oferta na podróż Kraków – Palermo w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 190 zł. Najlepsza cena lotu Kraków – Palermo w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 32 zł.
Najkrótszy czas lotu2h 20minNajszybszy lot Kraków-Palermo zajmuje 2h 20min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Palermo. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Palermo.
Palermo — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Palermo: Palermo (PMO)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Palermo?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Palermo są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Palermo to Styczeń. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Palermo są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.

Kiedy loty Kraków – Palermo są najtańsze?

po południu

Loty Kraków - Palermo są około 70% droższe w południe niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Palermo?

Ryanair

Lufthansa, Ryanair i SWISS to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Palermo.

Która trasa podróży Kraków – Palermo jest najtańsza?

Kraków Balice - Palermo

Wybierz trasę Kraków Balice - Palermo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Palermo.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Kraków – Palermo?

58 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Palermo to 58 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Palermo

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Palermo, zmieniając zakładki
Ryanair
22 lut
KRK10:15Kraków Balice
2h 20min
PMO12:35Palermo
1 mar
PMO13:00Palermo
2h 25min
KRK15:25Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
19 lut
KRK07:20Kraków Balice
22h 45min
1 przesiadka
PMO06:05Palermo
22 lut
PMO13:00Palermo
2h 25min
KRK15:25Kraków Balice
Ryanair
29 sty
KRK13:35Kraków Balice
2h 20min
PMO15:55Palermo
1 lut
PMO13:00Palermo
2h 25min
KRK15:25Kraków Balice
Ryanair
19 lut
KRK13:35Kraków Balice
2h 20min
PMO15:55Palermo
22 lut
PMO13:00Palermo
2h 25min
KRK15:25Kraków Balice
Ryanair
19 lut
KRK13:35Kraków Balice
2h 20min
PMO15:55Palermo
22 lut
PMO13:00Palermo
2h 25min
KRK15:25Kraków Balice
Ryanair
5 lut
KRK13:35Kraków Balice
2h 20min
PMO15:55Palermo
8 lut
PMO13:00Palermo
2h 25min
KRK15:25Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Palermo w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Palermo w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
5 lut
KRK13:35Kraków Balice
2h 20min
PMO15:55Palermo
Kilka linii lotniczych
5 lut
KRK07:20Kraków Balice
22h 45min
1 przesiadka
PMO06:05Palermo
Ryanair
19 lut
KRK13:35Kraków Balice
2h 20min
PMO15:55Palermo

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kraków – Palermo

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kraków – Palermo
Ryanair
22 sty
KRK13:35Kraków Balice
2h 20min
PMO15:55Palermo
25 sty
PMO13:00Palermo
2h 25min
KRK15:25Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
22 sty
KRK13:35Kraków Balice
2h 20min
PMO15:55Palermo
25 sty
PMO16:10Palermo
20h 45min
1 przesiadka
KRK12:55Kraków Balice
Ryanair
24 sty
KRK01:30Kraków Balice
13h 35min
1 przesiadka
PMO15:05Palermo
29 sty
PMO16:20Palermo
2h 25min
KRK18:45Kraków Balice
Ryanair
24 sty
KRK01:30Kraków Balice
13h 35min
1 przesiadka
PMO15:05Palermo
29 sty
PMO16:20Palermo
2h 25min
KRK18:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
24 sty
KRK01:30Kraków Balice
16h 25min
1 przesiadka
PMO17:55Palermo
29 sty
PMO16:25Palermo
23h 55min
1 przesiadka
KRK16:20Kraków Balice
Ryanair
23 sty
KRK09:20Kraków Balice
17h 30min
1 przesiadka
PMO02:50Palermo
29 sty
PMO16:20Palermo
2h 25min
KRK18:45Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Palermo

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Palermo z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 129 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
SWISS
CenaOd 472 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,4
Lufthansa
CenaOd 475 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

Loty Ryanair: Kraków – Palermo

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Kraków – Palermo
Ryanair
22 lut
KRK10:15Kraków Balice
2h 20min
PMO12:35Palermo
1 mar
PMO13:00Palermo
2h 25min
KRK15:25Kraków Balice
Ryanair
29 sty
KRK13:35Kraków Balice
2h 20min
PMO15:55Palermo
1 lut
PMO13:00Palermo
2h 25min
KRK15:25Kraków Balice
Ryanair
19 lut
KRK13:35Kraków Balice
2h 20min
PMO15:55Palermo
22 lut
PMO13:00Palermo
2h 25min
KRK15:25Kraków Balice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Palermo oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Palermo, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Ryanair, Lufthansa, i SWISS.

  • Kraków Balice – Palermo – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Kraków Balice – Palermo – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 1425,9 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 2h 20min.


Alternatywne trasy Kraków-Palermo

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wrocław - Palermo
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena56 zł
Loty Warszawa - Katania
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena75 zł
Loty Katowice - Katania
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena75 zł
Loty Kraków - Katania
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena56 zł
Loty Warszawa - Palermo
Najkrótszy czas lotu6h 30min
Najniższa cena143 zł
Loty Katowice - Palermo
Najkrótszy czas lotu11h 00min
Najniższa cena178 zł
Loty Wrocław - Katania
Najkrótszy czas lotu9h 20min
Najniższa cena170 zł
Loty Warszawa - Lampedusa
Najkrótszy czas lotu11h 40min
Najniższa cena824 zł
Loty Gdańsk - Palermo
Najkrótszy czas lotu10h 05min
Najniższa cena198 zł
Loty Warszawa - Trapani
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena135 zł
Loty Gdańsk - Katania
Najkrótszy czas lotu7h 15min
Najniższa cena182 zł
Loty Poznań - Palermo
Najkrótszy czas lotu8h 20min
Najniższa cena178 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Palermo

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Palermo