Loty Europa Polska Kraków Madryt - Kraków

Loty Madryt-Kraków

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Madryt - Kraków

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Madryt - Kraków, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
02 paź
MAD
08:45
Lotnisko Madryt-Barajas
3h 15min
12:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
07 paź
KRK
22:35
Lotnisko Kraków Balice
3h 30min
02:05
+1
MAD
Lotnisko Madryt-Barajas
338 PLN
easyJet
easyJet
12 wrz
MAD
11:45
Lotnisko Madryt-Barajas
8h 25min
1 przesiadka
20:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
easyJet
17 wrz
KRK
11:15
Lotnisko Kraków Balice
11h 05min
1 przesiadka
22:20
MAD
Lotnisko Madryt-Barajas
452 PLN
Lufthansa
Lufthansa
19 paź
MAD
20:45
Lotnisko Madryt-Barajas
4h 35min
1 przesiadka
01:20
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Lufthansa
22 paź
KRK
15:10
Lotnisko Kraków Balice
4h 50min
1 przesiadka
20:00
MAD
Lotnisko Madryt-Barajas
452 PLN
Ryanair
Ryanair
02 paź
MAD
08:45
Lotnisko Madryt-Barajas
3h 15min
12:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
07 paź
KRK
22:35
Lotnisko Kraków Balice
3h 30min
02:05
+1
MAD
Lotnisko Madryt-Barajas
338 PLN
Ryanair
Ryanair
16 wrz
MAD
18:55
Lotnisko Madryt-Barajas
3h 15min
22:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
21 wrz
KRK
22:25
Lotnisko Kraków Balice
3h 30min
01:55
+1
MAD
Lotnisko Madryt-Barajas
460 PLN
Ryanair
Ryanair
18 wrz
MAD
08:45
Lotnisko Madryt-Barajas
3h 15min
12:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
21 wrz
KRK
22:25
Lotnisko Kraków Balice
3h 30min
01:55
+1
MAD
Lotnisko Madryt-Barajas
471 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Madryt-Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOT
styczeń
Najtańsza pora roku na lot Madryt - Kraków to styczeń. Najdroższa pora to sierpień.
NAJTAŃSZY DZIEŃ NA LOT
niedziela
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle niedziela. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.
NAJTAŃSZY CZAS NA LOT
w południe
Loty Madryt - Kraków są około 232% droższe po południu niż w południe.
NAJTAŃSZA LINIA LOTNICZA
Brussels Airlines
Brussels Airlines, Ryanair i Iberia to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Madryt-Kraków.
NAJTAŃSZA TRASA
Madryt-Barajas - Kraków Balice
Wybierz trasę Madryt-Barajas - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Madryt - Kraków.
MAD
Madryt-Barajas
KRK
Kraków Balice
NAJLEPSZY CZAS NA REZERWACJĘ
45 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Madryt - Kraków to 45 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Kraków-Madryt

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Madryt-Kraków
Najkrótszy czas lotu
3 godz. 15 min
Najszybszy lot Madryt-Kraków zajmuje 3 godz. 15 min.
Loty bezpośrednie
Pn, Śr i So
Bezpośrednie loty Madryt-Kraków – poniedziałek, środa i sobota. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to Ryanair..
Lotniska - Kraków
1 lotnisko
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Alternatywne trasy Madryt-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Madryt - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu
5h 30min
Najniższa cena
897 PLN
Madryt - Katowice
Najkrótszy czas lotu
5h 05min
Najniższa cena
616 PLN

Madryt - loty do:

  • Kraków Balice
  • Polska
  • Europa

Kraków - loty z:

*Ceny lotów do miasta Kraków to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Kraków Madryt - Kraków