Loty Europa Norwegia Longyearbyen Kraków - Longyearbyen

Loty Kraków-Longyearbyen

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Longyearbyen

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Longyearbyen, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Norwegian
Norwegian
15 sie
KRK
14:15
Lotnisko Kraków Balice
23h 40min
1 przesiadka
13:55
+1
LYR
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
Norwegian
18 sie
LYR
16:50
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
21h 45min
3 przesiad.
14:35
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2 335 PLN
Norwegian
Norwegian
15 sie
KRK
14:15
Lotnisko Kraków Balice
23h 40min
1 przesiadka
13:55
+1
LYR
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
Norwegian
18 sie
LYR
16:50
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
21h 45min
3 przesiad.
14:35
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2 335 PLN

Informacje o trasie Longyearbyen-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Longyearbyen
Najkrótszy czas lotu
48 godz. 50 min
Najszybszy lot Kraków-Longyearbyen zajmuje 48 godz. 50 min.
Loty bezpośrednie
Brak
Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Longyearbyen. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Kraków Balice - Longyearbyen Svalbard.
Lotniska - Longyearbyen
1 lotnisko
W pobliżu miasta Longyearbyen znajduje się 1 lotnisko: Longyearbyen Svalbard (LYR).

Alternatywne trasy Kraków-Longyearbyen

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Katowice - Longyearbyen
Najkrótszy czas lotu
31h 45min
Najniższa cena
2 256 PLN

Kraków - loty do:

Longyearbyen - loty z:

  • Kraków Balice
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Longyearbyen to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Norwegia Longyearbyen Kraków - Longyearbyen