Bodø – znajdź tanie loty

pt. 15.02.
pt. 22.02.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Bodø oferty lotów znalezione na momondo

Loty Bodø | Sprawdź najlepsze ceny, które ostatnio znaleźli użytkownicy momondo
Najszybszy
Najtańszy
Norwegian
Norwegian
GDN
06:00
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
18h 15min
1 przesiadka
00:15
+1
BOO
Lotnisko Bodø
Norwegian
BOO
06:00
Lotnisko Bodø
25h 45min
1 przesiadka
07:45
+1
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
923 PLN
Norwegian
Norwegian
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
21h 15min
1 przesiadka
03:15
+1
BOO
Lotnisko Bodø
Norwegian
BOO
06:00
Lotnisko Bodø
10h 20min
2 przesiad.
16:20
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1 011 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
8h 30min
1 przesiadka
14:30
BOO
Lotnisko Bodø
Kilka linii lotniczych
BOO
06:00
Lotnisko Bodø
11h 55min
2 przesiad.
17:55
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1 050 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
KTW
06:00
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
8h 50min
2 przesiad.
14:50
BOO
Lotnisko Bodø
Kilka linii lotniczych
BOO
06:00
Lotnisko Bodø
6h 10min
2 przesiad.
12:10
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1 141 PLN
Norwegian
Norwegian
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
12h 00min
1 przesiadka
18:00
BOO
Lotnisko Bodø
Norwegian
BOO
06:00
Lotnisko Bodø
5h 05min
1 przesiadka
11:05
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 226 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
9h 15min
2 przesiad.
15:15
BOO
Lotnisko Bodø
Kilka linii lotniczych
BOO
06:00
Lotnisko Bodø
10h 30min
1 przesiadka
16:30
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 463 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
KTW
06:00
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
8h 50min
2 przesiad.
14:50
BOO
Lotnisko Bodø
Kilka linii lotniczych
BOO
06:00
Lotnisko Bodø
6h 10min
2 przesiad.
12:10
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1 141 PLN
Norwegian
Norwegian
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
12h 00min
1 przesiadka
18:00
BOO
Lotnisko Bodø
Norwegian
BOO
06:00
Lotnisko Bodø
5h 05min
1 przesiadka
11:05
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 226 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
9h 15min
2 przesiad.
15:15
BOO
Lotnisko Bodø
Kilka linii lotniczych
BOO
06:00
Lotnisko Bodø
10h 30min
1 przesiadka
16:30
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 463 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
8h 30min
1 przesiadka
14:30
BOO
Lotnisko Bodø
Kilka linii lotniczych
BOO
06:00
Lotnisko Bodø
11h 55min
2 przesiad.
17:55
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1 050 PLN
Norwegian
Norwegian
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
21h 15min
1 przesiadka
03:15
+1
BOO
Lotnisko Bodø
Norwegian
BOO
06:00
Lotnisko Bodø
10h 20min
2 przesiad.
16:20
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1 011 PLN
Norwegian
Norwegian
GDN
06:00
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
18h 15min
1 przesiadka
00:15
+1
BOO
Lotnisko Bodø
Norwegian
BOO
06:00
Lotnisko Bodø
25h 45min
1 przesiadka
07:45
+1
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
923 PLN

Które linie lotnicze latają do miasta Bodø?

Tani przewoźnicy mają najniższe ceny, ale pamiętaj, że ich oferty często nie obejmują bagażu rejestrowanego, posiłku lub napojów na pokładzie. Spójrz na szacowane opłaty dodatkowe w wynikach wyszukiwania, by mieć rozeznanie, ile będziesz musiał dopłacić za poszczególne usługi.


Lotniska w pobliżu Bodø

Poniżej prezentujemy wszystkie lotniska w pobliżu Bodø wraz z ich odległością od centrum miasta
Bodø
0 km od centrum

Fakty o Bodø

Sprawdź walutę, lokalny czas oraz podstawowe wydatki, jakich możesz spodziewać się w mieście Bodø
Czas lokalny
Waluta
korona norweska
Piwo
Lokalne piwo (0,5 l)
14 PLN
Jedzenie
Niedroga restauracja
67 PLN
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
22 PLN

Zacznij planować swoją podróż do miasta Bodø