Loty Europa Norwegia Bodø Gdańsk - Bodø

Tanie loty Gdańsk - Bodø

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Bodø-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Bodø
Znaleziono najlepszą cenę 424 zł Najlepsza cena za lot Gdańsk – Bodø znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 424 zł
Najkrótszy czas lotu 2 godz. 25 min Najszybszy lot Gdańsk-Bodø zajmuje 2 godz. 25 min.
Loty bezpośrednie Śr i Nd Bezpośrednie loty Gdańsk-Bodø – środa i niedziela. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to Wizz Air..
Lotniska - Bodø 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Bodø: Bodø (BOO)

Jak znaleźć najtańsze loty Gdańsk-Bodø?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
listopad
Najtańsza pora roku na lot Gdańsk - Bodø to listopad. Najdroższa pora to lipiec.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
środa
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Bodø?
rano
Loty Gdańsk - Bodø są około 28% droższe po południu niż rano.
Która linia lotnicza lata do miasta Bodø najtaniej?
Wizz Air
Wizz Air, Norwegian i SAS to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Gdańsk-Bodø.
Które połączenie jest najtańsze?
Gdańsk Rębiechowo - Bodø
Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Bodø, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Gdańsk - Bodø.
GDN
Gdańsk Rębiechowo
BOO
Bodø
Kiedy najtaniej polecę do miasta Bodø?
34 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Gdańsk - Bodø to 34 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Łatwe porównywanie lotów Gdańsk - Bodø

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Bodø, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Wizz Air
Wizz Air
07 kwi
14:25
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
2h 25min
BOO
16:50
Lotnisko Bodø
Wizz Air
11 kwi
17:25
BOO
Lotnisko Bodø
2h 20min
GDN
19:45
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
107 zł
Norwegian
Norwegian
19 mar
23:25
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
20h 40min
1 przesiadka
BOO
20:05
+1
Lotnisko Bodø
Norwegian
22 mar
16:40
BOO
Lotnisko Bodø
2h 15min
GDN
18:55
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
495 zł
SAS
SAS
23 mar
15:20
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
6h 05min
1 przesiadka
BOO
21:25
Lotnisko Bodø
SAS
31 mar
17:25
BOO
Lotnisko Bodø
2h 20min
GDN
19:45
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
547 zł
Wizz Air
Wizz Air
07 kwi
14:25
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
2h 25min
BOO
16:50
Lotnisko Bodø
Wizz Air
11 kwi
17:25
BOO
Lotnisko Bodø
2h 20min
GDN
19:45
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
107 zł
Wizz Air
Wizz Air
06 cze
14:25
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
2h 25min
BOO
16:50
Lotnisko Bodø
Wizz Air
16 cze
09:05
BOO
Lotnisko Bodø
5h 40min
1 przesiadka
GDN
14:45
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
828 zł
Wizz Air
Wizz Air
06 cze
14:25
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
2h 25min
BOO
16:50
Lotnisko Bodø
Wizz Air
07 cze
17:30
BOO
Lotnisko Bodø
5h 55min
1 przesiadka
GDN
23:25
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
903 zł

Alternatywne trasy Gdańsk-Bodø

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Gdańsk - Bodø
Najkrótszy czas lotu
2h 25min
Najniższa cena
107 zł
Loty Warszawa - Narwik
Najkrótszy czas lotu
10h 20min
Najniższa cena
855 zł
Loty Warszawa - Bodø
Najkrótszy czas lotu
9h 30min
Najniższa cena
986 zł

Gdańsk - loty do:

Bodø - loty z:

*Ceny lotów do: Bodø to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Norwegia Bodø Gdańsk - Bodø